sadsad x
asdasd

Filtre

> Hızlı Erişim
Hızlı Erişim
  Sıralama seçin
  Görünüm :

  Güneşin zararlı etkilerinden gözlerin korunmasına yardımcı olan güneş gözlükleri sadece yaz aylarında değil her mevsim kullanıma uygun olarak üretilir. Kış aylarında ya da diğer mevsimlerde kendini gösteren güneş ışınları yaz ayları kadar aşırı ısınmaya yer açmasa da etki alanı son derece fazladır. Bu sebep ile güneş gözlüğünüzü dört mevsim kullanmanın avantajını da elde edebilirsiniz.

  Güneş gözlükleri dört mevsim kullanıma uygun olmak ile beraber giyim içinde de en çok tercih edilen aksesuarlardır. Giyim stiliniz ile uyum sağlayacak olan güneş gözlüğü modelini satın alarak her daim kullanmanın ayrıcalığını da elde edebilirsiniz. Kalitesiz bir güneş gözlüğüne sahip olmak hem güneşin zararlı etkilerine saha fazla maruz kalmanıza sebep olurken hem de ürün kullanım avantajından uzaklaşmanızı sağlar. Bu sebep ile güneş gözlüğü alımında dikkatli olmanız önerilir.

  Güneş gözlüğünün alım işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli içerik kaliteli ürün alımına yer açılmasıdır. Son derece ucuz seçenekler ile sunulan güneş gözlükleri gözlerin korunmasının önüne geçmenin yanında güneş ışınlarına daha fazla maruz kalınmasına sebep olarak olumsuz durumları yaşamanıza sebep olacaktır.

  Güneş gözlüğünün alım işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bir başka detay ise gözlüğün çerçevesinin hem görsel olarak hem de kullanım rahatlığı olarak ideal olmasıdır. Farklı stillere göre hazırlanan farklı çerçevelerinden stilinize uygun olan alıma yer açarken aynı zamanda kullanım açısından size avantaj sağlayacak olan tercihleri de belirleyebilirsiniz.

  Güneş gözlükleri genel olarak önemli bir aksesuar olmak ile beraber kullanımda sağlık açısında da fayda sunan bir üründür. Bu sebep ile alım sırasında olduğu kadar kullanımda da dikkatli olmanız uzun vade kullanım imkânını size sunar. Bu aşamada ise camların temizlenmesi son derece önemlidir. Camların temizlenmesi işleminde ürün ile beraber sunulan mendilden yararlanılması önerilmektedir.

  Güneş gözlüklerinin kullanımında özelliklerini ve kullanıma avantajlarını elde etmek için kaliteli tercihi seçmeniz oldukça önemlidir. Ürün alım işlemlerinizde firma tarafından sunulan garanti ise olası zararlara karşı korunması aşamasında dikkat çeker. Güneş gözlüklerinde yaşanan ürün arızalarında garanti süresi iki yıl olarak belirlenir. Garanti süresinde oluşan sıkıntılarda firma desteğinden yararlanarak ürün tamirine yer verebilirsiniz.

  Güneş gözlüklerinin alımında farklı birçok detaya yer açarak satın alma işleminiz tamamlayabilirsiniz. Çerçevesinden cam renk seçimlerine kadar uzanan liste içinden tercihinizi gerçekleştirirken her ne kadar stilinize ve beğeninize hitap etse de yüzünüz ile uyumlu olmayan bir seçim avantaj değil kullanımda dezavantaja sebep olur. Bu sebep ile güneş gözlüğü modelleri arasından stilinize uygun seçeneklere yer verirken aynı zamanda yüzünüz ile de uyum sağlayacak model seçeneklerini seçmeniz önerilir.

  Güneş gözlüğü kullanımının temel amacı güneşten gelen zararlı ışınlarından gözün korunmasıdır. Bu işlevi yerine getirme aşamasında destek sunan bu ürünler, sadece güneş ışınlarının dik olarak yeryüzüne ulaştığı yaz aylarında değil aynı zamanda diğer mevsimlerde de güneş etkisinden korunmanızı sağlar. 

