sadsad x
asdasd

Filtre

> Hızlı Erişim
Hızlı Erişim
  Sıralama seçin
  Görünüm :

  Her geçen gün değişen moda algısı, gözlüklere de yansıyor. Geçmişten günümüze dek modanın nabzını tutan güneş gözlükleri, birçok farklı tasarımda vücut bulurken değişik stilleri bünyesinde barındırıyor. Tıpkı kadınlar da olduğu gibi erkeklerinde en güçlü aksesuarlarından olan güneş gözlükleri, modaya yön veren markaların özgün tasarımlarında buluşuyor.

  Erkek güneş gözlüğü modelleri, çok geniş bir içeriğe sahip olmakla birlikte şık bir çizgi oluşturuyor. Göz alıcı görünümlere sahip olan tasarımlar, her erkeğin stil ruhuna dokunuyor. Yüzünüze en uygun güneş gözlüğünü seçerek, hayal ettiğiniz tarza bürünebilirsiniz.

  Gusto sahibi beyler! Eğer güneş gözlüğü trendini merak ediyorsanız rotanızı Asal Optik’e çevirebilirsiniz. En kaliteli ve en yeni güneş gözlüklerini, şıklığı ile adından sıkça söz ettiren markalardan satın alabilirsiniz. Erkek güneş gözlüğü modelleri arasında maskülenliği ile ön plana çıkan tasarımlar, kombinlerin vazgeçilmez tamamlayıcı oluyor. Şık bir duruş sergilerken, göz sağlığının yüksek düzeyde korunmasını sağlıyor.

  Güneş Gözlüğü Kullanmanın Önemi

  Modaya yön veren erkek güneş gözlüğü tasarımları, stil sahibi beylerin ilgi odağı oluyor. Şıklığının ve en güçlü aksesuar olmasının yanı sıra güneş ışınlarının zararlı etkilerine meydan okuyor. Her tasarıma göre farklılık gösteren gözlük camları, uv korumalı olduğu için güneş ışınlarını insan gözüne direkt temas ettirmiyor. Bu sayede göz sağlığınız olumsuz yönde etkilenmiyor.

  Güneş gözlüğü kullanımının ne denli önemli olduğunu az çok tahmin ediyorsunuzdur. Özellikle yaz aylarında güneş dik açıdan yeryüzüne yansıdığı için, göz sağlığını ciddi oranda etkiliyor. Bu yüzden güneş gözlüğü kullanmak kaçınılmaz oluyor. Bu durum sadece yaz aylarında değil, diğer mevsimlerde de geçerlidir. Kışın da güneşin kendini gösterdiği günlerde güneş gözlüğü kullanabilirsiniz. Bu sayede göz sağlığınızı korumuş olursunuz.

  Ne yazık ki her güneş gözlüğü, cam ve çerçeve bazında yeterli kalitede olmuyor. Özellikle son zamanlarda piyasada yer alan replika gözlükler, cam konusunda yetersiz olduğu gibi birçok sağlık problemini de beraberinde getiriyor. Gözünüze taktığınız andan itibaren flu ve silik bir görüntü sunan orijinallikten uzak gözlükler, zamanla gözünüzü bozabiliyor. Bu yüzden cam kalitesi yüksek olan orijinal güneş gözlüğü kullanımına önem vermelisiniz. Güneşin zararlı etkileri, göz sağlığı açısından saymakla bitmez. Sonuç olarak güneş gözlüğü kullanmaya özen gösterirseniz, hem sağlığınızı korumuş hem de güçlü bir aksesuara sahip olmuş olursunuz.

  Yeni Sezon Erkek Güneş Gözlüklerinde Geniş Model Yelpazesi

  Modaya yön veren erkek güneş gözlüğü modelleri, her stile göre farklılık içeren tasarımlarda vücut buluyor. Gusto sahibi erkeklerin en vazgeçilmez yaz aksesurlarından olan gözlükler, sayfamızda yer alan en kaliteli markalarda karşımıza çıkıyor. Geniş ürün yelpazemiz, spor ya da klasik her tarza hitap ederken, modern bir duruş sergiliyor. Bu yılın trendini merak edenler, sizin için kaleme aldığımız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. İşte yeni sezonun en göz alıcı gözlük modelleri karşınızda!

