sadsad x
asdasd
Filtre
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9014-C.202 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9014-C.202 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BXGÜNŞ 8055.50 BENX SUNGLASSES - BXGÜNŞ 8055.50 (1)
1.057,50 TL
+ KDV
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9214-DM05 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9214-DM05 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9214-06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9214-06 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.10 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.10 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.03 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.03 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.01 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.01 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9059-C.10 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9059-C.10 FN (1)

Erkek Güneş Gözlükleri, Modelleri ve Fiyatları

Son yıllarda erkekler de erkek güneş gözlüğü kullanarak sadece göz sağlığını güneşin zararlı ışınlarından korumakla kalmıyor, tarzlarını şık bir aksesuarla da tamamlamış oluyor. Her sene yeni sezonda karşımıza çıkan erkek güneş gözlüğü modelleri yaz kış, her mevsim sevilerek kullanılan ve yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz aksesuarınız haline gelecek. Göz sağlığınız açısından önemi büyük olan güneş gözlüğü modelleri Asal Optik’te birçok markanın erkek güneş gözlüğünü bulabilirsiniz. Erkek güneş gözlüğü markaları arasında Benx Sunglasses, Bolon, Caretta, Merlen, Prosun, MOLSION, Fisher Price gibi yer alan birçok seçenek sizi bekliyor.

Göz sağlığınızı koruyan, yüz tiplerine göre farklı modelleri bulunan erkek güneş gözlükleri dikkat çeken ve şık tasarımlarıyla göz önünde olmaktadır. Güneş gözlükleri artık özellikle stil sahibi erkeklerin en çok tercih edilen aksesuarı haline geldi. Hemen hemen tüm kombinlerle tamamlandığında adeta farklı bir hava yaratan erkek güneş gözlükleri ile her sezon modayı takip edebilirsiniz. 

En sevilen güneş gözlük markalarıyla dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman fark yaratabilirsiniz. Yürüyüş yaparken, araba kullanırken, tatilde güneşlenirken… Güneş gözlüğünüzü kullanabileceğiniz o kadar fazla alan var ki… Nerede, ne amaçla kullanırsanız kullanın, tipinize uygun olarak tercih edeceğiniz modeller arasından tüm modeller güneşten etkilenmemenizi sağlayacaktır. Bildiğiniz gibi güneş gözlüklerinin önemli bir noktası vardır. Gözlüğün camının UV filtresi özelliğine sahip olması, güneşin UVA, UVB gibi zararlarından korumaktadır. UV filtresi özelliğine sahip gözlükler tercih ederseniz aynı zamanda güneşin sizde bırakacağı olumsuz etkileri de aza indirgemiş olursunuz. 

Erkek güneş gözlüğü satın almayı düşünüyorsanız Asal Optik’te ihtiyacınıza, kullanım alanına ve yüz tipinize göre bir model bulabilirsiniz. Kalite standartlarını esas alarak ve konforunuzu düşünerek üretilmiş olan modeller arasından sizin için özel olarak satışa sunduğumuz modellerimizi Erkek Güneş Gözlüğü kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Markasına, çerçevesinin şekline, camının rengine, materyaline göre farklı modellerde bulunmaktadır. Her zaman sizinle en popüler ve en trend olan gözlük modellerini sunmaktayız. 

Erkek güneş gözlükleri genellikle metal ya da kemik çerçeve formlarında karşımıza çıkmaktadır. Çerçeve seçiminizi yaptıktan sonra çerçevenin rengini belirleyerek karar vermenizi kolaylaştırabilirsiniz. Tabi ki bunlar güneş gözlüğü seçimi için yeterli kriter değil. Camların rengi de gözlük seçiminde karar vermek için önemli unsurlar arasında. Siyah, kahverengi gibi alışılagelmiş gözlük camı renklerinin yanı sıra mavi, pembe, sarı ve daha birçok farklı renk arasından da seçim yapılabilir. 

Erkek güneş gözlüğü modelleri birçok farklı forma sahiptir. Kare, oval, yuvarlak gibi farklı alternatifler mevcut. Hatta popüler modeller arasında Ray Ban damla modeline benzer birçok seçenek de bulunmaktadır.

