sadsad x
asdasd
Kurban_Bayrami_Duyurusu.jpg (257 KB)
Filtre
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Yetişkin Erkek Bombeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9001-M06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Yetişkin Erkek Bombeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9001-M06 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Yetişkin Erkek Bombeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9001-C.201 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Yetişkin Erkek Bombeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9001-C.201 FN (1)
BENX TACTICAL - BXBLS SET 9710 BENX TACTICAL - BXBLS SET 9710 (1)
1.515,83 TL
+ KDV
BENX TACTICAL - BXBLS 9713 BENX TACTICAL - BXBLS 9713 (1)
974,17 TL
+ KDV
BENX TACTICAL - BXBLS 9712 BENX TACTICAL - BXBLS 9712 (1)
974,17 TL
+ KDV
BENX TACTICAL - BXBLS 9708 BENX TACTICAL - BXBLS 9708 (1)
974,17 TL
+ KDV
BENX SUNGLASSES - BXGÜNŞ9025 BENX SUNGLASSES - BXGÜNŞ9025 (1)
974,17 TL
+ KDV

Yılın her döneminde güneş gözlüğü seçimi yaparken birçok farklı çeşit karşınıza çıkmaktadır. Her zaman bunlar arasından en iyi seçimi yapmak isterseniz. Yapılabilecek olan en iyi seçim sizin yüz tipinize ve zevkinize göre değişiklik gösterecektir.

Bombeli çerçeveler bazı insanlar için 1 numaralı seçimdir. Yüz tipi bunma uygun olan ve aynada bombeli gözlükler ile kendini çok beğenen kişiler diğer seçenekleri direkt olarak elerler. Eğer siz de bu kişilerden birisiyseniz çok doğru bir adreste olduğunuzu söylememiz gerekli.

Sitemizden aradığınız özelliklerde bombeli güneş gözlüğü satın almanız son derece kolay olacaktır. İsterseniz güneş gözlüğü siparişlerinizi birkaç dakika içerisinde rahatlıkla verebilirsiniz.

Bombeli Güneş Gözlüğü Nedir?

Dilimizin zengin yapısı her şekli muhteşem bir şekilde açıklamamızı bize sağlar. Bombe de belirli bir şekli tarif etmek için kullandığımız tabirlerden bir tanesidir. Kabarık ya da şişkin bir yapıda olan ürünler bombeli olarak tanımlanabilmektedir.

Güneş gözlüğü modelleri genellikle düz yapıdadır. Hem gözlüğün çerçevesi hem de camı düz bir yapıda olup takıldığında her bölgesi göze eşit uzaklıkta olur. Ancak bombeli gözlükler yana doğru gittikçe yüze daha fazla yaklaşan gözlük tipidir.

Yüzden en uzak olan kısmı orta noktası olan ve yan kısımlara gittikçe yüze yaklaşan gözlükler bombeli güneş gözlüğü olarak isimlendirilmektedir. Kullanım aşamasında birçok farklı avantaj sunan bu gözlükler her zaman insanlar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Bombeli Güneş Gözlüğü Hangi Yüz Tipine Uygun?

Bombeli olan güneş gözlükleri sürekli olarak tercih ediliyor olsa da tüm yüz tiplerine uyan bir ürün değildir. Eğer yüz tipinizi analiz etmeden bombeli güneş gözlüğü alırsanız hayalinizdeki görüntü oluşmayabilir.

Bombeli güneş gözlüklerinin gözlük camları kısa boyludur. Yüksekliği oldukça düşük olur. Başınızın yanlarına doğru ilerleyen bir gözlük olduğundan yatay bir dikdörtgen şeklinde olmaktadır. Bu fiziksel özellikleri sebebiyle de kalp yüz şekline sahip olan kişiler için uygundur.

Yüz şeklinizin dar ve uzun olması gerekir. Eğer uzun ve dar bir yüzünüz varsa bu gözlükler sizin için harika bir seçim olacaktır. Gözlük camlarının dikdörtgen yapısı oval yüz tipi için de tercih edilebilir olmasını sağlamaktadır.

Bombeli Güneş Gözlüklerinin Avantajları Nelerdir?

