sadsad x
asdasd
Ramazan Bayramı 2021 POPUP.jpg (164 KB)

Filtre

> Hızlı Erişim
Hızlı Erişim
  Sıralama seçin
  Görünüm :

  Güneş gözlüklerinin yanımızdan ayrılmayan mevsimi elbette yaz aylarıdır. Yaz aylarında elimizde, cebimizde ya da çantalarımızdan hiçbir şekilde ayırmak istemediğimiz güneş gözlüklerinde sadece güneşe karşı sağlık açısından gözlüğü takmak değil aynı zamanda şık tasarımlarıyla birlikte tarzınızı yakalamak da önemli olmaktadır. Gündelik yaşantınızda favori kıyafetlerinizle birlikte tarzınızı yakalarken, özenerek satın aldığınız güneş gözlüklerinizle beraber sizlerde hem cam hem de gözlük çerçeve seçeneklerindeki değişik formlarda birçok güneş gözlüğü tercih edebilirsiniz.

  Güneş gözlüğü çeşitleri, kendi içerisinde birbirinden farklı formlara ayrılmasıyla bilinmektedir. Gözleri güneşe karşı koruyan ve zararlı ışınların doğrudan göze girmesini önleyen gözlükler, özel filtreler dışında UV ışınlarından sizleri korur ve göz retinasına ulaşmasını önler. Bu özelliğiyle beraber gözlük çeşitleri arasında seçimlerinizi yaparak, oldukça farklı tarz ve şıklığınızı yansıtan şekilde birbirinden farklı modellerde sizlerde seçimler yapabilirsiniz. 

  Sağlık açısından da önemli olan birbirinden farklı güneş gözlüğü modelleri bulunurken, seçimlerinizi yapabilmek için çeşitli markaların çeşitli formlarda ürettikleri gözlüklere bakmak gerekir. Moda dünyasının aynı zamanda güneş gözlükleri için de önemli olduğu her sezon, yaz ayları geldiğinde göz sağlığınızı koruyan ve sizi normalden daha şık bir giyim tarzına ulaştıracak aksesuar olarak değerlendireceğiniz güneş gözlüklerinizle beraber çeşitli markaların içerisinde birçok modelleri seçebilir ve Asal Optik olarak tercihlerinizi sitemizdeki markalardan biriyle yapabilirsiniz. İster şıklığınız amaç olsun ister kaliteyi arayın! Her biri bu sayfada bulunurken istediğiniz modellerde gözlüklerle beraber siz de tarzınızı yakalayın.

  Güneş Gözlüklerinin Markaları ve Çeşitleri

  İnsan, ihtiyacı oldukça alacağı birbirinden farklı kılık kıyafetlerinin yanı sıra, aksesuarlarında da belli zaman aralığında yenileme yapmak ister. Bunlardan biri de elbette her insan için ihtiyaç haline gelmiş olan gözlüklerdir. Güneş gözlüklerinin kendine has formu, tasarımı ve özellikleriyle beraber birçok markanın farklı formlarda üretimi bulunur. Renk, çerçeve tasarımı, biçim ve yüz ölçümüne göre kullanım amaçlı birbirinden farklı markalar, birçok modellerde ürettikleri güneş gözlükleriyle beraber harikulade marka güneş gözlükleri içerisinde şık ve kaliteli seçimlerini kullanıcılara bırakırlar. Kare, oval ya da damla güneş gözlüğü modelleri genel olarak en gözde modellerden biridir.

  Damla güneş gözlükleri, eski dönemlerden beri tarzıyla, insan yüzü hatlarına uygun duruşuyla beraber olmazsa olmaz gözlük modeli olurken; hiçbir zaman eskimeyen bir retro gözlük tarzı da denilebilir. Hem kadın hem de erkek güneş gözlükleri arasında seçim yapılabilir bir model olurken, özel cam seçimleri yapabilir ve tarzınızı her sezonda da buna göre değiştirebilirsiniz. Örneğin, aynalı cam ya da saydam bir cam, sarı cam ya da parlayan cam modellerinin dışında siyah, kahve ve diğer renklerde bulacağınız düz camlarla birlikte damla güneş gözlüklerini tercih edebilirsiniz. 

