sadsad x
asdasd
Kurban Bayram Pop Up.jpg (547 KB)
BİLGİLENDİRME

Yasal prosedür gereği optik çerçevelerde son kullanıcıya satış hizmetimiz bulunmamaktadır. Ürünlerimizi optik mağazalarından temin edebilirsiniz. Modellerimizi markalarımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Çocuklar, gerek kıyafette gerek aksesuarda gerekse oyuncaklarda cıvıl cıvıl renklerden hoşlanırlar. Bu durum onların doğalarında vardır. Optik gözlük takma zorunluluğu olan çocuklarınıza rengarenk çerçeveler almaya ne dersiniz? Renkli ve hafif çerçeveler sayesinde minik bireyler gözlük takmayı çok sevecek. Çocuklarınıza bu şekilde gözlük takma alışkanlığı kazandırabilir hatta sevdirebilirsiniz. 

Göz sağlığı için bazı durumlarda gözlük takmak kaçınılmazdır. Hele ki küçük yaşta bu durum bir gereklilikse çocuklarınızın anlayacağı şekilde ifade etmeniz gerekir. İleriki yaşlarda gerş dönüşü olmayan göz problemlerinin yaşanmaması için, onlara rengarenk çerçeveler alarak gözlük takma olgusunu eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Çocuk optik çerçeve modelleri, her tonu bünyesinde barındırırken minyatür ebatlarıyla oldukça sevimli görünüyor. Çocuklarınızın bu gözlüklere “hayır”diyebilmesi neredeyse imkansız oluyor. 

Çocuk Optik Çerçeve Modelleri ile Miniklerinize Sevimlilik Katın!

Yetişkin optik çerçevelerindeki şıklık, sevimlilik ile harmanlanarak çocuk optik çerçevelere de yansıyor! Aklınıza gelebilecek her tonla meç edilen modeller, Asal Optik’in geniş üürn yelpazesinde yerini alıyor. Miniklerinize gözlük kullanma alışkanlığı kazandırmanız hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Benzersiz tasarımlar, yumuşacık saplarla bir araya gelerek müthiş bir konfor sağlıyor. Çocuk optik çerçevelerinde birbirinden sevimli modelleri merak ediyorsanız hemen başlayalım.

Kadın ve erkekler için popüler olan köşeli tasarımlar, çocuk optik çerçevelerinde de öne çıkıyor. Minik ve hafif formda olan bu çerçeveler, geniş renk seçeneği ile çocukların ilgisini çekiyor. Kırmızı, siyah, mavi, lacivert ve  pembe renklerde bulabileceğiniz birbirinden eğlenceli çerçeve tasarımlarıyla çocuklarınızın gözlük takma konusuna sıcak bakmasını sağlayabilirsiniz. Hatta gözlük çerçevesi ile uyumlu rengarenk kıyafetler giydirerek sevimli bir stil kazanmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Miniklere en çok yakışacak optik çerçevelerden biri de oval formdakiler oluyor. Özellikle kırmızı rengi ile vücut bulan bu tasarımlar, hem çok sevimli hem de fazlasıyla eğlenceli görünüyor. Kırmızı, çocukların en çok dikkatini çeken renklerden biridir. Bu yüzden çerçeve seçimi yaparken bu renge yönelebilirsiniz. Böylece çocuklarınızın severek gözlük kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuk optik çerçevelerde en sık kullanılan modellerden biri dikdörtgen köşeli tasarımlar oluyor. Hafif yapıda karşımıza çıkan bu çerçeveler, çocuğunuzun yüzünüzde ağırlık yapmadığı gibi son derece konforlu bir kullanım sunuyor. Tıpkı diğer tasarımlarda olduğu gibi dikdörtgen köşeli çerçeve modellerinde de geniş renk seçeneği yer alıyor. Çocuklarınızın hoşuna giden renkte çerçeveyi alarak onları mutlu edebilir, gözlük takma alışkanlıklarını sevimli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Miniklerinizin yüzüne en çok yakışacak çerçeve tasarımlarından biri yuvarlak yapıdakiler oluyor. Şirin görünmelerinde büyük bir rol oynayan yuvarlak çocuk optik çerçeve modelleri, eşsiz renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Minik yüz hatlarını gölgelemeyen bu tasarımlar, aksine oldukça sevimli bir görünüm yaratıyor. Kız-erkek çocuk  fark etmeksizin yuvarlak çerçeveler her miniğe çok yakışıyor!

Şeffaf çerçevenin renkli saplı tasarımlarına ne dersiniz? Camı saran kısmı şeffaf olurken, sap detayı turuncu gibi neon renkler ile harmanlanan bu çerçeveler çocuklarınızın fazlasıyla dikkatini çekecek! Üstelik giydikleri rengarenk sevimli kıyafetlerle uyum sağlayacak niteliğe sahip. Küçücük yüzlerine müthiş bir şirinlik kazandıran bu çocuk optik çerçeve modeli ile çocuklarınız gözlük takmaktan çokça keyif alacak! 

