sadsad x
asdasd
Filtre
%15
FISHER PRICE - FPM128 FISHER PRICE - FPM128 (1)
1.132,50 TL + KDV
962,63 TL
+ KDV
MERLEN - MRLNGÜNŞ 4913 MERLEN - MRLNGÜNŞ 4913 (1)
449,17 TL
+ KDV
MERLEN - MRLNGÜNŞ 4925 MERLEN - MRLNGÜNŞ 4925 (1)
449,17 TL
+ KDV
MERLEN - MRLNGÜNŞ 4912 MERLEN - MRLNGÜNŞ 4912 (1)
449,17 TL
+ KDV
MERLEN - MRLNGÜNŞ 4916 MERLEN - MRLNGÜNŞ 4916 (1)
449,17 TL
+ KDV
MERLEN - MRLNGÜNŞ 4926 MERLEN - MRLNGÜNŞ 4926 (1)
449,17 TL
+ KDV
MERLEN - MRLNGÜNŞ 4924 MERLEN - MRLNGÜNŞ 4924 (1)
449,17 TL
+ KDV
MERLEN - MRLNGÜNŞ 4911 MERLEN - MRLNGÜNŞ 4911 (1)
449,17 TL
+ KDV

Güneş gözlüğü, yetişkin bireylerde olduğu kadar çocuklarda da sıkça kullanılmaktadır. Hatta küçük yaşta bireylerin güneş gözlüğü kullanması en sağlıklı karardır. Güneşin zararlı etkilerinden korunma amacı ile karşımıza çıkan güneş gözlükleri, birçok farklı tasarımda vücut buluyor. Çocuğunuzun göz sağlığını korumak için güneş gözlüğü kullanımına önem vermelisiniz.

Zararlı güneş ışınlarının göze direkt temas etmesini engelleyen lenslerden üretilmektedir. Renkli ve koyu renkte olan lensler, çocuk yaşta bireylerin göz sağlığını korumaktadır. Çocuklar, yetişkinlere oranla daha güçsüz ve hassas bir vücuda sahip oldukları için güneş gibi etkenlerden kolayca etkilenmektedir. Bu yüzden gözlük kullanımı büyük önem arz etmektedir. Hatta bebeklere dahi güneş gözlüğü takılması önerilir.

Çocuk Güneş Gözlüğü Modelleri

Çocuklara güneş gözlüğü takma alışkanlığının küçük yaşta kazandırılması gerekir. Bu alışkanlık küçük yaşta bireylere ne kadar önce kazandırılırsa o kadar bilinçlendirilmiş olur. Çeşitli çocuk güneş gözlüğü modelleri, rengarenk görünümleri ile miniklerin fazlasıyla hoşuna gidiyor. Bu renkler dikkatlerini çektiği için güneş gözlüğünü zevkle takmak istiyorlar. Çocuklara güneş gözlüğü alırken çoğunlukla renkli olanlar tercih ediliyor. Bunun sebebi eğlenceli ve sevimli bir görünüme sahip olmalarından kaynaklanıyor. Sayfamızda yer alan çocuk güneş gözlüğü modelleri, çeşitli tasarımda karşımıza çıkıyor.

Tıpkı yetişkinlerde kullanılan köşeli siyah gözlükler, aynı formda çocuklar için de üretiliyor. Kendinize aldığınız gözlüğün aynısını çocuğunuza da alarak keyifle takmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede gözlük takma bilincini en değerli varlığınız olan çocuklarınıza aşılayabilirsiniz.

Çocuk güneş gözlüğü modelleri arasında en sevimli görününlerden biri ise bombeli tasarımlar oluyor. Çerçevesi mavi sapı ise pembe olan bu gözlükler mini formuyla fazlasıyla eğlenceli bir görünüme sahip oluyor. Bu sayede çocuklar için güneş gözlüğü takmak keyifli hale geliyor. Üstelik UV 400 korumalı camı sayesinde göz sağlıkları zarar görmüyor.

Yetişkin gözlük modasında öne çıkan oval gözlükler minik yaşta bireylerin de kullanabileceği düzeyde tasarlanıyor. Parlak cama ve rengarenk çerçevelere sahip olan bu tasarım; turuncu, mavi, yeşil ve pembe gibi tonlarla harmanlanarak eşsiz bir görünüm kazanıyor. Hem kız hem de erkek çocuklarının kullanabileceği oval, renkli güneş gözlükleri çocuk güneş gözlüğü trendinin tam ortasında yer alıyor.