  Her yıl olduğu gibi 2021 yaz sezonuna damgasını vuracak damla şeklinde gözlükler, beylerin en güçlü aksesuarlarından oluyor. Geniş renk skalasına sahip bu tasarımların modası hiçbir zaman geçmiyor. Orta ebatlı ölçüsü sayesinde tüm yüz tiplerine uyum sağlarken, uzun ömürlü kullanım avantajına sahip oluyor. Hafif yapısı sayesinde yüzünüzde ağırlık yapmayan damla gözlükler, ince çerçeveleriyle yüz hattınızı ortaya çıkarıyor ve kusursuz bir görünüm sunuyor.

  Bu yılın öne çıkan modellerinden biri de kuşkusuz oval güneş gözlükleri oluyor. Spor-şık gustosunu benimseyenler için en uygun alternatifler arasında yerini alıyor. İncecik çerçevesi ile yüzünüze tam otururken, tarz sahibi erkeklerin ruhuna dokunuyor. Keten ya da jean pantolonlarınızla salaş bir tshirt giyerek, taktığınız oval gözlük ile tarzınıza etkili nüanslarda bulunabilirsiniz. Üstelik farklı renklerde bulabileceğiniz bu tasarımlar arasından beğeninize hitap eden rengi satın alabilirsiniz.

  2021 gözlük modasına damga vuran tasarımlardan biri köşeli gözlüklerdir. Zarif çerçevesi ve burun üzerine tam oturan formuyla vücut bulurken, çok tarz bir görünüme sahip oluyor. Kafanıza modern bir şapka takarak gözlüğünüzle eşsiz bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Klasik stil sahibi beylerin de kullanabileceği bu gözlükler, meç edildiği her parça ile şık bir ahenk oluşturuyor. İncecik sapı sayesinde asla kulağınızı rahatsız etmeyerek, kusursuz bir kullanım konforu sunuyor.

  Sezonda en çok sükse yaratan modellerden biri ise renkli şeffaf cam gözlükler oluyor. Geniş renk yelpazesi ile moda dünyasını kasıp kavuruyor. Renkli gözlük akımı beylerin fazlasıyla hoşuna gittiği gibi, tercih edenlerin sayısı her geçen yıl artış gösteriyor. Büyük beğeni toplayan bu tasarımlar, erkeklerin en vazgeçilmez aksesuarlarından biri oluyor. Eğlenceli ve renkli bir stili benimseyenlerdenseniz, bu gözlüklerin pozitif enerjisini tarzınıza yansıtabilirsiniz.

  Yarı oval gözlüklere ne dersiniz? Ne çok yuvarlak ne de fazla köşeli olan yarı oval güneş gözlükleri, erkek stilleri ile bir araya geldiğinde ortaya nefis bir görünüm çıkıyor. Moda trendinin kalbinde olan bu tasarımlar, meç edildiği her kıyafet ile müthiş bir ahenk yakalarken, kombinlerin en güçlü nüanslarından oluyor. Üstelik metal ve siyah rengi fazlasıyla modern bir duruş sergilerken, maskülenliği ile başınızı döndürüyor. Tarzınızı bu gözlükler ile tamamlayabilir, yaz sokak stiline yön verebilirsiniz.

  Gözlük modasına yeni bir boyut kazandıran, üst bölgesi metal detaylı köşeli gözlükler, sezonun en sık tercih edilen modelleri arasında yerini alıyor. Asimetrik köşeli güneş gözlüğü modelinin camları sofistike bir görünüm yakalarken, en modern tasarımlardan biri oluyor. Şeffaf ve renkli formlarıyla öne çıkan bu modeller, hemen hemen her erkeğin beğenisini kazanıyor.

