sadsad x
asdasd
Filtre
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9014-C.202 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9014-C.202 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BXGÜNŞ 8055.50 BENX SUNGLASSES - BXGÜNŞ 8055.50 (1)
1.057,50 TL
+ KDV
GOLDBERRY - GBGNŞ 4503 GOLDBERRY - GBGNŞ 4503 (1)
1.390,83 TL
+ KDV
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9276-C.03 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9276-C.03 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9276-06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9276-06 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9275-DM05 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9275-DM05 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9275-C.28 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9275-C.28 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) UV400 BXGÜNŞ9275-C.01 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) UV400 BXGÜNŞ9275-C.01 FN (1)

Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri ve Fiyatları 2024

2024’ün en moda, en popüler kadın güneş gözlüğü modelleri Asal Optik’te. Kadın güneş gözlüğü modelleri arasında Benx, Caretta, fisher-price, Bolon, MOLSION, Prosun, BENELITE, Merlen, Kıtalaya gibi kaliteli güneş gözlüğü markaları sizi bekliyor. Sitemizde inceleyeceğiniz bayan güneş gözlüğü modelleri birçok zevke hitap eder. Renkleriyle, tarzıyla beğeni toplayan kadın güneş gözlüğü çeşitleri en sık kullanılan aksesuarınız olmakla kalmayacak aynı zamanda uv ışınlarına karşı da göz sağlığınız için koruyucu olacaktır.

Kadın güneş gözlüğü modellerini yalnızca yalnızca yaz aylarında değil, dört mevsim kullanabilirsiniz. Asal Optik ile yüz hatlarınıza en uygun güneş gözlüğü seçimleri yapabilir, beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz. Damla, köşeli, oval ya da yuvarlak gibi birçok farklı model güneş gözlüğü arasından mutlaka tarzınıza uygun olan model bulacaksınız. Kendinize en uygun güneş gözlüğünü bulduktan sonra aynı zamanda tarzınızla fark yaratabileceksiniz.

Güneşli gözlüğü kullanımı en çok yaz aylarında tercih edilmektedir. Güneşin zararlı ışınlarına karşı adeta kalkan görevi gören güneş gözlükleri arasında kadınlar için çok şık modeller bulabilmeniz mümkün.

Kadın Güneş Gözlüğü Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Güneş gözlüğü kullanmanın amacı tabi ki yalnızca aksesuar görevi görmesi değil,  gözlerinizi zararlı güneş ışınlarından da korumaktır. Göz sağlığı oldukça önemli bir konu. Bu doğrultuda uygun olan güneş gözlüğü seçimini yaparken UV ışınlarına karşı koruyucu bir filtresi olmasına dikkat etmek gerekir. UV ışınlarına karşı koruma sağlayan bir güneş gözlüğü tercih ederken böylelikle gözlük de işlevini yerine getirmiş olur. Bu yüzden güneş gözlüğü seçimi yaparken Asal Optik’teki kaliteli markalardan seçim yapabilirsiniz. Seçim yapacağınız güneş gözlüğü modelleri arasında gözlüklerin kaliteli camlara sahip olması gerekmektedir. Unutmamak gerekir ki, kalitesiz cama sahip gözlükler göz sağlığınızı da olumsuz şekilde etkileyebilmektedir.

Güneş gözlüğü seçiminde diğer bir önemli konu ise kişinin yüz hatlarıdır. Oval yüz tipine sahipseniz birçok gözlük modeli yüz hatlarınıza yakışacaktır. Kare yüz tipine sahip kişiler için oval güneş gözlüğü seçimi doğru bir adım olabilir. Seçeceğiniz model ile kare yüz hatlarınızı biraz daha yumuşatabilirsiniz. Eğer yüz şekliniz uzunsa, sapları ince ve biraz sade olan güneş gözlükleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Mesela altıgen güneş gözlüğü modellerini değerlendirebilirsiniz. Son olarak geniş yüze sahip olan kişiler, gözlük seçimini zarif görünüme sahip altıgen güneş gözlüğü modellerinden seçim yapabilirsiniz.