Polarize camdan üretilen güneş gözlükleri, çocuğunuzun göz sağlığını yüksek oranda koruma özelliğine sahip. Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumak için çocuklarınızın güneş gözlüğü kullanma alışkanlığı edinmesine, sevimli güneş gözlükleri alarak başlayabilirsiniz.

Çekik formda tasarımlar, çocuk güneş gözlük modasının nabzını tutuyor. Bombeli formu ve polarize camı sayesinde fazlasıyla konforlu bir kullanım sunuyor. Kırmızı çerçeve ve siyah camdan oluşan bu minimal gözlükler, çocuk stilinin sevimliliğine vurgu yapıyor. En büyük avantajı ise hafif formu oluyor. Bu sayede çocuklarınız yüzünde bir ağırlık hissetmeyecek ve rahatsız olmayacaktır. Dayanıklılık odağında ise uzun yıllar kullanım avantajını bünyesinde barındırmaktadır.

Çocuk gözlüğü modasına sezonun öne çıkan modellerinden biri ise köşeli geniş çerçeveliler oluyor. Tıpkı yetişkin bireyler için tasarlanan gözlük modellerinde olduğu gibi, minik tasarımlarda da geniş çerçeveli gözlükler öne çıkıyor. Kırmızı ile meç edilen bu modeller, çocukların fazlasıyla ilgisini çekecek sinsten.

Sezonun öne çıkan modellerinden oval olanlar, daha şeffaf cam yapısı ile karşımıza çıkıyor. Parlak formda olan mavi pembe ve turuncu renklerini tek bir üründe toplayan Fisher Price, tasarladığı özgün modeliyle çocuk güneş gözlüğü modasına damgasını vuruyor. Farklı renk ve modelde vücut bulan tasarımlar ile çocuklarınızın güneş gözlükleri kullanmasını sağlayabilir ve hatta sevdirebilirsiniz.

Çerçeve yapısı ve gözlük camlarının kalitesi, çocuk güneş gözlüğü alımında en çok dikkat edilmesi gereken detay oluyor. Sayfamızda yer alan modeller çocuğunuzun göz sağlığını koruyacak şekilde tasarlandı. Gerek camı gerekse hafif yapısı ile kullanım konforu sunarken, minik bireylerin ilgisini çekecek modellere yer açıldı. Çocuklarınıza en uygun güneş gözlüğünü yüksek kalite ve sevimlilik odağında satın almak istiyorsanız rotanızı Asal Optik’e çevirebilirsiniz.

Çocuk Güneş Gözlüğü Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocukların bünyesi yetişkinlere göre daha hassas olduğu için ne yazık ki güneşin zararlı ışınlarından kolayca etkilenebilir. Bu noktada şapka kullanımı tek başına yetersiz kalacaktır. Aynı zamanda çocuklar için cep telefonu kullanılmaması gerekliliği de ileride yaşanabilecek göz problemlerini engellemek için öneriliyor.Çocuğunuzun göz sağlığının korunması, mutlaka güneş gözlükleri ile desteklenmelidir. Satın alma işlemlerinizde ise dikkat etmeniz gereken birkaç detay bulunmaktadır.

Çocuklarınıza güneş gözlüğü alırken cam kalitesine önem vermeniz gerekir. Özellikle polarize camlar, minik yaşta bireylerin göz sağlığı için en uygun olandır. UV korumalı olması ise muhakkak göz önünde bulundurulmalıdır. Aynı zamanda gözlük camının üzerinde dalgalanmalar bulunuyorsa, bu tip ürünlerden uzak durmanız gerekir. Çünkü cam kalitesi düşük olmakla birlikte, çocuğunuzun gözlerine ciddi oranda zarar verecektir.

Çocuklarınıza güneş gözlüğü seçiminde bulunurken yüzüne tam oturacak modelleri almaya yer açmalısınız. Yüzünü rahatsız etmeyecek ve ağırlık yapmayacak kalitede olanları tercih edebilirsiniz.Şayet gözlük yüzüne tam oturduğunda, hem yanlardan hem de yukardan güneş ışınları giremeyecektir. Çocuğunuzun belirgin bir göz hastalığı ya da görme problemi varsa numaralı güneş gözlüklerinden faydalanabilirsiniz.