Bombeli güneş gözlüklerinin insanlar tarafından bu kadar çok tercih edilmesi yalnızca şekli ve estetik özelliklerinden kaynaklanmaz. Bombeli gözlükler kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunduğu için bu denli fazla tercih edilmektedir.

Görüşte Prizmatik Etki

İnsanların görüş kalitesinin arttırılmasında prizmatik etki son derece önemlidir. Televizyonlar dahi son dönemde arkaya doğru bombeli bir şekilde üretilmeye başlanmıştır. Bunun sebebi izleyicilere çok daha konforlu bir görüş sunmaktadır. Bombeli gözlüklerde de aynı prizmatik etki devreye girer. Görüş kalitesi her zaman çok üst seviyede olacaktır. Bu sebeple de insanlar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Baş Ağırsı Şikâyetine Son

Gözlükler güneş ışınlarını engelliyor olsa da sürekli olarak göz bölgesine ışınların düşmesi baş ağrısı şikâyetlerinin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Eğer bombeli güneş gözlükleri kullanılırsa güneş ışınlarının dik açıyla gözlüğe düşmesi engellenmiş olacaktır. Arkaya doğru camın açısı değiştiğinden güneş ışınları bu kısma dik bir şekilde gelemez. Bu da baş ağrısı problemlerinin oluşmasını engelleyecektir.

Yüzü Saran Yapı

Bombeli güneş gözlüklerinin tek avantajı görüntü kalitesi değildir. Bombeli gözlükler yüzü saran yapıları ile de ön plana çıkarlar. Gözlüklerin sürekli olarak yüzde hareket etmesi ya da bazı durularda düşmesi gibi şikâyetleri olan insanlar bombeli gözlüklerle çok rahat edecektir. Ayrıca yüzü saran yapısı ile yüzünüze çok iyi bir şekilde uyduğu izlenimi yaratmaktadır.

Modern Bir Görüntü

Bazı gözlük tipleri uzun yıllardır tercih edilirken bazıları yeni dönemde daha çok tercih edilen ürünlerdir. Bombeli gözlükler çok eski dönemlerde tercih edilmeyen ve bu sebeple de daha modern bir yapıda olan gözlüklerdir. Yaşadığımız döneme uygun bir görüntü yakalamak isteyen kişiler için en doğru tercihler arasında yer almaktadır.

Bombeli Güneş Gözlüğünün Dezavantajları Var Mı?

Bombeli gözlüklerin çok sayıda avantajı olduğundan insanlar dezavantajlarını da merak ederler. Ancak bu gözlüklerin net bir dezavantajını söylemek mümkün olmamaktadır. Eğer kaliteli markaların ürünlerini almazsanız tasarımlarının doğru yapılmaması sebebiyle küçük sorunlar ortaya çıkabilir.

Bombeli gözlüklere güneş ışınları dik bir açı ile vurmayacaktır. Bu sebeple de kullanıcılar UV ışınlarına çok fazla maruz kalmazlar. Bunun desteklenmesi için mümkün olduğunca özel camlı gözlüklerin alınması gerekecektir. Eğer tercih edeceğiniz markalar özel camlardan üretilen gözlükleri sizlere sunmuyorsa bu durumda şikâyetler başlayabilir.

Bombeli güneş gözlükleri doğru yüz şekline sahip olmayan insanlarda kullanılırsa çok güzel bir görüntü ortaya çıkarmayabilir. Yalnızca doğru yüz şekline sahip olan kişiler tarafından kullanılması gereken bir gözlüktür.

Bombeli Güneş Gözlüğü Fiyatları Ne Kadar?

Bombeli güneş gözlükleri yüz şeklinize uyuyorsa ve sunduğu avantajlardan memnun kaldıysanız zaman kaybetmeden alışveriş aşamasına geçebilirsiniz. Sitemizi sürekli olarak takip eden kişiler arasında yer alıyorsanız her zaman en iyi marka ve fiyatları bu adresten bulacağınızı da biliyorsunuz demektir.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde gözlükler aynı gün içerisinde kargoya verilir. Uygun ödeme seçenekleri ile birlikte bombeli güneş gözlüklerini kolayca satın alabilirsiniz. Sitemize giriş yaptıktan sonra kadın ya da erkek seçimini de yapıp bombeli gözlüklere ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.