sadsad x
asdasd
Ramazan Bayramı 2021 POPUP.jpg (164 KB)

Filtre

> Hızlı Erişim
Hızlı Erişim
  Sıralama seçin
  Görünüm :

  Kitap, dergi ya da bilgisayarda gerçekleştirdiğiniz okuma işlemlerinde göz sağlığınızı korumaya özen göstermeniz gerekmektedir. Bu kapsamda üretilen okuma gözlükleri müthiş bir konfor sağlamaktadır. Her koşulda göz sağlığınızı önemli ölçüde koruyan okuma gözlüğü modelleri, işlevselliği ve şıklığıyla bambaşka  bir boyut kazanıyor. Farklı çerçevelerden üretilen özgün tasarımlar ise modele ayrı bir şıklık kazandırıyor. Okuma gözlükleri hafif formu ile yüzünüzde ağırlık hissi oluşturmazken, en kaliteli malzemelerden üretiliyor. 

  Unisex okuma gözlükleri ise her kişinin kullanabileceği formda tasarlanıyor. Yazıların rahat bir şekilde okunabilmesi kapsamında hizmetinize sunulan bu tasarımlar, her yaş grubuna hitap edebilmektedir. Özellikle yetişkinler için olanlar standart form ve ölçülerde üretilmektedir. Bu yüzden geniş çaplı bir kullanım alanına sahiptir. Yüzünüze taktığınız andan itibaren kusursuz bir konfor sağlayan unisex okuma gözlükleri ile kitap okumak artık çok daha keyifli ve konforlu! Asal Optik olarak dünyaca ünlü markalarının özgün tasarımlarını buluşturduğumuz sayfamızda, her zevk ve stile hitap eden model seçeneğine yer vermekteyiz. 

  Unisex Okuma Gözlüğü Özellikleri

  Unisex okuma gözlüklerinin en belirgin özelliklerinden biri kuşkusuz hafif formda olmalarıdır. Kişiler satın alma işlemlerinde en çok bu detayı göz önünde bulundurmalıdır. Hafif çerçeve yapısına sahip olan modeller, kullanış açısından son derece rahat bir forma sahiptir. Yumuşacık plastik kordondan oluşan geniş ürün yelpazemiz, beğeninize hitap edecek detaylarla taçlandırılmaktadır. Grilamid malzemelerden üretilen unisex okuma gözlükleri konforunun yanı sıra oldukça dayanıklıdır. 

  2 yıl garanti kapsamında hizmetinize sunulan bu gözlükler, her sezon olduğu gibi 2020 kreasyonunda da büyük oranda beğeni kazanıyor. Sade bir şıklığa sahip olan tasarımlar, her yaş grubunun zevkine hitap ederken yüksek kalitesi ile farklı bir boyut kazanıyor. Aklınıza gelebilecek her ton ile harmanlanan rengarenk çerçeveler, rahat kullanımıyla birlikte eşsiz bir şıklık sunuyor. Numarasız formda olmaları ise her kişi tarafından tercih edilebilme niteliğini beraberinde getiriyor. Siz de kitap ya da dergi okurken göz sağlığınızı korumak istiyorsanız rotanızı Asal Optik bünyesinde yer alan çeşitli model alternatiflerine çevirebilirsiniz. 

  Unisex Okuma Gözlüğü Modelleri

  Gözlükler, çeşitli form ve model seçenekleriyle ayrıcalıklı bir görünüm kazanıyor. Unisex okuma gözlükleri ile stilinizi göz ardı etmemeye ne dersiniz? O halde firmamızın bünyesinde yer alan geniş model seçeneğine göz atabilirsiniz. Farklı çerçeve seçenekleriyle taçlandırılan tasarımlar, sunduğu konforla birlikte sade bir şıklık sergiliyor. Her stile ve beğeniye hitap eden en çarpıcı ve en kaliteli tasarımlar farklı detaylar odağında anlam kazanıyor. Oldukça hafif ve göz yormayacak şekilde tasarlanan unisex okuma gözlüğü modelleri 2020 yılına damgasını vuruyor. 

