sadsad x
asdasd

Filtre

> Hızlı Erişim
Hızlı Erişim
  Sıralama seçin
  Görünüm :

  Değişen moda algısıyla birlikte gözlük modellerindeki çeşitlilik her geçen gün artış gösteriyor. Geçmişten günümüze uzanan gözlük kullanımı, göz sağlığını korumasının yanı sıra aksesuar niteliğine de sahip oluyor. Her stil ve zevke hitap eden modeller ise modaya yön veren markaların özgün tasarımlarında vücut buluyor. Son zamanlarda zerafeti ve incecik yapısıyla gözlük modasının nabzını tutan çerçevesiz gözlükler, Asal Optik ayrıcalığı ile beğeninize sunuluyor. 

  Çerçevesiz Güneş Gözlüğü Modelleri

  Güneş gözlüğü, hem kadınlar hem de erkeklerin en şık aksesuarlarından biridir. Tercih edeceğiniz güneş gözlüğü ile göz sağlığınızı korurken stil bir görünüm yakalayabilirsiniz. Çerçeveli gözlüklerin kullanımı yerini yavaş yavaş çerçevesiz tasarımlara bırakırken, zarif bir dokunuşu da beraberinde getiriyor. Yüzünüzde ağırlık yapmayan hafif formu ise kolay kullanım avantajına sahip oluyor. 

  Çerçevesiz gözlük modelleri arasında yer alan köşeli tasarımlar, 2020 kreasyonunun en çok ilgi gören parçaları arasında öne çıkıyor. Her kombin ile son derece uyum sağlayabilen köşeli çerçevesiz gözlükler, kalitesiyle uzun yıllar kullanım avantajına sahip oluyor. 

  Güneş gözlüğü tercihinde bulunurken yüz şekliniz ile uygunluk gösteren modelleri almaya özen göstermeniz gerekir. Bu kapsamda köşeli modeller, her yüz tipi ile uyum sağlayabilmektedir. 

  Çerçevesiz güneş gözlüğü dendiğinde akla ilk gelen tasarımlardan biri kuşkusuz oval görünümdekiler oluyor. Sapı ve cam çevresi yüzünüzde kusursuz bir görünüm yaratırken, burnunuza tam oturma özelliğiyle benzeriz bir model oluyor. Spor-şıklığı benimseyenlerdenseniz oval çerçevesiz güneş gözlüğü kullanımına yer açabilirsiniz. Böylece güneşin zararlı etkilerinden korunurken, stil bir görünüm yakalamanız kaçınılmaz olacaktır. 

  Gelelim sezonun en popüler güneş gözlüğü tasarımına! Çerçevesiz formu ve  modern çizgisi ile çarpıcı görünmenizi sağlayan damla gözlükler, 2020 gözlük modasına adeta adını altın harflerle yazdırıyor. Stil ikonlarının tercihi olan bu gözlük modelleri, UV korumalı polarize camı ile zararlı güneş ışınlarına karşı yüksek oranda direnç gösteriyor. Çerçevesiz damla gözlükler, gusto sahibi bireylerin en şık kombin tamamlayıcılarından oluyor.

  Retro bir görünüm elde etmek isteyenlerden misiniz? O halde yuvarlak çerçevesiz gözlükler tam da size göre! Tarzınızın ruhunu en iyi biçimde yansıtan bu tasarımlar, beraberinde getirdiği şıklıkla sokak modasına damgasını vuruyor.

  2020 gözlük modasının en çok sükse yaratan modelleri kuşkusuz büyük ebatlı güneş gözlükleri oluyor. Çerçevesiz formda tasarlanan bu parçalar, şeffaf camı ile sade  şıklığın sembolü olarak nitelendiriliyor. Stilinizde farklı renkleri kullanmayı sevenlerdenseniz pembe ve mavi tonlardaki renk geçişine sahip olan güneş gözlüklerini tercih edebilirsiniz.

  Klasik stilinden ödün vermeyen kadınların tercihi ise kahverengi ve siyah camlı gözlüklerden yana oluyor. Sıcak yaz aylarında en çok ihtiyaç duyduğumuz çerçevesiz güneş gözlüğü modelleri, geniş ürün yelpazesi ile her kişinin tarzına hitap ediyor. Gold ve metal detaylarla taçlandırılan bu tasarımlar, kaşlarınızla da bütünlük yakalayabiliyor.

  Çerçevesiz Gözlük Alımında Nelere Dikkat Edilmeli?