Erkek gözlüğü modelleri kendi arasında birçok seçeneğe sahiptir. Mesela polarize cama sahip erkek güneş gözlükleri gelen ışığı en iyi şekilde hapseden bir katmandan oluşur. Zeminin fazla beyaz olduğu yerlerde, örneğin karlı havada, ışığın gözünüze yansımasını engellemektedirler. Kışın kayak tatile gidecek olan polarize cam özellikle bir güneş gözlüğü tercih edebilirler. Kullanıcılara sağlıklı bir görüş açısını sunan bu model gözlükler araç kullanırken de büyük kurtarıcınız olacaktır. 

Erkek güneş gözlükleri arasında mineral camdan üretilmiş olan gözlükler de bulunmaktadır. Bu model de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Mineral cam özelliği bulunan güneş gözlüklerinin çizilmeye karşı da daha dayanıklı oldukları bilinmektedirler. Hatta farklı kimyasal maddelerle çok kolay şekilde etkileşime girmemektedir. Diğer cam türleriyle karşılaştırıldıklarında daha şeffaf olduklarını söyleyebiliriz. Birçok gözlük gün içerisinde sıklıkla kullanıldığı için oldukça fazla toza ve kire maruz kalabilmektedir. Ama mineral özellikteki cama sahip olan güneş gözlükleri kolay kolay toz ve kir tutmamaktadır. Daha az bir şekilde kirleneceği için de temizliği de daha kolay olmaktadır. Ömrü ve dayanıklılığı uzun olan mineral camlar sayesinde güneş gözlüğünü daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. 

Farklı materyal kullanılarak üretilmiş olan güneş gözlüklerinde kişiler yüz hatlarını göz önünde bulundurarak gözlük seçimi yapmalıdır. Çoğunlukla kemik ve metal çerçeveden üretilen güneş gözlüklerinden ikisinin de kitlesi çoktur. Genellikle kemik çerçeveli olan modeller unisex bir seçim olabileceği için daha fazla kişi tarafından da tercih edilir. Kemik çerçeveye sahip olan modeller kişinin yüzüne çoğunlukla tam bir şekilde oturmaktadır. Böylece konforlu bir kullanım da sunmaktadır. Dikdörtgen ya da kare gibi farklı formlarda karşımıza çıkan kemik çerçeveli erkek güneş gözlükleri her sezonun sevilen modelleri arasındadır. 

Erkek güneş gözlüğü modelleri arasında metal çerçeveye sahip olan seçimler de uzun süreli kullanımlar için uygundur. Paslanma, oksitlenme gibi olumsuz durumlarla karşılaşmaya sebebiyet vermeyecek olan güneş gözlüğü modelleri de en tarz parçalar arasındadır. 

Güneş gözlükleri arasında hala modası geçmeyen ve son yılların en çok tercih edilen modelleri arasında bir de yuvarlak cama sahip erkek güneş gözlükleri bulunmaktadır. Yuvarlak cama sahip güneş gözlükleri genellikle metal çerçeveye sahiptirler. Yuvarlak camlı olan erkek güneş gözlüklerinin yanı sıra damla model erkek güneş gözlüğü de havalı bir seçim yapmak isteyen herkes için idealdir.

Erkek Güneş Gözlüğü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Erkek güneş gözlüğü seçimi her ne kadar kolay bir iş gibi gözükse de aslında dikkat edilmesi gereken birçok detay vardır. Gözlüğün renk seçeneği, çerçevesinin malzemesi, camın kalitesi gibi farklı ayrıntılar söz konusu olabilmektedir.

Güneş gözlüklerinin asıl amacı olan ultraviyole ışınlarının kesilmesi ve kişiyi bu ışınlarının zararlı etkilerinden korumasıdır. Tercih edilecek olan güneş gözlüklerinin UV ışınlarını kesip kesmediğine emin olmak gerekmektedir. Hatta birçok markada bu durum için sertifika da bulunmaktadır. Gözlük satın alacağınız zaman bu detayı sorabilirsiniz. Tercih edeceğiniz kalite bir markaya sahip güneş gözlüğünün güvenilir tescil belgesi de bulunmalıdır. 

Güneş gözlüğünü gözünüze taktığınız zaman, görüş açınızın net olması ve detayları da net bir şekilde görmeye devam ediyor olabilmelisiniz. Aksi durumda kullanırken size bulanık bir görüntü sağlamış olacak bir güneş gözlüğü kullanımı sizin için pek sağlıklı olmayacaktır. 

