sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Asaloptik.com.tr, hızlı ve güvenilir alışveriş deneyimini üyeleri ile buluşturan çevrimiçi bir alışveriş mağazasıdır. Siz değerli müşterilerin memnuniyetini önceleyen asaloptik.com.tr kaliteyi uygun fiyatla buluşturmayı gaye edinir, ürünlerinde ve hizmetinde kaliteden ödün vermez. 2013 ‘den bu yana sektörün farklı mecralarında hizmet veren Asal Optik, 2017 yılı itibariyle asaloptik.com.tr e-ticaret sitesini kurmuş iştiraki Mercan Optik firmasının bünyesindeki Ben.x ve diğer marka gözlüklerinin satışını üstlenmiştir. Satın aldığınız veya almayı planladığınız ürünlerle ilgili olarak haftanın 5 günü mesai saatleri içinde asaloptik.com.tr müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. +90 539 796 16 35 numaralı destek hattını veya support@asaloptik.com.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Asaloptik.com.tr adresinden alacağınız ürünlerin tamamı iştirak firmamız Mercan Optik garanti şartları dahilinde garanti altındadır. %100 yerli sermaye ile kurulan ve işleyen Mercan Optik, 25 yılı aşkın tecrübesi ve yüksek teknoloji içeren makine-ekipmanları ile FDA, CE, TSE ve ISO 9001: 2015 standartlarına uygun olarak en iyi kalitede yerli üretim yapmaktadır. Ürünlerinde kullandığı hammaddeler hassas tıbbi cihazlardan havacılık ve uzay sanayine kadar pek çok alanda kullanılmakta olup, bu hammaddeler ile en iyi kalitede üretim yapılmaktadır. Plastik gözlüklerinde kullandığı hammadde Grilamid TR90 adıyla, metal gözlüklerinde kullandığı hammadde ise Monel adıyla anılmaktadır. Ayrıca birçok kalite testinden başarıyla geçmiş, bisphenol-A (BPA) ve bisphenol-S (BPS) gibi kanserojen maddeleri içermediği kanıtlanmıştır.

Sipariş veren asaloptik.com.tr üyeleri, günlerce kargo beklememektedir. Hızlı kargo hizmetimiz ile siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde kargo firmalarına teslim edilir ve takip eden 3 iş günü içerisinde kargo firması tarafından teslimatı gerçekleştirilir. Önce güven ilkesiyle hareket eden firmamız alışveriş ve kart güvenliğinizi sağlamak için en ileri düzeyde SSL güvenlik sistemleriyle korunmaktadır.

Üye olmadan ürünlerimizi inceleyebilir, güneş gözlüklerinde üye fiyatlarımızı görebilirsiniz.

B2C hizmetimiz üzerinden, alışverişe devam edip avantajlarımızdan faydalanmak için Üye Kaydı ekranında bilgilerinizi kaydetmeyi unutmayın.

B2B hizmetimiz üzerinden, bayilerine özel avantajlarımızdan faydalanmak için Bayi Başvuru ekranından bilgilerinizi kaydedebilirsiniz. Bayiliğiniz en kısa sürede değerlendirilip tarafınıza bilgi verilecektir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.