  Güneş gözlüklerinin bu özelliğini yerine getirmesi aşamasında kalitesi etkili olur. Kalitesiz güneş gözlükleri gözünüzün güneş ışınlarından korunmasına yardımcı olmak bir tarafa maalesef güneş ışınlarından daha fazla zarar görülmesine sebep olur. Bu sebep ile güneş gözlüğü alım işlemlerinizde mutlaka kaliteli olan ürün seçimine yer açmanız kullanım avantajını elde etmeniz açısından önerilir.   

  Renkli Güneş Gözlükleri

  Güneş gözlükleri, her sezon yepyeni tasarımlarda karşımıza çıkıyor. Zengin model seçeneği ile her beğeniye hitap ederken, farklı şıklıkları da beraberinde sunuyor. Siyah ve kahverengi gibi tonlarla sınırlı kalmayarak, şimdilerde renkli camlar ilgi odağı oluyor. 

  Güneş gözlüğü modellerinde sınırları zorlayarak eşsiz tasarımlara yer veriyoruz. Aklınıza gelebilecek her ton ile harmanladığımız güneş gözlüklerini beğeninize sunuyoruz.Son yıllarda fazlasıyla trend olan renkli cam güneş gözlükleri, oldukça dikkat çekiyor. Marjinal tarzların ruhuna dokunan bu tasarımlar, müthiş bir aura yaratırken kombinlerin de en vazgeçilmez tamamlayıcıları oluyor. Şeffaf cam özelliği sayesinde göz göstererek, makyajınızın kusursuz görünümünü sağlıyor. 

  Renkli cam odağında  model konusunda oldukça geniş bir yere sahip. Özellikle sezonun öne çıkan tasarımlarından altıgen modeller, rengarenk formlarıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Renkli ve eğlenceli bir stile sahipseniz bu gözlükleri tercih ederek tarzınızda müthiş bir enerji yaratabilirsiniz. 

  Oval çerçeveler pembenin en güzel tonlarıyla meç ediliyor! Her yüz şekline hitap edebilen oval formda gözlükler pembe camı ile yaz aylarına damgasını vuracak cinsten. Hafif yapısı ile müthiş bir konfor sunarken, kullanım açısından oldukça uzun ömürlü! Üstelik UV korumalı olan bu tasarımlar, göz sağlığınızı düşünerek üretiliyor. 

  Pembe ve mavi tonlar ile harmanlanan modeller, şimdi sekizgen çerçevelerle buluşuyor! Zarif bir tasarım olan sekizgen gözlükler rengarenk tonlar ile bir araya geldiğinde ortaya nefis bir görünüm çıkıyor. Üstelik tüm stillerin ruhuna dokunarak, her kombin ile uyum sağlayabilme özelliğini bünyesinde barındırıyor. Takacağınız güneş gözlükleri ile yeni trendleri yakından takip ederek, çeşitli aksesuarlarla müthiş bir ahenk yakalayabilirsiniz. 

  Siyah, kahverengi ve metal renkte olan tasarımların yanı sıra mor tonu ile buluşanlar fazlasıyla dikkat çekiyor. Özellikle kadınların ilgi odağı olan bu renkte tasarımları sadece yaz aylarında değil her mevsim kullanabilirsiniz. 

  Uv ışınlarına karşı büyük bir direnç gösteren renkli gözlükler, görünüm olarak da hoş bir zerafete sahip oluyor. Renkli olan modelleri seçerken yüz tipinize ve ten renginize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece hayal ettiğiniz stile ulaşabilirsiniz. 

  Renkli modeller arasında yer alan sarı camlı gözlükler, 2020 yılının en çok sükse yaratan tasarımlarından oluyor. Damla formu ve şık görünümü ile oldukça modern bir duruş sergiliyor. Üstelik hem beyaz hem de bronz tenlerle nefis bir uyum sağlayarak şeffaf olma özelliği sayesinde  gözlerinizi gizlemiyor!