Güneş gözlüğü seçimi yaparken gözlüğün cam kalitesini de mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Camın çizilmelere karşı dayanıklı olup olmayacağı önemli bir detaydır. Detaya inecek olursak özellikle erkek çocukları için güneş gözlüğü araştırması yapılıyorsa camının polikarbon özelliğe sahip bir modelden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Camlar hem kırılmaya hem çizilmeye karşı dayanıklı olduğu için özellikle çocuk kullanımları için de idealdir.

Gözlüğü muhafaza etmek de detay arasında göze çarpanlardandır. Özellikle kullanmadığınız zamanlarda gözlüğünüzü kutusunda muhafaza ederek onu oluşabilecek olumsuz durumlara karşı koruyabilirsiniz. 

Erkek güneş gözlüğü kullanılırken de konforundan ödün vermek istemeyenlerin de seçimlerini bu doğrultuda yapması önemlidir. Her zaman yüzünüzde ağırlık yapmayan yani daha hafif bir tasarıma sahip seçenek burun kemiğinizi zorlamayacak ve yüzünüzde ağırlık yaratmayacaktır. Özellikle çok sık ve sürekli olan gözlük kullanan kişiler için bu oldukça önemli bir detay olmakla beraber, ileri zamanlarda kişilerin burun şeklini bozabilecek kadar istenmeyen durumlarla karşılaşılmasına sebep olabilir. Güneş gözlüğünüzle birlikte yüzünüzde oluşturmak istediğiniz konforu destekleyen unsurlardan biri de, gözlüğün yüz hatlarınıza tam ve sorunsuz bir şekilde oturmasıdır. Bu sebeple güneş gözlüğünüzü seçerken gözlüğün şekli ve boyutunu da göz önünde bulundurarak, güneş gözlüğü seçiminizi ona göre yapmanız gerekmektedir. 

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi aslında erkek güneş gözlüğü seçimi oldukça ciddi bir iştir. Genel olarak gözlüğün yalnızca modeline ve rengine bakarak seçim yapmak sağlıklı bir karar olmayacaktır.

En Trend Erkek Güneş Gözlükleri

En önemli aksesuarlardan biri olan erkek güneş gözlükleri, doğru kıyafetlerle kombinlendiği sürece farklı bir hava yaratabilir. O yüzden güneş gözlüğü seçerken de genel olarak hangi tarz giyindiğinizi göz önüne alabilirsiniz. Ama mesela hem casual hem de formal bir tarzınız varsa farklı güneş gözlüklerine sahip olarak, günlük tarzınıza göre gözlük seçiminizi yapabilirsiniz. 

Asal Optik’te yılın en popüler erkek güneş gözlükleri modellerini bulabilirsiniz. Şıklığınızdan ödün vermeyecek olan güneş gözlüğü modelleri arasında beğenerek kullanacağınız birçok özgün model de mevcut. Beğeninize sunulan birçok farklı markanın, en yeni tasarım güneş gözlüklerini sizlerle buluşturuyoruz. 

Erkeklerin aksesuar seçimleri kadınlara göre daha kısıtlı olduğu için, mutlaka bir güneş gözlüğü edinmekte fayda var. Tek bir aksesuar sayesinde adeta yeni bir stil oluşturabilecek, havalı bir görünüm elde edebileceksiniz. 

Her yaştaki insana hitap eden erkek güneş gözlükleri ile stilinize hareketli dokunuşlar yapmak çok kolay. Erkek güneş gözlükleri ile tarzınızı sadece bir mevsim değil, dört mevsim boyunca öne çıkartabilirsiniz. Erkek güneş gözlüğü seçeneklerimize sitemizde bulunan Erkek Güneş Gözlüğü kategorimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Seçeneklerimiz arasında bulacağınız güneş gözlükleri ile şık bir görünüm sergilerken, sağlığınız içinde önemli bir adım atmış olacaksınız.

En trend erkek güneş gözlükleri için Asal Optik kaliteli ve güvenilir bir seçim yapabileceğiniz yerdir. Göz sağlığınız için önemli olan güneş gözlüğü seçiminizi size orijinal ürün garantisi veren bir yerden yapmanız çok önemlidir. 

Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Erkek güneş gözlüğü fiyatları markasına ve kalitesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Üretimde kullanılan malzeme ve işçilik gibi unsurlara göre güneş gözlükleri fiyat açısından a kendi arasından ayrılabilmektedir. Erkek güneş gözlüklerinin fiyatlarını belirleyen en önemli faktörlerden biri de camlarıdır. Cam her ne kadar kalitesi olursa ve mevcut kalite artarsa güneş gözlüğünün tüketiciyle buluşacağı fiyat da o kadar yüksek olmaktadır. Polarize cam, mineral cam, photo chromic farklı cam alternatifleri arasında kaliteye göre fiyat değişiklik göstermektedir. 