  Ve yuvarlak gözlükler! Hiçbir zaman modası geçmeyen bu parçalar, erkek güneş gözlüğü modelleri arasında en stil tasarım oluyor. Hem spor hem de klasik tarz sahibi beylerin ruhuna dokunan yuvarlak formda gözlükler, aynı zamanda müthiş bir cam kalitesine sahip oluyor. Eşofmanlar, jeanlar, şortlar, tshirt ve sweatshirtler ile meç edebileceğiniz bu gözlükleri, Asal Optik’ten satın alabilirsiniz. Bu sayede yüksek kalitemizi ve modern çizgimizi deneyimlemiş olursunuz.

  Güneş Gözlüğü Sadece Yaz Aylarında mı Kullanılır?

  Moda dünyasında büyük bir yankı uyandıran güneş gözlükleri, erkek aksesuarları arasında en vazgeçilmez parça oluyor. Fakat sadece yaz aylarında mı tercih edliyor? Elbette hayır. her ne kadar “güneş gözlüğü” olarak tanımlansa da tüm mevsimlerde kullanılabilme avantajını bünyesinde barındırıyor. UV koruması içeren güneş gözlükleri,özel kaplamalardan oluşmaktadır. Bu sayede gözünüze temas eden zararlı ışınlardan sizleri korumaktadır.

  Güneş ışığının hafif düzeyde kendini gösterdiği durumlarda da gözlük kullanabilirsiniz. Net bir görünüm sunan bu ürünler, görüş açınıza müthiş bir derinlik kazandırarak, işlevsel yönden yüksek performans göstermektedir. Bu yüzden diğer mevsimlerde de kullanılması doğru bir eylemdir.

  Güneş Gözlüklerinin Renklere Göre Kullanım Alanı

  Bilindiği üzere koyu tonlarda vücut bulan gözlükler, en sık tercih edilen seçenekler arasındadır. Siyah ve kahverengi renklerde vücut bulan güneş gözlükleri, güneşin en çok yoğunluk gösterdiği zaman kullanılmalıdır. Bu sayede yaz aylarında günlük tercihinizi siyah camlı güneş gözlüklerinden yana kullanabilirsiniz.

  Erkek gözlük modellerinde sezonun en öne çıkan renkleri arasında sarı ve altın tonlar, ışık oranının daha az olduğu durumlarda kullanılmaktadır. Orta ve düşük ışık seviyesinde tercih edebileceğiniz bu renkler, yüksek performans göstermektedir. Moda dünyasının ruhuna dokunan pembe ve kırmızı gözlükler ise alanın daha parlak görünümünü sizlere sunar. Işık seviyesi düşük ortamlarda bu renkte gözlükleri tercih ederek kusursuz bir netlik yakalayabilirsiniz. Özellikle çok bulutlu zamanlarda pembe-kırmızı güneş gözlüklerinin kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

  Son zamanların en trend güneş gözlüğü modellerinden olan aynalı tasarımlar, gözlük modasının tam ortasında yer alıyor. Şık görünümü ve marjinal duruşu ile adeta görenleri kendine hayran bırakıyor. İşlevsel olarak da yüksek düzey performans gösteren aynalı güneş gözlükler, bünyesinde barındırdığı yansıtıcı film sayesinde, ışığı dışarı yansıtarak göze direkt temasını engelliyor. Kullanım alanları ise daha çok karlı ve kumlu şartlarda mevcut. Bu bilgilerden hareketle doğru güneş gözlüğü tercihinde bulunarak, en beğendiğiniz rengi gözlüklerinize yansıtabilirsiniz.

  Erkek Güneş Gözlüğü Markaları

  Dünyanın önde gelen güneş gözlüğü markaları, moda haftasında tasarımlarını ortaya çıkarırken, şıklığı ve kalitesi ile görenleri büyülüyor. Farklı modellerin yer aldığı erkek güneş gözlükleri, geniş bir yelpazeye sahip oluyor. Her geçen yıl farklı görünümlerde vücut bulan gözlükler, 2021 yılında da büyük sükse yaratacağının sinyallerini veriyor.

