sadsad x
asdasd
Filtre

Altıgen Güneş Gözlüğü Modelleri ve Fiyatları

Altıgen güneş gözlüğü ile gözlükler artık yalnızca gözü korumak için değil, aksesuar olarak da tercih edilmektedir. Altıgen güneş gözlükleri belirli özellikleri taşımalıdır, aksi takdirde göz sağlığımız için iyi değildir.

Altıgen güneş gözlüklerinin kalitesi, göz sağlığını doğrudan etkilediği için gözlük seçimi yapılırken dikkatli olunması gerekir. Gözlük seçimi yapılırken yalnızca modeline dikkat etmek tek başına yeterli olmaz. Altıgen güneş gözlüğü sık sık kullanıldığı için ultraviyole ışınları yüksek oranda yansıtması göz sağlığı için son derece önemlidir. Güneş gözlükleri farklı yüz hatlarına uygun üretilir. Dolayısıyla gözlük temin edecek kişiler, yüz hatlarına uygun gözlük modelini seçmelidirler. Altıgen güneş gözlüğünün uygunluğunu, yüzü rahatsız etmeyecek şekilde yerleşmesinden anlayabilirsiniz. 

Güneş gözlüğünün yüz ile mesafesi de oldukça önemlidir. Kirpiklerin gözlük camına değmeyeceği kadar mesafe ayarlamak gerekir. Yüz hatlarına uygun ve ultraviyole ışınlara karşı maksimum koruma sağlayan güneş gözlüğünü gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz. Güneş gözlüğü modelleri arasında son zamanlarda popülerliğini arttıran altıgen güneş gözlüğü hem koruma sağlar hem de kişiye estetik bir görünüm kazandırır. Altıgen güneş gözlüğü ve diğer modelleri, altıgen güneş gözlüğü fiyatlarını firmamız üzerinden inceleyebilir, detaylı bilgi için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Altıgen Güneş Gözlüğü Çeşitlerini İnceleyelim

Altıgen güneş gözlüğü modelleri birbirinden farklı renkleri ve özellikleri ile öne çıkar. Kadınlar için altıgen güneş gözlüklerinin ren seçenekleri oldukça geniştir. Bu sebepten ötürü kadınlar çoğunlukla günlük kıyafetleri ve girip çıktıkları ortamlara uygun tercihler yapmaya özen gösterirler. Altıgen gözlük modellerinin en büyük avantajlarından biri renkleri ve tasarımı sayesinde son derece şık görünmesidir. Zararlı ışınlardan korunma amacıyla kullanıldığı zaman bile aynı anda aksesuar olarak da uygun bir tercih olur. 

Erkekler de altıgen güneş gözlüğü modellerini sıklıkla kullanırlar. Fakat erkeklerin kullandığı gözlüklerin renk seçenekleri çoğu zaman kadınlarda olduğu kadar fazla olmayabilir. Aslında bütün renkler hem kadınlara hem erkeklere uygun olsa da erkekler daha çok belli renkleri kullanmayı tercih ederler. Mesela erkekler; siyah, kahverengi ve mavi renkleri diğer renklere oranla daha çok kullanırlar. 

Altıgen güneş gözlüklerinin sahip olduğu renkler; mavi, pembe, sarı, yeşil, kahverengi, siyah, gri, kırmızı ve turuncu olarak sıralanabilir. Bazı renkler diğerlerine göre daha fazla rağbet görür. Mesela siyah renkli olanlar, hem erkekler hem de kadınlar tarafından çok sık tercih edilir. Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek altıgen gözlüklerin özellikleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden kaliteli güneş gözlüklerini en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. 

Altıgen Güneş Gözlüğü Camlarının Önemi Ve Özellikleri Nelerdir?

Altıgen güneş gözlüğü camlarının özellikleri, gözlüğün performansını doğrudan etkilediği için son derece önemlidir. Bu nedenle kişi, ihtiyaçlarını belirleyip kendisine en uygun olan modeli tercih etmelidir. Tek renkli güneş gözlüğü camlarında kullanılan renkler standart renklerdir. Fakat tek renkli güneş gözlüğünü temin eden kişiler ihtiyaçlarına uygun bir şekilde renklendirme işlemi yapabilirler. 

Degrade renklerin kullanıldığı gözlük camları son zamanlarda popülerliğini ciddi manada arttırmıştır. Degrade renk başka bir deyişle, geçişli renklerdir. Mesela camın üst kısmının koyu olması ve aşağılara inildikçe açılması bu duruma örnek olarak verilebilir. Özellikle siyah gibi standart renkler dışındaki renklerde bu yöntem sıklıkla uygulanır. Örneğin; yeşil, mavi, pembe renkli camlara sahip gözlüklerde renkler çoğu zaman geçişlidir. 

Günümüzde fazlasıyla popüler olan gözlük camlarından bir diğeri, kendinden renklenen camlardır. Bu camların ayırt edici özelliği, UV ışınlarına karşı tepki veren moleküllere sahip olmasıdır. Bu camlar, ultraviyole ışınlarının yoğun olduğu zamanlarda koyulaşarak gözü en üst düzeyde korur. Özellikle UV ışınlarına karşı ciddi anlamda hassasiyet gösteren kişiler tarafından sıklıkla kullanılır. Firmamız üzerinden çeşitli camları ve özellikleri ile öne çıkan gözlük modellerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi sahibi olmak için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Yüz Şeklinin Altıgen Güneş Gözlüğü Seçimine Etkisi Nedir?

Gözlük seçimi için yüzdeki en etkili bölümler; burun, yanak ve göz çukurudur. Dolayısıyla altıgen güneş gözlüğü seçimi yapılırken bunlara dikkat etmek gerekir. Kişi eğer yüzüne oturmayan ya da yüzünü tam sarmayan gözlük seçimi yaparsa onun performansından tam olarak faydalanamaz. Mesela kare yüze sahip olan kişilerin daha oval ve yumuşak çerçeveli gözlükleri tercih etmesi önerilir. Oval yüz hatlarına sahip kişiler için ise tüm gözlük çeşitleri uygundur. Fakat çok geniş çerçeveli gözlükleri kullanmamaları daha uygun olur.

Yüz hatları uzun olan kişiler için en ideal gözlük çerçeveleri, kenar kısımları köşeli olanlardır. Anlaşılacağı üzere, yüz hatları gözlük seçiminde belirleyici faktörlerden biridir. Yüz hatlarına uygun olmayan gözlük seçimi yapan kişiler, gözlük ne kadar korusa da tam anlamıyla korunamazlar. Kullandığınız gözlükten maksimum düzeyde faydalanmak istiyorsanız gözlük seçimi yaparken kişisel özelliklerinize de dikkat etmeyi unutmamanız gerekir. Günümüzde gözlük çeşitlerinde yaşanan artış, herkesin kendine uygun gözlük modelini bulmasını daha kolay bir hale getirmiştir. 

Firmamız üzerinden birbirinden çeşitli altıgen güneş gözlüklerimizi inceleyebilirsiniz. Her yüz şekline uygun tasarlanan gözlük modellerimiz kalitesi ile dikkat çekmeye devam ediyor. Güneş gözlüklerimiz son derece kaliteli olduğu için UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar. Asal Optik olarak sizlere sunduğumuz gözlüklerde kullanılan malzemeler de birbirinden farklıdır. Değişik tasarımlara sahip güneş gözlüklerimiz arasından tarzınıza en uygun olanı bulup kolaylıkla temin edebilirsiniz. Aynı zamanda firmamız bünyesinde bulunan güneş gözlüklerimiz her bütçeye hitap ettiğinden dolayı cebinizi yormadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.