  Gözlük tercihinde bulunurken dikkat edilmesi gereken birkaç küçük detay vardır. Öncelikle satın alacağınız gözlüğün modelini doğru seçmeniz gerekir. Yüz şeklinizi ve alın mesafesinizi göz önünde bulundurmanız kaçınılmaz olacaktır. Eğer oval bir yüz tipine sahipseniz çerçevesiz gözlük tercihiniz mutlaka köşeli tasarımlardan yana olmalıdır. 

  Şayet yüz tipiniz kare ve kalp şeklinde ise yuvarlak ya da oval gözlükleri tercih etmeniz gerekmektedir. Bu kapsamda  yapacağınız tek şey yüz tipinize paralel olmayan gözlüğü seçmektir. Tıpkı oval yüzlerde köşeli, kare yüzlerde yuvarlak gözlük seçimi gibi.

  Çerçevesiz gözlük tercihinde bulunurken kaşlarınızın kaybolmamasına özen göstermeniz gerekmektedir. Böylece daha net ve kusursuz bir görünüm yakalarsınız. Eğer yüzünüz minyon bir yapıya sahipse mutlaka küçük ve orta boyutta gözlük seçimine yer vermelisiniz. Durum tam tersi ise geniş ebatlı tasarımları tercih edebilirsiniz.

  Satın alacağınız çerçevesiz gözlüğün, tarzınızla uyum içerisinde olması gerekir. Yüzünüze taktığınız andan itibaren kendinizi iyi hissettiren modellere yönelmelisiniz. Çünkü kusursuz görünümün ilk kuralı, kişinin kendi beğenisine ve stiline hitap eden parçaları kullanmasıdır.

  Çerçevesiz güneş gözlüğü alım işlemlerinizde cam kalitesi en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Evet modeli sizin için özel bir yere sahip olabilir, fakat göz sağlığınız tüm kriterlerin üzerinde olmalıdır. Bu kapsamda UV korumalı polarize cam gözlükleri satın almanız gerekir. Güneşin zararlı etkilerinden korunmak, gözlük camının kalitesiyle paralellik gösterir.

  Camın dayanıklı ve kaliteli olması, satın alacağınız firmanın güvenilirliği çerçevesinde şekillenir. Bu yüzden güvenilirliğinden emin olmadığınız firmalardan uzak durmanız gerekir. Garanti kapsamında satılan ve seri numarası bulunan gözlük modellerini satın almanız en doğru girişim olacaktır.

  Bunun yanı sıra gözlüğün sertifikalı olup olmadığını da atlamamalısınız. Söz konusu gözlük olduğunda güvenilir ve kaliteli bir alışveriş yapmak istiyorsanız rotanızı Asal Optik’e çevirebilirsiniz. Hangi gözlükler popüler, hangi tasarımlar yüzüme yakışır sorularının en somut cevaplarını şıklık odağında firmamızda bulacaksınız!

  Çerçevesiz güneş gözlüğü alımınızda kullanım alanlarına göre renk tercihinde bulunmanız gerekir. Örneğin araba kullanırken takacağınız güneş gözlüklüğü hafif yapıda olması gerekliliğinin yanı sıra çok koyu renkte olmamalıdır. UV korumalı olması önemli bir detaydır, fakat görüş alanınızı engellemeyen gözlük camlarına yer açmanız doğru olacaktır.

  Yaz tatilinde güneşin kendini yoğun biçimde gösterdiği saatlerde ise koyu renkte gözlük kullanmalısınız. Özellikle UV korumalı cam tercihinde bulunurken göz sağlığınızın olumsuz etkilenmemesi konusunda doğru bir hamlede bulunabilirsiniz. Bulunduğunuz alan daha çok kar ve yağmur yağışlı ise aynalı gözlüklerden faydalanmanız en doğru tercih olacaktır. Tüm bu kriterler doğrultusunda seçim yapmanız gerekliliği kaçınılmaz oluyor! 

  Çerçevesiz güneş gözlükleri, geniş renk ve model seçeneği ile her yüz yapısına uyum sağlayabilen tasarımlarda vücut buluyor. Eğer direkt mağazadan almak istiyorsanız ve yüz şeklinizi tanımıyorsanız mutlaka denemeniz gerekir.