  Sayfamızda yer alan markalardan biri Benx oluyor. Orijinal tasarımları ve özgünlüğü ile erkek güneş gözlüğü modasının yüreğine dokunuyor. Hem renkli hem şeffaf hem de koyu tonlar ile harmanladığı gözlük modelleri, beyler tarafından ilgi odağı oluyor. Şık tasarımlara sahip olmak istiyorsanız, web sitemizi ziyaret ederek hemen sipariş verebilirsiniz.

  Gözlük trendine tasarımlarıyla damga vuran Bolon ve Molsion, birbirinden kaliteli erkek güneş gözlüğü seçenekleriyle Asal Optik’te vücut buluyor. Bunların yanı sıra şıklığı ve modern çizgisi ile öne çıkan Prosun ve Benelite de sezonun en güçlü tasarımlarını ortaya koyuyor. Dilediğiniz modelde bulabileceğiniz gözlüklere, sadece bir tık uzaklıktasınız!

  Her yıl olduğu gibi 2021 yılı gözlük trendine yön veren Rococo ve Merlen güneş gözlüğü modelleri, gusto sahibi beylerin stiline dokunuyor. Marjinal tasarımlara imza atan bu markalar, uygun fiyat avantajını da beraberinde sunuyor. Erkek güneş gözlüğü markası dendiğinde yüksek kalitesi ile öne çıkan Ondaon ve Kitalaya, birbirinden farklı modellerini siz moda severlerle buluşturuyor.

  Güneş gözlükleri seçiminizi yaparken, tarzınızın ruhunu mutlaka öne çıkarın. Bunun yanı sıra uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede gözlük almaya özen gösterin. Asal Optik olarak en kaliteli markaların tasarımlarını bünyemizde barındırırken, online sipariş fırsatını sizlere sunuyoruz. Hayal ettiğiniz güneş gözlüğü modelini satın almak için sayfamızdan sipariş vererek hızlı alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz.

  Yüz Şekline Göre Erkek Güneş Gözlüğü Seçimi

  Güneş gözlüğü alırken birçok detayı atlamamanız gerekir. Bu aşamada en çok dikkat edilen kriter yüz şeklinizdir. Satın alacağınız güneş gözlüklerinde yüzünüze uygun olup olmadığına karar vererek eylemde bulunmalısınız. İşte tam da bu noktada yüz hatlarınızı iyi tanımanız gerekiyor. Bazı durumlarda modeli çok beğenebilirsiniz, fakat yüzünüze uygun olmayabilir. Karar verme aşamanız bazen günler alabilir. Sizlere ilham kaynağı olmak için yüz şekline göre erkek güneş gözlüğü seçimi başlığımızı ele aldık. O halde başlayalım.

  Eğer kalp şeklinde bir yüze sahipseniz ve hatlarınız çenenize doğru sivriliyorsa köşeli modellerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda damla gözlükler de kalp şekline sahip beylerde fazlasıyla hoş duruyor. Yuvarlak modeller ise her yüz şekline hitap ettiği gibi sizlere de çok yakışacak cinsten!

  Kare bir çene yapısına sahip beyler için de en uygun alternatiflerden biri köşeli ve üst metal detaylı modelleri öneriyoruz. Bu sayede yüzünüz fazlasıyla kusursuz bir görünüme ulaşarak, stil bir duruş sergilemiş olacaksınız. Oval yüz hatları için ise her modelin yakıştığını söyleyebiliriz. Özellikle büyük çerçeveli güneş gözlükleri yüzünüz ile bir araya geldiğinde nefis bir aura yaratıyor. Sayfamızda yer alan büyük çerçeveli modellere göz atabilirsiniz.

  Yüz hatlarınız yuvarlaksa sizlere önerebileceğimiz en doğru güneş gözlüğü tasarımı kare ve dikdörtgen modeller oluyor. Aynı zamanda köşeli gözlükler de fazlasıyla modern görünmenizi sağlayacak niteliğe sahip! Yüz şeklinize en uygun modeller Asal Optik’te öne çıkıyor. Gözlük modelleri konusunda önde gelen markaların tasarımları sadece bir tık uzaklığınızda sizleri bekliyor.