Asal Optik’teki güneş gözlüklerini inceleyerek, size en uygun olan modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Seçeceğiniz güneş gözlüğü modelinin rengi ve modelinin sizin tarzınıza uygun olup olmadığına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Güneş gözlüklerinin amacı her ne kadar göz sağlığını korumak olsa da, giyim tarzını tamamlayan bir yanı da vardır. Birçok modeli olan güneş gözlüklerini iyice inceleyerek, sizi en iyi yansıtan modeli sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Güneş gözlüğünün tarzına karar verdikten sonra seçiminizi yapmak için kullanmak istediğiniz cam rengini de belirlemelisiniz. Stilinizi yansıtacak en önemli ayrıntılardan bir tanesi güneş gözlüğünün camının rengi olacaktır. Örneğin pembe renk bir cama sahip olan güneş gözlüğünü kullanan kişi için tarzının klasik olduğunu söylemek doğru olmayacaktır. Başka bir örnek verecek olursak, yuvarlak ve küçük çerçevesi olan bir güneş gözlüğü kullanan kişilerinin Retro bir tarza sahip olduğunu söyleyebiliriz. Siz de kombinlerinizi tamamlamak ve tarzınıza en uygun modeli seçmek için bu gibi detayları göz önünde bulundurarak karar vermeyi kolaylaştırabilirsiniz.

Kadın güneş gözlüklerine bakıldığında sayısız seçenek göze çarpmaktadır. Hatta Asal Optik size karşı bu konuda oldukça cömerttir.

Kadın Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Kadın güneş gözlükleri arasında klasik, spor, modern gibi birçok farklı tasarımlara sahiptir. Klasik güneş gözlükleri bir modası olmayan, her sezon geçerliliği olan modeller arasındadır. Genellikle siyah ya da kahverengi camlara sahip gözlükleri klasik güneş gözlüklerine örnek olarak verebiliriz. Özellikle iş için klasik giyim tarzınızı benimseyen kişiler ya da zamansız bir şıklık arayan kadınların tercihi klasik formdaki güneş gözlükleridir. Spor tarzı olan kişiler için spor kadın güneş gözlüğü modelleri iyi bir alternatiftir. Spor güneş gözlüğü camları genellikle çekik çerçeve tasarımlarına sahiptirler. Spor model güneş gözlükleri çoğunlukla açık renkli seçeneklerle kullanıcılarla buluşmaktadır. Spor modellerin camları da oldukça renkli bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Mor, kırmızı, pembe gibi rengarenk seçenekler ile spor tarzı tamamlamak oldukça eğlenceli ve hoş bir seçim olacaktır. Bu modeller genellikle polarize cam özelliği ile karşımıza çıkmakta olup, sıklıkla tercih edilmektedir. Klasik ve spor güneş gözlüğü seçeneklerinin yanı sıra modern kadın güneş gözlüğü modelleri de çok tercih edilen alternatiflerden biridir. Modern kadın güneş gözlüğü modelleri arasında yuvarlak modeller bulunmaktadır. Genellikle renkli ve aynalı camları olan modellerdendir. Özellikle bu güneş gözlüklerinin camları aynalı tasarımlara sahip oldukları için oldukça havalı bir görünüme sahiptirler. Aynalı güneş gözlüğünü tercih eden tüm kişiler sadece modern bir görünüm elde etmekle kalmıyor, farklı tarzlarıyla da dikkat çekiyor.

Güneş gözlüğü seçiminizi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri kıyafet seçiminizi göz önünde bulundurmaktır. Kadınlar için güneş gözlüğü seçimi çok önemlidir. Yılın neredeyse her ayı takılabilen güneş gözlüğü modelleri özellikle yaz aylarında kadınların çantalarından çıkartmadığı aksesuarlardan biridir.

Gösterişli modellerin yanı sıra sade modeller de bulunan kadın güneş gözlükleri, kaliteli bir markadan seçim yapıldığı sürece göz sağlığı için ciddi anlamda önemlidir. Bu yüzden kadın güneş gözlüğü seçimi yapılırken, kişilerin ilk tercihi güneş gözlüklerinin ultraviyole ışınlarını engelleme özelliğine sahiptir. Ama herhangi bir göz rahatsızlığı bulunan kişilerin güneş gözlüğü almadan önce mutlaka göz doktoruna danışarak, destek alması gerekmektedir.

Kadın güneş gözlükleri hiçbir zaman popülaritesini kaybetmeyen, en sevilen aksesuarlar arasındadır. Hem estetik hem sağlık açısından kullanılan güneş gözlükleri birçok farklı modeliyle karşımıza çıkmaktadır. Güneş gözlüğü konusunda doğru bir seçim yapmak tarzınızı da yansıtmanız için size kolaylık sağlayacak ürünler arasındadır.

Asal Optik’te bulunan kadın güneş gözlükleri ile kendinize farklı bir hava katabilirsiniz. Her türlü kıyafetinizle harika bir uyum sağlayacak olan, en çok satılan modellerimize en güncel haliyle sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gerek genç gerek yetişkin hiç fark etmeden, güneş gözlüğü modelleri ile tarzınızdaki yeni dokunuşlarla birçok kişinin beğenisini de kazanmış olacaksınız.