Çocukların yüzündeki masumiyeti daha da ortaya çıkaran yuvarlak çerçevelerde, genelde sap rengi farklı olanlar oldukça dikkat çekiyor. Çocuklar bu iki renk kavramından çok hoşlanıyor. Severek kullanacaklarına emin olmakla birlikte, konforlu bir tasarım olduğunu da belirtmek isteriz. Özellikle termoplastikten üretilen çerçeveler, çocuğunuzun kulak arkasını acıtmıyor, aynı zamanda burun kemiğini rahatsız etmiyor. Yumuşacık silikon hissi veren termoplastik çerçeveler, çocuklarınız için oldukça rahat bir alternatif oluyor. Aynı zamanda kırılıp yamulmalara karşı da yüksek direnç gösteriyor. 

Yumuşak plastik kordonu ile fark yaratan köşeli çerçeveler şimdi de ton sür ton olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin; çerçeve kısmı açık mavi iken aşağıya doğru daha koyu maviye dönen rengi ile çocukların dikkatini çekiyor. Hafif yapıda olan bu optik çerçeve, kullanım olarak fazlasıyla konforlu! Üstelik geniş renk seçeneği ile her miniğin beğenisini kazanarak keyifle kullanmalarına etken oluyor. 

Çocuk Optik Çerçeve Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuk optik gözlük çerçeve alımında birkaç detayın göz önünde bulundurulması gerekir. En çok dikkat edilmesi gereken ayrıntı kuşkusuz konfordur. Bu aşamada çocuklarınızı rahatsız etmeyecek hafif yapılı çerçevelere yönelmelisiniz. Hafif yapısının aynı zamanda dayanıklı olması gerekliliği kaçınılmaz bir zorunluluktur. Kalitesinden ve dayanıklılığından emin olduğunuz markalara yönelmeniz doğru olacaktır. Çerçeve seçiminde renk unsuru da önem taşıyor. Özellikle neon renkte tasarımlar, çocukların ilgisini çekebileceği gibi gözlük takma alışkanlığını kazanmalarında etkili rol oynuyor. 

Çerçeve seçiminde Greenline BIO materyalinden üretilen tasarımları tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Yapısı gereği dayanıklılık bazında yüksek direnç göstererek, kırılma ve bükülme gibi problemler yaşatmaz. Üstelik oldukça konfor sağlayarak, çocuklarınızın yüzünde ağırlık hissi oluşturmaz.

Çocuk için optik çerçeve alımınızda ölçü de en önemli kriterlerden biridir. Bu aşamada çocuğunuzun yüzüne tam oturan tasarımları tercih etmeniz gerekmektedir. Böylece miniklerin gözlüğü rahat kullanabilmelerini sağlayabilirsiniz. 

Çocuk Optik Çerçeve Marka Seçimi

Çocuklarınıza optik çerçeve alırken marka seçimine önem vermeniz gerekmektedir. Güvenilirliğinden emin olduğunuz yüksek kalite tasarımlara yönelmeniz sağlık açısından doğru olacaktır. Sayfamızda  çocuk optik çerçeve markaları arasında yer alan Benx ve Merlen, birbirinden farklı modellerle miniklerin dikkatini çekecek tasarımlara sahip oluyor. Rengarenk çerçeveler aynı zamanda Fisher Price markasının yüksek kalitesinde vücut buluyor.

Köşeli, yuvarlak, oval ve daha nicesini bulabileceğiniz çocuk optik çerçeveler, sayfamızda yer alan markaların benzersiz tasarımlarıyla öne çıkıyor. Birbirinden sevimli çerçeveler, çocukların beğenisine hitap edecek şekilde üretiliyor. Üstelik renk konusunda sınır tanımayan markalar, aklınıza gelebilecek her tonu çerçeveler ile meç ediyor. Hafif yapıda ve dayanıklı formda olan optik çerçeveler, çocuklarınızın konforunu sağlıyor. Rubber saplı olan çerçeve modelleri de müthiş bir kullanım rahatlığı sunuyor. 

Göz sağlığı için gözlük takmak hiç bu kadar sevimli olmamıştı! Fazlasıyla şirin çerçeve modelleri, sayfamızda vücut bulan markaların eşsiz tasarımlarında öne çıkıyor. Görünümlerindeki sevimliliğin yanı sıra şıklığı da beraberinde getiriyor. En renkli optik çerçeve tasarımları, aklınıza gelebilecek tüm tonlarla harmanlanıyor. Gerek tek renk gerekse iki renkten oluşan modeller, çocuklarınızın yüreğini ısıtacak cinsten! 

Çocuklarınız için optik çerçeve seçerken marka unsurunu göz önünde bulundurmalısınız. Detaylı araştırma yaptıktan sonra en kaliteli çerçeveyi almaya özen göstermelisiniz. Bu noktada bünyemizde yer alan optik çocuk çerçeve markalarından faydalanabilirsiniz. Kaliteli ve en konforlu tasarımları arıyorsanız zaman kaybetmeden rotanızı Asal Optik’e çevirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.