  Sezonun öne çıkan renklerinden biri de kırmızı gözlükler oluyor. Şık bir duruşa sahip olan bu gözlükler hem vintage, hem de sofistike görünümü beraberinde getiriyor. Çok sade bir kombini dahi bambaşka boyuta taşıyan kırmızı camlı gözlükler, sayfamızda yer alan kaliteli markaların tasarımlarında buluşuyor. 

  Güneş Gözlüklerinde Rengarenk Çerçeveler

  Eğlenceli bir stile mi sahipsiniz? O halde rengarenk çerçeveli güneş gözlükleriyle tarzınızı konuşturun! Son zamanlarda büyük bir yankı uyandıran renkli çerçeveler, gözlükler ile birleştiğinde ortaya müthiş bir enerji çıkıyor. 

  Özellikle kırmızı olanlar, moda dünyasının nabzını tutarken, birçok stil ikonunun tercihi oluyor. Adeta modaya yön veren kırmızı çerçeveler, hem şık hem de spor bir aura yaratıyor. En sade kombinleri bu tasarımlarla meç ederek tarzınıza renkli dokunuşlarda bulunabilirsiniz. 

  Hem kadınların hem de erkeklerin tercihi olan renkli çerçeveli güneş gözlükleri, her beğeniye hitap ederek modern bir nüans oluyor. Göz alıcı şıklığınızı rengarenk çerçeveli gözlüklerle bütünleştirerek sokak modasına damganızı vurabilirsiniz. Cool, şık ve kaliteli tasarımlar Asal Optik ayrıcalığı ile beğeninize sunuluyor. Birbirinden farklı tonlar ile harmanlanan güneş gözlükleriyle tarzınızı ahenkli bir boyuta taşıyabilirsiniz. 

  Bilindiği üzere siyah çerçeveler, her yıl olduğu gibi bu sezonun da öne çıkan tasarımlarından oluyor. Hem feminen hem de maskülen duruş sergileyen bu gözlükler ile hayal ettiğiniz tarza bürünebilirsiniz. Bu yaz, siyah çerçeveli güneş gözlüklerle birlikte rengarenk olanlar vitrinlerde yerini alıyor. 

  Sarı, pembe, mavi, kırmızı ve mor gibi aklınıza gelebilecek her tonda çerçeveler, güneş gözlükleri ile bir araya geldiklerinde eğlenceli bir şıklık oluşturuyor. Birçok ünlü stil ikonlarının tercih ettiği renkli çerçeve akımına her geçen gün katılanların sayısı artıyor. Dikdörtgen, kare, yuvarlak ve oval modellerin her birinde renkli çerçeve kullanılırken, kedi gözlüğü tasarımlarında da bu tonlar fazlasıya şık duruyor. 

  Doğru Güneş Gözlüğü Seçimi

  Güneş gözlüğü seçiminde bulunurken birçok detayın göz önünde bulundurulması gerekiyor. Öncelikle gözlük almadan önce muhakkak yüz hatlarınız iyi tanımanız gerektiğini belirtelim. Kemikli, oval ve sivri olmak üzere birçok yüz şekline uygun modeller sayfamızda yer alıyor. Eğer minyon yüz hatlarına sahip iseniz mutlaka küçük ebatlı gözlükler tercih etmelisiniz.

  Durum tam aksi ise ve yüz tipiniz daha uzun ve geniş yapıdaysa büyük çerçeveli gözlüklerden faydalanabilirsiniz. Böylece yüzünüze uygun güneş gözlüğü seçiminde bulunarak kusursuz bir görünüm kazanabilirsiniz. Güneş gözlüğü seçerken stilinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin spor bir tarzı benimseyenlerdenseniz, bu ruhunuzu gözlüklerinize de yansıtmalısınız. Yuvarlak ya da köşeli güneş gözlükleri spor-şıklığı ile stilinize ilham kaynağı oluyor. Bu noktada daha sade ve marjinal modelleri tercih etmenizi öneririz.

