sadsad x
asdasd
Filtre
Yeni MINIMIX - MNMX 1526 MINIMIX - MNMX 1526 (1)
Yeni MINIMIX - MNMX 1525 MINIMIX - MNMX 1525 (1)
Yeni GOLDBERRY - GB 4009 GOLDBERRY - GB 4009 (1)
Yeni GOLDBERRY - GB 4007 GOLDBERRY - GB 4007 (1)
GOLDBERRY - GB 4004 GOLDBERRY - GB 4004 (1)
GOLDBERRY - GB 4005 GOLDBERRY - GB 4005 (1)
GOLDBERRY - GB 4006 GOLDBERRY - GB 4006 (1)
GOLDBERRY - GB 4001 GOLDBERRY - GB 4001 (1)

Optik gözlükler kullanım sıklığına bakıldığında en çok kullanılan ürünlerdir. Gün içinde sürekli olarak gözde bulunan optik gözlüklerin satın alınmasında bazı detaylara yer açılması oldukça önem taşır. Bu aşamada gözlüğün yüzünü ile tam bir uyuma sahip olmasının yanı sıra rahat bir kullanım olanağı sunması da gereklidir.

Optik gözlük çerçevesi satın alınırken tercihlerde çerçevenin imal edildiği malzeme seçimlerin de dikkat etmeniz gerekir. Kemik, plastik, metal gibi seçenekler ile hazırlanmakta olan optik gözlük çerçeveleri arasından seçim yaparken metale olan ya da plastiğe olan alerjiniz kullanım sırasında sıkıntı yaşamanıza sebep olması açısından dikkat edilmesi gereken detaydır. Bu sebep ile sadece görsel değil rahat kullanım ile beraber kararın verilmesi gerekir.

Beğendiğiniz çerçeveye sahip olan optik gözlük çerçevesinin alerjik reaksiyona sebep olmaması da tercihte yeterli olmaz. Aynı zamanda gözlüğün ağırlığı ve çevre genişliği de önem edilmesi gereken seçimler arasında yer alıyor. Optik gözlük çerçevesi alımında aşağıda yer alan detaylara dikkat ederek daha doğru bir sonuca erişmenin ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Kolaylıkla çerçeve seçiminizi yapmanızı sağlayacak olan detaylar ile uzun vade sürekli kullanacağınız gözlük çerçevenize karar verebilirsiniz.

Optik gözlük çerçevesi alım işlemlerinde burun aralığı kullanım rahatlığı açısında son derece önem taşırken dar olan tercihler ise bu alanda aşınma ve tahrişe de sebep olabilir. Burun aralığının istenen ölçüde olması uzun vadeli kullanım için son derece avantajlı olacaktır. Gözlük çerçevesinin tam olarak yüzünü ile uyumlu olması için buruna oturmasının yanı sıra kulaklarda ağırlık yapmaması da önemlidir. Dar bir gözlük ise yan kısımlarda izlerin oluşmasına da etki edecektir.

Gözlük çerçevesi alımında görsel özelliklere yer verirken uzun süre gözlerinizde bulunacak olan ürünün burun ve kulaklarınızda sıkıntı yararlanması için hafif olmasına önem vermeniz önerilir. Hafif malzeme ile üretilen gözlük çerçevesi uzun süre kullanımda hem avantaj sağlayacak hem de sağlığınız için gerekli olan kullanıma yer vermeniz sırasında ayrıcalık elde etmenize de destek olur.

Optik gözlük çerçeve alım işlemlerinde cam ve çerçeve uyumu oldukça önemlidir. Günlük kullanımda sürekli olarak takmanız gereken gözlük alımı ile ara sıra takacağınız gözlük çerçevesini farklı seçebilirsiniz. Bu sebep ile kullanım açısından rahatlığa yer verirken kullanım sıklığınıza göre de tercihinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gözlük çerçeveleri farklı stilleri uygun olarak hazırlanabilmektedir. Beğeninize hitap eden ve diğer özellikler ile uyumlu olacak olan çerçeve alımlarında sportif olan modellerin yanı sıra klasik ya da gösterişli olan model seçenekleri de bulunuyor. Bu ürünler arasından stiliniz ile ve yüzünüz ile uyumu olan tercihi seçebilirsiniz. Optik gözlük çerçevesi alım işleminde tüm detaylara dikkat ederek sizin için en uygun olan tercihi belirlemenin avantajına sahip olabilirsiniz. Hem stiliniz ile uyumlu hem de kullanım açısından rahat olan optik gözlük çerçevesi alım işlemi sonrasında ise uzun süre kullanacağınız ürünü satın alabilirsiniz.

Optik gözlük çerçevesinin yanı sıra cam değişim işlemlerinde de aynı tarih aralığı verilmektedir. Optik güneş gözlüğünün alımı sonrasında 3 yıl kullanım sonrasında değişimin yapılması önerilir. Çerçevede olan bu 3 yıl süre gözlük camı içinde gereklidir. Yeni cam alım işlemi ile beraber yeni optik gözlük çerçevesine de yer vererek sağlıklı bir tercih yapmanız mümkün olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.