  Yüz  hatlarınızı doğru biçimde değerlendirip tanıyorsanız online alışverişin hızı ve uygun fiyat avantajından faydalanabilirsiniz. Modaya yön veren gözlük markalarının özgün tasarımlarına sayfamızdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  Çerçevesiz Gözlük Fiyatları

  Çerçevesiz gözlük alırken bahsettiğimiz tüm kriterlerin yanı sıra fiyat unsurunu da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bunun için çok uçuk bütçeler ayırmaktansa, oldukça uygun rakamlarla satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Asal Optik olarak beğeninize sunduğumuz çerçevesiz gözlük tasarımlarında  şıklıkla birlikte uygun fiyatlı model seçeneğine yer veriyoruz. 

  Her bütçeye hitap eden çerçevesiz gözlük fiyatları kalitesine göre şekillenirken, tasarımların hepsi son derece dayanıklı bir yapıya sahip oluyor. 2 yıl garanti kapsamında satışa sunduğumuz çerçevesiz gözlükler, uzun yıllar kullanım avantajı sunuyor. Herhangi bir bükülme ya da kırılma gibi sorunlarla karşılaşmayacağınızı destekler nitelikte olan modellerimiz, yüksek kalitesi ile gusto sahibi kişilerin beğenisini kazanıyor. 

  Güneşin zararlı ışınlarından korunmak istiyorsanız sayfamızda yer alan şık ve uygun fiyatlı ürün yelpazemizi inceleyebilirsiniz. En kaliteli güneş gözlüklerini sadece bir ile satın alabilirsiniz! 

  Çerçevesiz Gözlük Nasıl Temizlenir?

  Gözlüğü konforlu bir şekilde kullanmanın tek çözümü temizliğine özen göstermektir. Bu kapsamda belli detayları atlamamanız gerekir. Gözlüğünüzün rutin temizliğini yaparak, görüş alanınızda net ve keskin bir görüntü yakalayabilirsiniz.

  Çerçevesiz gözlük temizlenme işleminde tercihiniz mutlaka mikrofiber bezlerden yana olmalıdır. Çünkü diğer bezler, sert bir yapıya sahip olduğu için gözlüğünüzün camına zarar verecektir. Özellikle çerçevesiz gözlükler daha naif ve hassas bir forma sahip olduklarından, yumuşak dokunuşlarla temizlenmesi gerekir. Bu noktada peçete ve selpak kullanımından kaçınmalısınız.

  Özel gözlük temizleme spreyleri kullanarak çerçevesiz formdaki gözlüklerinizi pratik ve steril bir şekilde temizleyebilirsiniz.  Mikrofiber bezleri kesinlikle yumuşatıcı ile yıkamamalısınız. Şayet böyle bir girişimde bulunduğunuzda gözlüğünüzü silerken camının çizilmesine sebep olacaktır.

  Gözlük camı çizildiği takdirde mikro ince çizik izleri dağılır ve ışınların gözünüze temas etmesini sağlar. Bu da göz sağlığınızı ciddi oranda etkileyebilir.

  Çerçevesiz gözlükler, birbirinden farklı renk ve modelde vücut bulurken son derece şık tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Gözlük modasının önde gelen markaları, her stile hitap eden kalitesi tasarımlarıyla Asal Optik’te buluşuyor.

  Kare, dikdörtgen, köşeli, yuvarlak, oval ve daha nice gözlük modellerine firmamız ayrıcalığı ile erişebilirsiniz. Güneşin zararlı etkilerine meydan okurken şıklığından ödün vermeyen bireyler, stilinden izler taşıyan modellere Asal Optik’te erişiyor. İşlevselliği ile birlikte müthiş bir kombin tamamlayıcısı olan çerçevesiz gözlükler, 2020 sezonunda modanın nabzını tutuyor.

  Birçok stil ikonu ve ünlü isimlerin tercih ettiği bu tasarımlar, birbirinden iddialı modelleriyle sayfamızda yer alıyor. Renk ve görünüm konusundaki çeşitliliği ise hemen herkesin beğenisini kazanacak çizgide! Göz sağlığınızı korurken kusursuz bir görünüm yakalamak istiyorsanız rotanızı çerçevesiz gözlük modellerine çevirebilirsiniz. En uygun fiyatlarla yüksek kaliteli gözlük tasarımlarına ulaşmanız parmaklarınızın ucuna indirgeniyor. Online sipariş sistemimizle pratik ve güvenilir alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Çerçevesiz gözlüklerde benzersiz tasarımlara ulaşmak ve stilinizde etkili dokunuşlar yaratmak için hemen sipariş verin!

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.