  Klasikliği, ihtişamı ve şıklığı sevenlerdenseniz büyük çerçeveli ve taş detayları barındıran tasarımlara yönelebilirsiniz.Belirttiğimiz üzere tarzınız, en güçlü aksesuarınız olan güneş gözlüklerine de vurgu yapmalıdır. Doğru güneş gözlüğü seçiminde en önemli kriterlerden biri orijinallik oluyor. Fazlasıyla ucuz gözlüklerden kaçınmanızı öneririz. Çünkü cam kalitesi düşük olduğundan, göz sağlığınıza ciddi oranda zarar verecektir. Yani güneş gözlüğü satın almak için elbette yüzlerce ya da milyarlarca bütçe ayırmanızı önermiyoruz. 

  200 tl gibi makul rakamlarla en kaliteli güneş gözlüklerini firmamızdan satın alabilirsiniz. Yüksek kaliteyi uygun fiyat avantajı ile harmanlayan Asal Optik, güvenilirliğin tek adresidir. Güvenilirlik kavramına değinmişken, gözlük alım işlemlerinizde firma bilinirliğine önem vermelisiniz. Ürünlerinin kalitesinden emin olmadığınız firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız. 

  Asal Optik olarak, ürünlerimizin her birinde 2 yıl garanti fırsatı sunuyoruz. Bu olgu da tamamen güvenilir olduğumuzu destekler nitelikte. En kaliteli güneş gözlüklerini uygun fiyat kapsamında satın almak istiyorsanız rotanızı firmamıza çevirebilirsiniz. Güneş gözlüğü satın alırken en çok dikkat gerektiren detaylardan biri de konfordur. Gözlüğü taktığınızda yüzünüzü yormaması için hafif formda olanları tercih edebilirsiniz. Bu sayede yüzünüzde ağırlık yapmayacak ve müthiş bir rahatlık sunacak. 

  Aynı zamanda dayanıklı ve kaliteli ürünleri seçmeye özen göstermelisiniz. En kaliteli markaların şık tasarımlarını cüzzi rakamlar ile firmamızdan satın alabilirsiniz. Bu sayede tarzınızda etkili dokunuşlar yaratarak, gözlüklerinizi %100 memnuniyet ile kullanabilirsiniz. 

  Güneş Gözlüklerinde En Trend 5 Model 

  1-) Güneş gözlüğü modellerinde en trend tasarımları merak ediyorsanız hemen okumaya başlayın! Sezonun en çok sükse yaratan güneş gözlüklerinde büyük çerçeveler gün yüzüne çıkıyor. Vitrinlerde yerini almaya başlayan bu modeller ile tarzınızda nefis bir dokunuş yaratabilirsiniz. Üstelik geniş renk skalasını bünyesinde barındıran büyük çerçeveler, klasik stillerin en güçlü aksesuarı oluyor!

  2-) 2020 yılı yaz sezonu bazında güneş gözlükleri şıklık yarıştırırken, geçmişin vintage ruhunu taşıyan kedi gözlükler öne çıkıyor. Avangart stilin en modern aksesuarlarından olan cat eye gözlükler ile tarzınızı bütünleştirebilirsiniz. Üstelik renkli çerçeveli olanlar fazlasıyla revaçta!

  3-) Moda dünyasının nabzını tutan en göz alıcı modellerden biri ise oval güneş gözlükleri oluyor. Zarif duruşu ile nefis bir şıklık yaratırken, UV koruma özelliği ile sağlığınızı fazlasıyla önemsiyor. Özellikle metal renkte vücut bulanları, herkesin ilgi odağı oluyor. Hem kadın hem de erkekler için uygun olarak tasarlanan oval gözlükler ile  spor-şık sokak stiline imzanızı atabilirsiniz. 

  4-) Hem erkek hem de kadın güneş gözlüğü modelleri arasında bulunan sekizgen gözlükler, göz kemeri üzerindeki metal detayı ile oldukça zarif bir duruş sergiliyor. Unisex gözlüklerden biri olmakla birlikte, kadın-erkek fark etmeksizin her kişinin stiline uyum sağlayabiliyor. Farklı renkler ile harmanlanan sekizgen metal detaylı gözlükler, kombinlerinizin en vazgeçilmez parçası olma niteliğine sahip! 

