sadsad x
asdasd
Bayi Kayıt Ekranı
Üyelik Bilgileri
Onay Sürecinin Gecikmemesi Adına, Firma Bilgilerinin Doğruluğundan Emin Olun
İletişim Bilgileri
Şifre Bilgileri

Firmamız hiçbir şekilde e-mailinizi ve kişisel bilgilerinizi ticari amaç uğruna kullanmaz.

Gözlük Bayiliği, Gözlük Bayi Başvuru Formu

Gözlük bayiliği açmak isteyenler için işte fırsat. Gözlük bayi başvurusu için bayi başvuru formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Asal Optik; Mercan Optik’in Ben.x markalı ürünleri başta olmak üzere, diğer markalara sahip ürünlerin satışını üstlenmiştir. Mercan Optik’in online satışını üstlenen firmamızın 2017’de aktif edilen internet sitesiyle, firmamızı gitgide büyütmekteyiz. Yılların verdiği tecrübeyle okuma ve güneş gözlükleri, optik çerçeveler ve gözlük aksesuarlarını tek bir çatı altında birleştirerek; müşteriye özel ürünleri kolay bir şekilde ulaştırmaktayız. Kurduğumuz internet platformumuz üzerinden, satın aldığınız veya almayı düşündüğünüz ürünlerimiz hakkında, haftanın 5 gününde mesai saatleri içinde müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. İster telefonla, ister mail adresimizle bizlere ulaşabilir, kalite standartlarına uygun ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Asal Optik ürünlerini pek çok kullanıcıya ulaştırmak ve iş fırsatı sağlamak için, bayilik açmak isteyenlere özel imkanlar tanıyoruz. Online platformumuzla müşterilerimize duyurduğumuz adımızı, bayiliklerle daha geniş kitlelere ulaştırmaya çalışıyoruz. Mercan Optik garantisi altında olan yerli üretim güneş gözlüğü modellerini, bayiliğimizi alan firmalar aracılığıyla müşterilere ulaştırmaktayız. Bayilik başvurunuzu eksiksiz tamamlayıp belirlediğimiz kriterlere uygun olduğunuzu tespit ettikten sonra, ürünlerimizi firmanızda satmaya başlayabilirsiniz. Firmamız, Ben.X, Ben.X Premium, Fisher Price, Bolon ve Molsion gibi kaliteli markaları bayiliklerde toplayarak müşterilere geniş ürün yelpazesinde ürünler sunmaktadır. FDA, CE, TSE ve ISO 9001: 2015 standartlarına uygun şekilde, yerli üretimi yapılan ürünlerimiz Mercan Optik firması tarafından sağlanmaktadır. Sitemize üye olarak fırsatlardan haberdar olabilir, üyelere özel indirim ve kampanyalarla uygun fiyatlı alışveriş yapabilirsiniz.

Asal Optik Gözlük Bayiliği Süreci

Satılan ürün ne olursa olsun, pazar alanını daha da genişletmek amacıyla çoğu firma bayilik fırsatı sunmaktadır. Bir firmanın bayisi olmayı talep etmek hem bayilik veren firmalar hem de bayiliği yapmak isteyen işletmeciler için büyük olanaklar ve avantajlar sunar. Ürünlerin daha geniş bir kitleye ulaştırılmasını sağlamak amacıyla, kriterlere uygun olan işletmelerin bayilik başvurusunu kabul etmekteyiz. Asal Optik olarak müşterilerin uygun fiyata kaliteli güneş gözlüğü satın alma ağını genişletmek istiyoruz. Bu nedenle bayilik başvurularını, bayiliklerimize katılmak isteyen işletmecilerin kolayca ulaşabileceği şekilde düzenledik. 

Ürünlerimizin daha fazla kesime ulaşması adına bayiliklerimize katılmak isteyenlere pek çok fırsat sunmaktayız. Asal Optik’in bayiliğini açmak ve bayilik fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız, sitemizde bulunan gözlük bayi başvurusu seçeneğine tıklayarak bayilik talebinizi belirtin. Kolay başvuru sistemimiz aracılığıyla talebinizi internet üzerinden iletebilirsiniz. Asal Optik’in resmi internet sitesinden rahatça ulaşabileceğiniz bayilik başvuru formunda, kişisel ve firma bilgilerinizi doğru bir şekilde girerek bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurunuzu incelerken, firmanız hakkında temel bilgileri iletmiş olmanıza dikkat etmekteyiz. Bayiliğimizi almak isteyen işletmelerin ihtiyaçları karşılayabilmesi ve müşterilere verimli hizmet sunabilmesi birinci önceliğimizdir. Bu nedenle bünyemizde bulunan güneş gözlüklerinin satımının en iyi şekilde yapılması için, bayilik almak isteyenler için birtakım şartlar getirmekteyiz. Asal Optik bayiliği için belli kriterler göz önünde tutulsa da başvurusu onaylanmış ve bayiliğimizi yapmaya başlamış işletmelere pek çok olanak sağlıyoruz.

Verilerinizi doğru bir şekilde ilettiğinize emin olduğunuzda, Gizlilik ve Güvenlik Politikası’nı dikkatlice okuyarak başvurunuzu sonlandırabilirsiniz. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu, resmi siteler aracılığıyla kontrol etmekteyiz. Gerek resmi siteler sayesinde gerekse başvuruyu yapan ilgiliyi arayarak verileri teyit ediyoruz. Sektörel araştırmamızı yaparken bayiliğe uygun olup olmadığınız, ürünlerimizi verimli bir şekilde müşterilere ulaştırmanız, sektörel geçmişiniz, Pazar payınız gibi kriterlerin üstünde duruyoruz. Gelecekteki planlamalarınız ve Asal Optik’e katkılarınızı göz önünde bulundurarak, söz konusu firmanın büyüklüğü ve lokasyonu hakkında bilgi sahibi olduktan sonra başvuru sürecinizi daha detaylı incelemekteyiz. 

Bilgilerinizin kontrolünü sağladıktan sonra, bayilik şartlarına uyuluyorsa 2 iş günü içerisinde başvuru talebinizi onaylamaktayız. Başvurusu onaylanan ilgili, bayilikte satışa sunacağı ürünleri Mercan Optik’ten temin etmeyi beklemeden, Asal Optik’in internet mağazası aracılığıyla satın alabilir. Bayiliklerimize sunduğumuz 12 ay taksit fırsatıyla, ürünlere daha kolay ulaşmaları sağlanmıştır. Ben.X gibi markaların kaliteli ürünlerini kullanıcılara ulaştırmayı hedefleyen bayiliklerimizle, servis kalitemizi birleştirerek firmamızı büyütmekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.