Güneş gözlüğü seçiminde bulunurken garanti belgesinin olmasına özen göstermelisiniz. Bunun yanı sıra sertifikasını da göz önünde bulundurmanız doğru bir adım olacaktır. Bu sayede gözlüğün orijinal olduğuna emin olabilirsiniz. Orijinal olan güneş gözlüklerinde hem cam hem de çerçeve kalitesi oldukça yüksektir. UV korumalı polarize camlar, güneş ışınlarına büyük bir direnç göstererek çocuklarınızın gözüne direkt olarak temasını engellemektedir. Sayfamızda yer alan güneş gözlüğü modellerini, kalite ile buluşturarak hizmetinize sunuyoruz. Rengarenk çerçeveler, dayanıklı saplar ve yüksek kalitede camlar ile çocuğunuzun göz sağlığına önem veriyoruz.

Çocukların Güneş Gözlüğü Kullanımının Faydaları Nelerdir?

Küçük yaşta bireyler, yetişkinlere göre daha hassas gözlere sahiptir. Hem göz kapağı hem de göz bebekleri güneşten gelen zararlı ışınlarından olumsuz yönde etkilenebilmektedir. Bu ışınlar ise zamanla, çocukların göz sağlığında çeşitli sorunları beraberinde getirmektedir. İleri yaşlarda görme bozukluğu ve katarakt gibi problemlere yol açacağı gibi, çeşitli göz hastalıklarına da sebep olmaktadır.

Çocuklarınızın ilerde göz sağlığı sorunları yaşamaması için mutlaka güneş gözlüğü kullanım alışkanlığını kazandırmanız gerekmektedir. Çünkü belli zamandan sonra göz sıvısı dengesizliği ve göz bebeği büyümesi gibi problemler ortaya çıkabilir. Hatta bebeklerinize bile güneş gözlüğü takmanızı öneririz. Gözü tamamen saran ve arkadan lastikli modelleri tercih ederseniz, bebeğinizin gözlüğü çıkarması zor olacaktır.

Bu yüzden bebekler için en doğru güneş gözlüğü modeli, arkada lastik detayı bulunanlardır. Genelde gözlük camlarında UVA ve UVB korumalı olanları tercih edebilirsiniz. Parlamayı önleyen kalitede camlar, küçük çocuklarınızın güneşin zararlı etkilerinden korunması için en doğru seçimdir.

Çocuk Güneş Gözlüğü Markaları

Çocuk güneş gözlüğü markaları, üretim aşamasında her detayı büyük bir titizlik ile ele alıyor. Çocukların göz sağlığını olumsuz etkilemeyecek hatta aksine müthiş bir koruma sağlayacak tasarımlara yer veriyor. Özellikle model konusunda geniş bir çeşitlilik söz konusu iken, çocukların ilgisini çekebilecek renkler kullanıyor.

Sayfamızda yer alan güneş gözlüğü çocuk markaları, biribirinden sevimli tasarımlara imza atarken yüksek kaliteyi de beraberinde sunuyor. Aynı zamanda zengin renk skalası sayesinde kız çocuk güneş gözlüğü ve erkek çocuk güneş gözlüğü modellerini şekillendiriyor.

Çocuk güneş gözlük markaları arasında sayfamızda yer alan Fisher Price, özgün tasarımları ile sevimli modeller ortaya koyuyor. Çocukların büyük ölçüde dikkatini çekecek ve severek takmasını sağlayacak gözlüklere yer veriyor. Rengarenk görünümde ve hafif yapılı formda vücut bulan çocuk güneş gözlükleri, kullanım açısından rahat bir parça oluyor. Sağlığın korunmasıyla birlikte çocuk stilinde de sevimli dokunuşlar yaratıyor.