Birçok fiyat belirleyici faktörü olan erkek güneş gözlüğü fiyatları her bütçeye hitap edecek şekilde Asal Optik’te mevcuttur. Sitemiz üzerindeki tüm erkek güneş gözlüğü modellerini incelediğinizde tüm ürünlerimizin farklı fiyat seçeneklerine sahip olduğunu göreceksiniz. 

Hem sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz hem de kendinizi şımartacağınız erkek güneş gözlüklerine, dönem dönem olabilecek kampanyalar dahilinde avantajlı fiyatlar üzerinden de yine sitemizden sahip olabilirsiniz. Özellikle hediye seçenekleri arasında güneş gözlükleri her zaman gösterişli bir hediye olmakla beraber, oldukça kullanışlı bir üründür. Bütçenize göre belirlediğiniz seçenekleri, detaylı bir şekilde inceleyerek dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. 

Erkek güneş gözlüğü fiyatlarını etkileyen faktörlerden biri de camların rengidir. Mesela cam rengi degrade olan modellerde fiyatlar biraz daha yüksek olabilmektedir. Tabi bu modellerden seçim yapacaksanız ne kadar havalı bir görünüme sahip olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Asal Optik farklı fiyat alternatifi ile birçok kullanıcıya ve bütçeye hitap etmektedir. Kaliteli ve en çok tercih edilen markaların bir araya geldiği sitemizi her zaman en güncel haliyle inceleyebilirsiniz. 

Erkek Güneş Gözlüğü Nereden Alınır?

Erkek güneş gözlüğü alışverişinizi Asal Optik’ten gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz ya da satın aldığınız ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizdeki İletişim kısmında bulunan telefon numarası ya da mail adresimiz üerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. 

Asal Optik’ten yapacağınız erkek güneş gözlüğü ve tüm diğer ürün alışverişleriniz için sizlere ödeme konusunda da kolaylık sağlıyoruz. Eğer alışverişinizi bütçenizi zorlamadan gerçekleştirmek istiyorsanız dilerseniz alışverişinizi kredi kartınıza taksit yaparak da alabilirsiniz. 

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde günlerce kargo beklemenize gerek olmadığı için, sabırsızlanmanıza da gerek yok. Alışverişlerinizden sonra sizi kargo bekleterek, sıkmamak adına ürünlerini en hızlı şekilde kargoya teslim etmekteyiz. Dikkatli ve korunaklı bir şekilde paketlenen kargolarınız en kısa sürede tarafınıza ulaşmaktadır. 

Sitemizden keyifli bir şekilde alışveriş yapabilmeniz için sadece birkaç dakikanızı ayırarak sitemize üye olabilirsiniz. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha sonra karşınıza çıkan adımları takip ederek, siparişinizi tamamlar, alışverişinizi yapabilirsiniz.

Asal Optik güvencesiyle satılan erkek güneş gözlükleri garanti kapsamındadır. Bu yüzden güneş gözlüklerinizi kullanırken içiniz her zaman rahat olabilir.

Asal Optik size 7/24 bir alışveriş deneyimi sunar. Sitemiz üzerinden dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde siparişinizi oluşturabilirsiniz. İster tatilde olun, ister sporda isterseniz alışverişte. Dilerseniz akıllı telefonlarınız ile sitemizi ziyaret ederek en çok satılan ve en popüler modellerimize ulaşabilirsiniz.

Siz de henüz Asal Optik kalitesiyle tanışmadıysanız daha fazla zaman kaybetmeden sizi web sitemize bekliyoruz. Sizin için özenle seçilen modellerimizi mümkün olduğunca hızlı bir şekilde inceleyerek, alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Hem göz sağlığınız hem de tarzınız ile tam aradığın detay olmaya hazırlanan erkek güneş gözlükleri en kaliteli markaların seçeneklerini sizinle buluşturuyor. Siz de Asal Optik’in ayrıcalıklı dünyasına dahil olmak istiyorsanız sitemize üye olun ve ailemize katılın. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu Asal Optik’te eğer güneş gözlüğünde belirlediğiniz bir model varsa bunlara daha kolay ulaşabilmek için sitemizdeki dilerseniz sitemizdeki filtreleme özelliğinden de yararlanabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.