  Cam çeşitlerinin polarize cam ya da aynalı cam gibi birbirinden farklı seçenekleri bulunmaktadır. Tarzınız ve duruşunuzu ön plana çıkarmak istediğinizde, kendinize has tarzınızı yakalamak adına siz de rahat, konforlu bir polarize güneş gözlüğü ile birlikte güneş gözlük modelleri arasında seçimlerinizi yapabilirsiniz. Polarize camlı güneş gözlüğü çeşitlerinin son dönemlerde çok gözde olmasının nedeni yansıma ya da parlama gibi durumlara karşı önleyici özelliğidir. Bu sayede en çok tercih edilen modeller olurken, bu modeller arasında denizciler ya da kaynak işçileri gibi bu alandaki insanların herhangi bir ihtimale karşı parlaklığı yok edecek, göze zarar verecek durumları ortadan kaldırmak için polarize cam kullanırlar.

  Her markanın kendine has bir tarzı olsa da çoğu markanın oval, yuvarlak, kare ve çekik gibi modelleri bulunur. Bu gözlük çerçeve modelleri her dönemde eskimeyen ve elbette moda olan çerçeve modelleri olduğunu da unutmamalıyız. Geniş bir görüş açsına sahip olmak isteyenlerin tercihi genelde yuvarlak, oval tarzında gözlüklerdir. Daha cool olmak için seçeceğiniz güneş gözlüğünüz ise elbette kare çerçeveli gözlükler olacaktır. Güneş gözlük modelleri arasında kadın ve erkeğin tarzı, isteğine göre de özel seçimler bulunur. Bu noktada her çerçeve form, kadın güneş gözlükleri ya da erkeklere yönelik uygun formlardadır. İstenilen modeller tercih edilebilmektedir.

  Güneş gözlük modellerin içerisinde aranan şey her zaman polarize cam olup olmadığı ve sezona uygun bir çerçevede olup olmadığını bilmektir. Bu konuda güneş gözlük markaları arasında ortak tasarımın damla güneş gözlüğü olduğunu görmek de mümkündür.

  Güneş Gözlüklerinde Tarzınızı Yakalayın

  Kadın veya erkek fark etmeksizin her yaşa uygun şekilde birbirinden farklı güneş gözlükleriyle beraber siz de her sezon olduğu gibi bu yaz sezonunda da güneş gözlüğünüzle tarzınızı yakalayın. Damla güneş gözlükleri de bunlardan biridir. Sağlığınıza önem verdiğiniz kadar tarzınız konusunda da iyi bir tarz yakalamak için kadın güneş gözlükleri modelleri arasında bulacağınız modaya uygun güneş gözlükleriyle beraber yaza hazır olun.

  Cat eye ya da damla formlarında bulunan güneş gözlükler, son yıllarda en popüler olan ve insanların eski tarzlara yönelmesiyle beraber en çok tutulan modellerdir. Kedi gözünden esinlenilen cat eye dışında yağmur damlacığından esinlenilmiş damla güneş gözlüğü modelleriyle beraber daha zarif ve şık olmayı başarabilirsiniz. Kadınların güneş gözlük konularında seçimleri tamamen bakışlarının nasıl olması gerektiğiyle ilgilidir. Daha zarif olmanın yanı sıra daha cool olma konusunda da seçim yapmak istiyorsanız damla güneş gözlük modelleri tam da istediğiniz gibidir.

  Birçok güneş gözlük markaları bulunur. Bu markalar, cam ve çerçeve konusunda her geçen gün yenilenmiş inovasyonları ile beraber tasarladıkları güneş gözlüklerinde insanların aradığı cool tarzı yakalamayı, bakışlarındaki çekiciliği yansıtabilmeyi başarmaları için yardımcı olur. Buna bağlı güneş gözlük modelleri içinde de hem kadın hem de erkek güneş gözlükleri seçimleri yaparken bu gibi etmenler çok önemli olmaktadır. 