Asal Optik bünyesinde barınan bir diğer çocuk gözlüğü markası ise Benx oluyor. Yetişkin bireyler için tasarladığı şık modelleri, çocukların ciddi oranda beğenisini kazanacak tasarımlarına yansıtıyor. Tüm sevimliliği ile öne çıkan gözlük tasarımları, geniş renk yelpazesine sahip olmakla birlikte eğlenceli bir enerji yaratıyor. Çocuk gözlük modasına damga vuran bir diğer marka ise Merlen oluyor. Çocukların ilgi odağı olacağı ve keyifle takacağı en sevimli gözlük modellerine yer veriyor. Yüksek kalitesi ve renkli görünümü ile vücut bulan gözlük tasarımları, uzun yıllar kullanım avantajını da beraberinde sunuyor. Fazlasıyla dayanıklı olan modeller, Asal Optik’te sizlerle buluşturuluyor.

Çocuk Güneş Gözlükleri Fiyatları

Çocuk güneş gözlükleri, her sezon bambaşka modellerle karşımıza çıkıyor. Rengarenk görünümleri ve sevimli duruşlarıyla çocukların beğenisini kazanan gözlükler, çeşitli markaların tasarımında vücut buluyor. Yetişkinler için tasarlanan modeller çocuk gözlüklerine uyarlanarak sevimlilik kazandırılıyor. Neon tonlar ile harmanlanan bu minik gözlükler, eğlenceli tarzlarıyla küçüklerin ilgi odağı oluyor.

Markalar, çocuk güneş gözlüğü fiyatları konusunda farklılıklar içermektedir. Gerek kalitesi gerek görünümü gerekse kullanılan malzeme maliyeti fiyatların şekillenmesine yardımcı oluyor. Çocuklarınıza güneş gözlüğü alırken son derece ucuz olan seçeneklerden kaçınmalısınız. Çünkü bu kadar ucuz fiyatlara sahip olan gözlüklerin cam kalitesi ne yazık ki yetersiz olacaktır.

Fakat milyarlar vermenize de gerek yok! En kaliteli gözlükleri, güvenilirliğinden emin olduğunuz firmalardan oldukça makul rakamlarla satın alabilirsiniz. Fiyat konusunda müthiş bir fırsat sunan Asal Optik, bünyesinde barındırdığı tüm ürünlerde yüksek kalite kavramına odaklanıyor.Çocuklarınız için alacağınız güneş gözlüğünde, fiyat konusunda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bu noktada geniş ürün yelpazemizden faydalanmak ve çeşitli fırsatları deneyimlemek için rotanızı Asal Optik’e çevirebilirsiniz.

Çocuk Güneş Gözlüklerinde Çerçeve Seçimi

Güneş gözlüğü satın alırken camı kadar çerçevesine de önem vermeniz gerekmektedir. Bu noktada hafif yapıda modellerden faydalanabilirsiniz. Ağır olmayan tasarımlar, çocuklarınızın yüzünü rahatsız etmeyerek konforlu bir kullanım sunacaktır. Özellikle sap detaylarına ekstra özen göstermelisiniz. Tercihinizi yumuşak formda olan modellerden yana kullanırsanız çocuğunuzun gözlüğü rahatça takabilmesine olanak tanırsınız.

Çerçeve seçimlerinde çocuğunuzun hoşuna giden renkleri almaya özen gösterebilirsiniz. Özellikle neon tonlar ile harmanlanan güneş gözlükleri, minik bireylerin oldukça hoşuna gidiyor. Bu noktada sayfamızda yer alan geniş ürün yelpazesinin renk skalasından faydalanabilirsiniz. Çerçeve seçiminde yüze tam oturmasını göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede hem kusursuz sevimlililkte bir görünüm oluşacak hem de güneşin zararlı ışınları kenarlardan ve yanlardan geçemeyecek.

Siz de çocuklarınızın göz sağlığını, güneşin zararlı ışınlarında bulunan etkenlerden korumak istiyorsanız onlara güneş gözlüğü kullanma alışkanlığını kazandırabilirsiniz. Rengarenk çerçeveler ile severek takmalarını sağlayabilirsiniz. Eğlenceli bir enerji yaratan renkli çerçevede güneş gözlükleri, her çocuğun beğenisine hitap edecek şekilde tasarlandı. Bu noktada sayfamızda yer alan markaların sevimli tasarımlarını inceleyebilir, detaylı bilgileri öğrenmek için web sitemizi ziyaret ederek bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.