  Okuma gözlükleri arasında en popüler tasarımlardan biri köşeli formda olanlardır. Hiçbir zaman modası geçmeyen ve zamansız parçalardan olan bu modelleri, her kişinin yüz tipine uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir. Kırmızı, mavi, beyaz, siyah, lacivert ve pembe gibi tonların hakim olduğu unisex okuma gözlüklerine sayfamızdan yalnızca bir tık ile ulaşabilmeniz mümkün! Oval yüz hatlarına sahip olanlar için en uygun tasarımlardan biri kuşkusuz köşeli okuma gözlükleridir. Kitap okumanın keyfini ve konforunu bu gözlüklerle taçlandırabilirsiniz. 

  Göz sağlığınızı korumak ve olası göz hastalıklarının önüne geçmek istiyorsanız yuvarlak formda tasarlanan gözlük modellerine yer açabilirsiniz. Son derece kaliteli olan çerçevesi ve yumuşacık kordonu ile müthiş bir konfor sağlayan bu tasarımlar, yüzünüzdeki ağırlık hissini ortadan kaldırıyor. Sağlığınızı korurken şık görünümü ile farklı bir duruş yakalamanızı sağlıyor. 

  Sezonun öne çıkan modellerinden biri oval okuma gözlükleridir. Aklınıza gelebilecek her tonla meç edilen bu tasarımlar, rengarenk görünümleriyle oldukça şık ve cool bir aura yaratmaktadır. Grilamid materyallerden üretilen bu modeller, dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım avantajı sağlamaktadır. Farklı gövde ve sap rengiyle stil bir görünüme sahip olan okuma gözlükleri, yazıları okurken son derece rahat bir kullanım sunmaktadır.

  Unisex okuma gözlükleri arasında en çok beğeni kazanan tasarımlardan biri kare olanlardır. Klasik ve spor şıklığı bünyesinde barındıran bu gözlükler, yüzünüze tam oturan yapısıyla etkili bir fonksiyonellik sergilemektedir. Yuvarlak, dikdörtgen, oval, köşeli ve kare okuma gözlük modelleri için rotanızı sayfamıza çevirebilirsiniz. En kaliteli tasarımlara online alışveriş mağazamızdan pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

  Okuma Gözlüğü Kullanmanın Faydaları

  Bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan birşey okurken göz sağlığınızı önemsemeniz gerekmektedir. Olası göz sağlığı problemleriyle karşı karşıya kalmamak için okuma gözlükleri kullanabilirsiniz. Uzun süre okuma işlemlerinizde gözde yanma-sulanma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tip olumsuzluklarla karşılaşmamak ve göz sağlığınızı korumak için rotanızı unisex okuma gözlüğü modellerine çevirebilirsiniz. 

  Özellikle TV seyrederken göz, önemli ölçüde yorulmakta ve zarar görmektedir. Okuma gözlüğü ile bu yorgunluğu minimuma indirebilir, yazıları daha net biçimde okuyabilir ve izlediğiniz programı daha kusursuz bir şekilde görebilirsiniz. Bu sayede uzun süre ekrana ya da kitaba baktığınızda baş ağrısı ya da göz ağrısı problemlerini ortadan kaldırabilirsiniz. 

  Gözü yormayan ve yüzünüzde yokmuş gibi hissettiren konforlu çerçeveler, sektörün önde gelen markalarının özgün ve kaliteli tasarımları Asal Optik’te sizleri bekliyor. Özellikle küçük ebatlı tasarımlar çantanıza kolayca sığabilme özelliğiyle taşınma açısından avantajlı bir duruma geçiyor. Gittiğiniz her yere taşıyabileceğiniz bu gözlükleri dilediğiniz zaman kullanabilir, okuma keyfini net ve kusursuz bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. 