Asal Optik kadın güneş gözlüğü çeşitleri birçok kullanıcıya hitap etmektedir. Birçok farklı markayı sizinle buluşturarak, çeşitli stilleri de bünyesinde bulundurmaktadır. İyi bakıldığı sürece güneş gözlükleri yıllarca da kullanılabilmektedir. Tabi ki güneş gözlüğünün uzun zaman kullanılabilmesi için bazı özellikleri de barındırması gerekmektedir. En önemli faktör güneş gözlüğünün camının polarize cam özelliğine sahip olmasıdır. Polarize cam, sizi güneş ışınlarından korumakla kalmayacak, gözlerinizin kamaşmamasını da sağlayacak. Üstelik polarize cam, camda yansıma oluşmasını da engellemektedir. Kısacası kişilere sağlıklı bir kullanım sunduğunu söyleyebiliriz. Eğer güneş gözlüğü kullanırken konforlu ve sağlıklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız polarize cama sahip modeller arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Güneş gözlüğünü uzun süre kullanabilmek için güneş gözlüğü bakımı da çok önemli bir konudur. Gözlüğünüzün temizliğine önem verdiğiniz takdirde, gözlüğünüz kolaylıkla deforme olmayacak ve uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilecektir. Güneş gözlüğünüzde cam hijyenine de ayrıca dikkat etmeniz gerekmektedir. Güneş gözlüğü camları sert materyaller ile temizlenmemelidir. Güneş gözlüğünüzün camının çizilmemesi için gözlük camınıza uygun bir mendil seçimi yapılmalıdır. Yumuşak materyalden üretilen gözlük mendilleri camınızı temizlemek için iyi birer seçenektir.

Güneş gözlüğü çeşitleri arasında şeffaf özellikli cama sahip modeller de mevcuttur. Bu modellerden tercih edecekseniz güneş gözlüğü modasına uymakla kalmayacak aynı zamanda göz sağlığınızı da koruyabileceksiniz.

Gözünüze en yakışan gözlüğü seçerken kadın güneş gözlüğü kullanım alanları da göz önünde bulundurularak seçim yapılmasında fayda var. Tatilde, ofiste, yürüyüşte…Her ortamda tarzınızı yansıtacak olan bir kadın güneş gözlüğü modeli sitemizde mevcut.

Kadın Güneş Gözlüğü Fiyatları

Kadın güneş gözlüğü fiyatları markasına, kalitesine, camına, çerçevesine, modeline ve rengine göre farklılık göstermektedir. Bazı markalar daha yüksek fiyatlarla satışa sunulabildiği gibi bazı markalar ise biraz daha uygun fiyatlara sahip olmaktadır. Kadın güneş gözlüğü fiyatları incelendiğinde her bütçeye uygun bir model bulabilmeniz mümkün. Özgün tarzlarıyla beğenilen modeller arasında hem kullanışlı hem de şık seçenekler bulunmaktadır.

Güneş gözlüğü seçimi oldukça hassastır bir konudur. Kadın güneş gözlüğü seçimi yapılacağı zaman kullanıcılar modeli ve markası konusunda çok hassas davranmaktadırlar. Ürünün kalitesi hatta markanın bilinirliliği bile ürünün fiyatı üzerinde belirleyici etkiye sahiptir. Genellikle model seçimi yapıldıktan sonra ve alınacak olan marka belirlendikten sonra son aşamada fiyat incelemesi yapılmaktadır.

Güneş gözlüklerinde işçilik ve süsleme olan modellerin de fiyatları diğer modellere göre farklılık gösterebilmektedir. İşçiliğin fazla olduğu güneş gözlüğü modellerinde fiyat biraz daha yüksek olabilir. Buna karşı sade tasarımlı olan güneş gözlüğü modellerinin fiyatları daha hesaplı olabilmektedir.

Güneş gözlüğü fiyatları ürünün rengine göre de değişebilmektedir. Tek renge ya da birden fazla renge sahip güneş gözlüğü modelleri arasında fiyat farkları olabilmektedirler.

Hemen hemen tüm markalar her sene için yeni sezon güneş gözlüğü çıkartabildikleri için bir önceki sezona ait olan güneş gözlüğü modellerinin fiyatları daha uygun olabilmektedir. Eğer güneş gözlüğü satın alacakken eski sezona ait bir ürün almayı düşünüyorsanız muhtemelen yeni sezon ürünlerle kıyaslandığında daha az harcama yapacaksınız.