  5-) 2020 yılının en trend modellerinden olan damla şeklinde güneş gözlükleri, bünyesinde barındırdığı zarif metal ayrıntısı ile sezonun öne çıkan modellerinden oluyor. Değişen moda algısıyla birlikte gözlükler de etkileniyor. Fakat damla güneş gözlüklerinin modası hiçbir zaman geçmiyor!

  Güneş Gözlüğü Fiyatları

  Güneş gözlükleri, en trend markaların tasarımlarında vücut bulurken, fiyat konusunda farklılıklar içeriyor. Model model, renk renk değişen güneş gözlükleri, Asal Optik güvenilirliği ile hizmetinize sunuluyor. En kaliteli güneş gözlüğü modellerini en uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz firmamızda, çeşitli fırsatlar sizleri bekliyor. 

  Güneş gözlükleri trendinde öne çıkan markaların en şık tasarımlarına sahip olmak istiyorsanız sayfamızı ziyaret ederek uygun fiyat avantajından faydalanabilirsiniz. Gözlük seçiminde bulunurken çok yüksek bütçeler ayırmanıza gerek kalmıyor. En makul rakamlarla birbirinden şık ve kaliteli gözlükleri Asal Optik ayrıcalığı ile deneyimleyebilirsiniz. Geniş model seçeneğimiz ile her tarza hitap eden güneş gözlüklerini sadece bir tık ile satın alabilirsiniz. 

  Unisex Güneş Gözlükleri

  Değişen moda algısıyla  birlikte cinsiyet farkı ortadan kalkıyor! Tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi çeşitli aksesuarlarda da unisex ürünler öne çıkıyor. Yaz aylarının en güçlü tamamlayıcılarından olan güneş gözlükleri, hem erkek hem de kadınların kullanabileceği formda tasarlanıyor. Birbirinden farklı renk ve görünümleri ile vücut bulan unisex gözlükler, her yaş grubunun ruhuna dokunuyor. Model seçiminizde asla zorlanmayacağınız her stile hitap eden unisex gözlükler ile yaz aylarında sokak stilinizi konuşturabilirsiniz. Hatta yaz mevsimi ile sınırlı kalmayarak dört mevsim kullanıma uygunluğundan faydalanabilirsiniz. 

  Güneş Gözlüklerinde Online Sipariş Fırsatı

  Kullanım alanlarına göre farklı stillerde vücut bulan güneş gözlükleri arasından, beğeninize hitap edenleri satın almaya dikkat etmeniz gerekiyor. Bu sayede stilinize etkili göndermeler yapabilirsiniz. Kadın ve erkek güneş gözlüğü tasarımları arasından seçim yaparak, yüz tipinize göre karar verebilirsiniz. Üstelik tüm bunları Asal Optik’te sadece bir tık ile gerçekleştirebilirsiniz! 

  Güneş gözlükleri seçiminizi yaparken, yukarıda bahsettiğimiz detayları ele alarak en doğru modeli satın alabilirsiniz. Yüz hatlarınızı doğru tanıyorsanız denemeye gerek kalmadan sayfamızdan hızlı ve güvenilir bir şekilde sipariş verebilirsiniz. 

  Gelişen teknoloji kapsamında her üründe olduğu gibi gözlüklerde de online sipariş sirkülasyonu devam ediyor. Güvenilirliğinden emin olduğunuz firmalardan online sipariş vererek birbirinden farklı tasarımları deneyimleyebilirsiniz. Asal Optik olarak sizler sunduğumuz hızlı ve pratik sipariş yöntemimiz ile, satın alma işleminiz saniyelere indirgeniyor. Üstelik bünyemizde yer alan geniş ürün yelpazesinde 2 yıl garanti fırsatı da sizleri bekliyor.

  Sezonun öne çıkan modellerini yüksek kalite ve şıklığı deneyimlemek istiyorsanız rotanızı Asal Optik’e çevirebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir alışverişin keyfini çıkarırken, modanın nabzını tutan gözlük tasarımları ile  tarzınız ile bütünleştirebilirsiniz. Ürünlerimizi detaylı incelemek ve fiyat konusunda bilgi almak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilir, oldukça cüzzi rakamlar odağında alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.