  Oldukça rahat ve pratik bir kullanım fırsatına sahip olan unisex okuma gözlükleri, göz sağlığınızı maksimum seviyede korumaktadır. Yorgun gözlere son! Tercih edeceğiniz okuma gözlükleriyle  gözlerinizi dinlendirebilir, keyifli ve rahat bir şekilde okuma gerçekleştirebilirsiniz. 

  Özellikle 40 yaş üstü kişilerde nükseden göz hastalıklarının önüne geçmek okuma gözlükleriyle mümkün olmaktadır. Kitap okurken kelimelerin bulanıklaşması bu gözlüklerle imkansızlaşıyor. Daha net ve kusursuz bir görüş yakalamak için unisex okuma gözlüklerini kullanabilirsiniz. 

  Özellikle araç kullanırken sıkça tercih edilen bu gözlükler, gözdeki sulanma ve yanma problemlerinin önüne geçmektedir. Bulanık görüntüyü ortadan kaldırarak sorunsuz bir şekilde görüş alanı yakalamanızı sağlamaktadır. Kitap okurken, TV izlerken ya da telefonunuzda mesaj yazarken bu gözlükleri kullanarak yazıları çok daha düzgün bir biçimde görebilir, okuyabilirsiniz. Göz sağlığını olumlu yönde etkileyen okuma gözlükleri, üstün çerçeve kalitesi ile farklı bir boyut kazanıyor. 

  Kulak arkasını ve burun kemiğini rahatsız etmeyen okuma gözlüğü çerçeveleri sayfamızda vücut bulurken, sektörün ileri gelen markaları tarafından üretiliyor. Üstelik 2 yıl garanti fırsatıyla güvenilir bir alışverişin deneyimini kazanıyorsunuz. Yumuşak plastik kordon ile tasarlanan bu ürünler, yüzünüzde son derece konforlu bir nitelik kazanıyor. 

  Unisex Okuma Gözlüğü Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Okuma gözlüğü alırken çeşitli kriterleri göz önünde bulundurmak gerekir. Bunlardan biri kuşkusuz çerçeve kalitesidir. Özellikle hafif yapıda olan ve kaliteli malzemelerden üretilen modelleri tercih etmeniz doğru olacaktır. Okuma gözlüğünü seçerken yüz şeklinizi tanımanız gerektiğini belirtmek isteriz. Yüzünüze tam oturan ve bol olmayan tasarımları tercih edersenz daha konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Asal Optik olarak hizmetinize sunduğumuz unisex okuma gözlüğü modellerinde her yüz şekline hitap eden seçeneklere yer vermekteyiz. 

  Çerçeve genişliği detayını da unutmamanız gerekir. Yüzünüze uygun genişlik ve ebatlarda gözlük seçimi yapmalısınız. Bu kapsamda burunla olan aralığına da önem vermelisiniz. Hafif yapılı olanları tercih ettiğiniz takdirde herhangi bir kırılma ya da bozulma sorunlarıyla karşılaşmazsınız. Her an yanınızdan ayırmadığınız gözlüklerin kalitesi maksimum düzeyde olmalıdır. Bu kapsamda her daim en kaliteli okuma gözlük modellerini minimum bütçelerle hizmetinize sunmaktayız. 

  Alım işlemlerinizde tercih ettiğiniz renk tonuna da önem vermeniz gerekmektedir. Yüzünüzü soldurmayan ve hoş bir görünüm yaratan model seçeneklerinden faydalanmanız, kusursuz bir görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır. Gözlük alımında kalite ve modeliyle birlikte fiyat unsurunu da göz önünde bulundurmalısınız.

  2020 Unisex Okuma Gözlüğü Fiyatları

  Birçok markanın özgün tasarımlarında vücut bulan unisex okuma gözlükleri, kaliteli yapısı ve modern duruşu ile herkesin beğenisini kazanıyor. Gerek çerçeve yapısı gerekse plastik kordonu ile üstün bir konfor sağlarken, kolayca çantaya sığabilme özelliğine sahip oluyor. 