  Hem tarzınıza hem de yüz hatlarına hitap eden gözlükler arasından seçim yaparaki stilinizde etkili nüanslar yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra göz sağlığınızı koruyabilir, güneşin zararlı ışınlarına kaliteli güneş gözlüklerinizle meydan okuyabilirsiniz. Yaz aylarında taktığınız güneş gözlükleri ile sokak stiline damga vurarak, tarzınızı konuşturabilirsiniz.

  Erkek Güneş Gözlük Çerçeve Modelleri

  Erkeklerin en güçlü aksesuarları; kemer, cüzdan ve saat gibi parçalardan oluşuyor. Faat değişen moda anlayışı ile birlikte güneş gözlükleri en vazgeçilmez tamamlayıcıları arasında yerini alıyor. Stil sahibi beyler, farklı tasarımlardan tarzına hitap eden güneş gözlüklerini satın alırken, müthiş kombinlerle meç ediyor. Cam kalitesinin yanı sıra çerçeve modelleri de en çok göze çarpan detaylar arasında vücut buluyor.

  Erkek güneş gözlük çerçeve modelleri, aklınıza gelebilecek her şekilde tasarlanıyor. Hem yüz şekliniz hem de tarzınıza uygun envai çeşit tasarımlar, Asal Optik’te öne çıkıyor. Spor stili benimseyen erkekler için yuvarlak çerçeveler oldukça revaçta! Cool tarzınızı gözlüklerinize yansıtmak istiyorsanız hemen sayfamızdan sipariş verebilirsiniz.

  Erkek güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan kare çerçeveler, hafif yapısı ve şık duruşu ile modern bir çizgi oluşturuyor. Hiçbir zaman modası geçmeyen bu çerçeve görünümleri, Benx gibi sayfamızda yer alan birçok markada buluşuyor.

  Güneş gözlüğü dendiğinde modanın nabzını tutan en şık çerçevelerden biri oval modeller oluyor. İncecik yapısı ve zarif görünümü ile yüz hatlarınızı öne çıkararak kusursuz bir görünüm sergiliyor. Üstelik birçok yüz şekline hitap etme özelliği ile gusto sahibi beylerin ruhunu okşuyor.

  Ve damla çerçeveler! 2021 sezonuna damga vuran bu çerçeveler, şeffaf formda camının rengi ile bir araya geldiğinde müthiş bir aura yaratıyor. Oldukça stil görünen damla şeklinde çerçeveler, erkeklerin en çok tercih ettiği tasarımlardan oluyor.

  Her sezon adından sıkça söz ettiren köşeli çerçeve modelleri büyük ve küçük formuyla öne çıkıyor. Bu yüzden ister geniş ister minyon yüz hatlarına sahip olun her yüze uyum sağlayabilme özelliğine sahip oluyor. Göz alıcı bir şıklık yaratmak istiyorsanız köşeli çerçeve modellerine Asal Optik ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

  Son zamanlarda moda dünyasında büyük bir sükse yaratan altıgen ve sekizgen güneş gözlüğü çerçeveleri, erkeklerin en çok kullandığı aksesuarların arasında yer alıyor. Modern ve sofistike bir görünüme sahip olan bu çerçeveler, şıklığı ve coolluğu beraberinde sunuyor. Kullanıldığı her parçada dikkatleri üzerine toplayan nefis tasarımlar, sokak stili için en marjinal aksesuarlardan oluyor.

  Stilinize en çok hitap eden erkek güneş gözlüğü modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz. Çeşitli markaların özgün tasarımlarını bünyemizde barındırarak geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktayız. Renkli ve koyu tonlar ile harmanlanan, şık çerçevelerle buluşturulan erkek güneş gözlüğü modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Üstelik tüm ürünlerimizde uygun fiyat avantajı sizleri bekliyor. 2 yıl garantili güneş gözlüğü modellerini güvenilirlik ve yüksek kalite kapsamında satın almak istiyorsanız rotanızı Asal Optik’e çevirebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.