sadsad x
asdasd
Kurban_Bayrami_Duyurusu.jpg (257 KB)

Blog

Cam Çeşitleri

26 Mart 2024

Optisyenlik mesleği ve gözlük söz konusu olduğunda olmazsa olmaz olarak nitelendirilen cam çeşitleri; lens ve mercek olarak aynı anlamı taşır.

Sporcu Güneş Gözlüğü Cam Renk Tonları Nasıl Olmalıdır ?

26 Mart 2024

Sporcu güneş gözlüğü cam renginin tonları; günün aydınlatma koşullarına, çevreye ve tercih edilen spora göre değişiklik gösterir. 

2024 Trend Güneş Gözlüğü Modelleri

31 Ocak 2024

Güneş gözlüğü; sadece güneş ışınlarının verdiği zararlı etkilerden korumak amacıyla değil, aynı zamanda kişinin stilini yansıtan vazgeçilmez bir parça olarak karşınıza çıkar. 

14 Şubat’ta Hediye Edilebilecek Güneş Gözlükleri

24 Ocak 2024

Yılın en özel ve en romantik günü olarak bilinen 14 Şubat hediyeleri, bugüne özel olacak şekilde tercih edildiğinde kadın ve erkekler için çok etkileyici bir jest haline gelir. 

Seyahatler İçi̇n Güneş Gözlükleri̇

26 Aralık 2023

Tarihte bir moda unsuru olarak hayata geçen ve trend sıralamasında yerini almış olan güneş gözlükleri, günümüzde artık birer ihtiyaç haline geldi. 

Sahte Güneş Gözlüğünün Göz Sağlığına Zararları

26 Aralık 2023

Güneş gözlüğü kullanılması gözlerin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı korunmasında etkin bir şekilde rol oynamaktadır. Sürekli olarak gözlerin UV radyasyonuna maruz kalması durumunda kalıcı göz hasarlarının oluşması söz konusu olabilmektedir.

Gözlük Çerçeve Çeşitleri Nelerdir?

21 Aralık 2023

Gözlük satın alacak kişiler için çerçeve seçimleri de en önemli noktalardan biridir. Tasarım açısından eşsiz bir boyut kazandıran bu gözlük çerçevelerinde bambaşka modeller bulunmaktadır. 

Asetat Çerçeveli Güneş Gözlüğü Nedir ?

28 Kasım 2023

Güneş gözlük seçimleri sağlık açısından önemlidir. Bu nedenle satın alınacak gözlüklerin modellerinin yanı sıra cam kalitesine ve derecesine de dikkat edilmesi gerekilir. 

Sezonun Trendi: Şeffaf Güneş Gözlüğü Modelleri

23 Kasım 2023

Güneşin zararlı ışınlarından korunmak için kullanılan güneş gözlükleri göz sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Asal Optik tarafından üretilen güneş gözlükleri yüz formuna ve boyutuna uygun şekilde ölçülendirilmektedir. 

Erkekler İçin En İyi Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri

23 Kasım 2023

Erkek güneş gözlüğü modelleri her yüz tipi için farklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerin tamamı yüksek oranda UV korumalı camlar ile üretilmiştir. Yuvarlak model UV korumalı ürünler erkek güneş gözlükleridir.

1 2 3 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.