  Unisex okuma gözlüğü modelleri, fiyat konusunda da çeşitli avantajlar yaratıyor. Asal Optik olarak firmamızda yer alan tüm ürün seçeneklerinde uygun fiyat fırsatı sizleri bekliyor. Okuma gözlüğü alırken çok uçuk bütçeler ayırmak yerine oldukça makul rakamlarla satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. En kaliteli modellere cüzzi fiyatlarla online mağazamızdan ulaşabilirsiniz. 2020 unisex okuma gözlüğü fiyatları konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamızı ziyaret edebilir, beğeninize hitap eden tasarımı saniyeler içerisinde sipariş edebilirsiniz. 

  Okuma Gözlüğü Nasıl Temizlenmeli?

  Okuma gözlüğünü kullanırken temizleme işlemini de kusursuzca gerçekleştirmeniz gerekir. Net bir görüş açısının sırrı kuşkusuz gözlüğün düzenli temizlenmesidir. Bu kapsamda yapmanız gereken öncelikli hamle kesinlikle gözlüğü kutusu içerisinde muhafaza etmek olmalıdır. Kumaş parçası gibi ürünlerden uzak durmanız gerekmektedir. Çünkü klasik bezler gözlük camında puslu bir görünüme sebep olur. Çizilme ve bulanık görme gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 

  Okuma gözlüğünüzü temizlerken gözlük temizleme mendillerinden faydalanabilirsiniz. Sert olmayan yumuşacık dokusu ile gözlüğünüze zarar vermezken üstün bir temizleme işlevselliği gösterir. Su konusunda ise musluk yerine içme suyu tercih etmenizi öneririz. Ellerinizi köpürtüp köpüğü gözlük camına yaydıktan sonra durulama işlemini içme suyu ile gerçekleştirebilirsiniz. Kusursuz bir temizlik elde etmek istiyorsanız mikrofiber bezler aracılığı ile gözlüğünüzü sterilize edebilirsiniz. 

  Daha pratik bir şekilde temizleme işlemi gerçekleştirmeyi tercih edenlerdenseniz rotanızı gözlük camı temizleme spreylerine çevirebilirsiniz. Yumuşak dokulu bezler yardımı ile gözlüğünüzü maksimum düzeyde hijyene ulaştırabilirsiniz. Üstelik çizilme gibi problemlerin de yaşanmasını engelleyebilirsiniz. 

  En doğru şekilde gözlüğünüzü temizleyerek yazıları çok daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Kitap okuma ya da TV izleme eyleminizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz! Gözlük çerçevesini de bu yöntem ile temizleyebilir, ilk günkü görünümü yakalayabilirsiniz! 

  Asal Optik olarak sizlerle buluşturduğumuz unisex okuma gözlüğü modellerinde her daim yüksek kalite kapsamında satış gerçekleştirmekteyiz. Birçok ünlü markanın tasarımları olan bu gözlükler, kalitesinin yanı sıra konforlu bir kullanım avantajına da sahip oluyor. Üstelik bulanık görme ve yazıların karmaşıklığı gibi problemler de ortadan kalkıyor!

  Her kişi ve yaş grubunun kullanımına hitap eden unisex gözlük modelleri, farklı görünümleriyle beğeni kazanıyor. Yüz şeklinize uygun formda tasarlanan yuvarlak, oval, elips, kare, dikdörtgen ve köşeli modeller yüzünüze tam oturarak kusursuz bir görünüm sergiliyor. Üstelik tüm bu ayrıcalıklarıyla beraberi uygun fiyat avantajına sahip oluyor. En kaliteli okuma gözlüklerini minimum maliyetlerle satın almak istiyorsanız daha fazla düşünmeden sayfamızdaki geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz. 

  Modeller arasından stilinize uygun olanlara yer açabilir, göz sağlığınızı koruyabilirsiniz. Üstelik farklı renklerle taçlandırılan bu tasarımlar, herkesin beğenisine hitap ediyor. Siz de hızlıca sipariş vermek ve kaliteli alışverişi deneyimlemek istiyorsanız acele edin!

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.