Güneş gözlüklerinin fiyatları üründe kullanılan malzemelere göre de değişiklik gösterebilmektedir. Mesela metal çerçeveye sahip güneş gözlükleriyle, plastik çerçeveye sahip güneş gözlüklerinin fiyatları aynı olmayabilir.

Kadın Güneş Gözlüğü Nereden Alınır?

Kadın güneş gözlüğü satın almaya karar verdiyseniz güvenilir markaları tercih etmeniz önemlidir. Asal Optik size birçok markanın kadın güneş gözlüğünü %100 orijinal ürün garantisiyle sunmaktadır. Piyasada satılan çok fazla replika ürün mevcut olduğu için sevdiğiniz markalara ait güneş gözlüklerini sitemizden gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Web sitemiz sürekli olarak güncel olduğu için her zaman en yeni ve en popüler güneş gözlüklerini size sunmaktadır. Yeni sezonun en havalı, en gözde modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Modellerimizi web sitemiz üzerinden takip edebileceğiniz gibi dilerseniz sosyal medya hesaplarımız üzerinden de ürünlerimizi takip edebilir, beğendiğiniz modellerimizi sitemizden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Asal Optik online olarak 7/24 alışveriş yapmanıza imkan sağlar. Güvenli bir alışveriş deneyimleyebileceğiniz sitemizde Güneş Gözlükleri kategorisi altından Kadın Güneş Gözlükleri modellerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz. İlgili kategorimizden kolaylıkla alışveriş yapabilmeniz için birçok filtreleme seçeneği de size sunmaktayız. Satın almak istediğiniz güneş gözlüğü formunu belirlediyseniz eğer altıgen, damla, köşeli, oval, yuvarlak, çekik gibi daha birçok modeli pratik bir şekilde filtreleyerek, inceleyeceğiniz ve arasında tercih yapacağınız modelleri inceleyebilirsiniz.

Asal Optik’te farklı materyalden üretilmiş kadın güneş gözlüğü seçenekleri mevcuttur. Titanium, metal, asetat gibi bazı farklı ürünler mevcuttur. Eğer bu detay da sizin için önemliyse güneş gözlüğü modelleri arasında filtreleme yaparken dilerseniz materyal özelliklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Tabi ki filtreleme seçeneklerimiz bu kadarla da kalmıyor. Dilerseniz renk, materyal gibi özelliklere göre de filtreleme imkanınızı arttırabilirsiniz.

Sitemizde her bütçeye uygun alışveriş yapabilmek mümkün. Yeni sezon güneş gözlüğü seçeneklerimize kolaylıkla erişebileceğiniz gibi dilerseniz indirim bölümümüzdeki ürünlerimize daha avantajlı fiyatlarla da sahip olabilirsiniz.

Asal Optik’ten kadın güneş gözlüğü satın almaya karar verdiyseniz yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak sitemize üye olabilir ve alışverişiniz için ilk adımı tamamlayabilirsiniz. Siparişinizi oluşturmadan önce ya da oluşturduktan sonra siparişinizle ya da farklı bir konuyla ilgili bilgi almak istediğiniz konular varsa sitemiz üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz. İster sitemizde iletişim formu üzerinden isterseniz müşteri hizmetlerimizi telefonla arayarak tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Kadın güneş gözlüğü seçimlerinizi yapacağınız Asal Optik’te beğendiğiniz ürünlere bütçenizi zorlamadan ve kolaylıkla ulaşabilmeniz için sizler için birçok ödeme seçeneğimiz de mevcut. Sitemizden havale/eft ile alışveriş yapabileceğiniz gibi dilerseniz kredi kartınızla da alışveriş yapabilirsiniz. Hatta tüm kredi kartlarına taksit seçeneğimizden de yararlanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Asal Optik’ten yaptığınız tüm alışverişlerde, satın aldığınız ürünler özenli bir şekilde paketlenerek tarafınıza kargoyla gönderilmektedir. Kargo takibinizi, ürününüz kargoya teslim edildikten sonra yapabilir ya da müşteri hizmetlerimizden konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

2013 yılından beri sektörde saygın ve güvenilir bir yere sahip olan Asal Optik her zaman sizinle kaliteyi, en uygun fiyatla buluşturmayı amaçlamaktadır. Üstelik tüm ürünlerimizde 2 yıl garanti dahilinde size hizmet vermekteyiz.

Kadın güneş gözlükleri arasında sizi en havalı gösterecek modelleri bir an önce belirlemek için daha fazla vakit kaybetmeden sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yılın en iddialı, en havalı modelleri ile aradığınız en havalı aksesuara Asal Optik kalitesi ile sahip olmaya ne dersiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.