  Asal Optik olarak itnernet sitemizde bulunan birbirinden farklı formlardaki güneş gözlüğü modelleriyle beraber sizlerde istediğiniz tarza uygun modelleri bulabilirsiniz. İster kendinize seçeceğiniz isterseniz sevdiğiniz kişiye seçeceğiniz modellerde bir güneş gözlük marka ve modeli için aradığınızı bizimle bulabilirsiniz. Birbirinden farklı birçok formda üretilmiş güneş gözlüklerinin sadece tarzınızı yakalamak için değil aynı zamanda göz sağlığınızı önemle korumak için de tercih etmek istiyorsanız, tüm modellere internet sitemizden göz atabilirsiniz. Güneş gözlüğü modellerinde aradığınız rengi ve klas modeli bizimle bulabilirsiniz.

  Seçtiğiniz Damla Güneş Gözlüğü Fiyatları

  Güneş gözlüklerinin günümüzde birçok avantajı bulunur. Öncelikli olarak göz sağlığınızı koruma ve olumsuz yönde etkilememesi gibi bir tarafı bulunurken, UV ışınlarına karşı gözlerinizin zarar görmesini önler. Bununla beraber zararlı ışınlardan korunan gözlerinizin bozulması ya da sağlığının kaybolması gibi sorunları da ortadan kaldırmış olursunuz. Polarize camlar, güneş gözlüklerinin avantajlarından bir diğeridir. Yüksek parlaklığıyla beraber sahip ışınlarının filtreli olduğu, güneş ışınlarının gözlük gözünüzdeyken yansımamasını sağlayan ve böylelikle görmek istediğiniz her yeri net bir şekilde göreceğiniz özellikte olması gibi bir özelliği bulunur.

  En iyi özellikleri olacak şekilde sizlerde birbirinden farklı güneş gözlüğü modellerinizi yukarıdaki özelliklere göre seçebilirsiniz. Damla güneş gözlüklerinin sizlere katacağı tarz bir görüntüyü yakalamaksa amacınız bu noktada faydalanacağınız şekilde alanına göre uygun güneş gözlükleri, marka ve model olarak sitemizden de görebilirsiniz. Damla model güneş gözlükler, birçok açıdan son yıllarda en çok ön plana çıkan gözlükler olurken hem enerjik hem de hareketli tarzınız varsa, kendi tarzınızın özgün haline göre siz de bu noktada iyi bir model seçimi yapmış olabilirsiniz. 

  En iyi fiyatlar çerçevesinde sizlere sunulan Asal Optik internet sitesi satışı üzerinde güneş gözlük fiyatları birbirinden farklı skalada sunulur. Yüz şekline uygun bir biçimde güneş gözlük seçimlerinizle beraber sizlerde uyumlu bir model seçebilirsiniz. Güneş gözlüklerinde yüz şekli de önemlidir. Yüz şekline uygun güneş gözlüğü konusunda damla güneş gözlük modelini seçmek istiyorsanız yüz hattınızın oval, kare veya kalp şeklinde olmasına dikkat edilmesi gerekir.

  Bu hatlarda sahip olduğunuz yüzünüz için alanınıza göre uygun seçimler yapabilir ve en uygun gözlük fiyatları konusunda da internet sitemizdeki gözlüklere göz atarak faydalanabilirsiniz. Her sezon yenilenen fiyatlarıyla beraber gözlerinizi güneş ışınlarından koruyacak olan, kullanım alanınıza göre seçebileceğiniz birbirinden farklı güneş gözlükleriyle tarzınızı ve şık oluşunuzu yakalayın.

  Güneş gözlüğü konusunda damla güneş gözlükleri dahil birçok gözlük çerçevelerini, gözlerinizin güzelliğini yansıtacağınız şekilde seçimlerinizi Asal Optik ile gerçekleştirin. En iyi fiyatlarda erkek, kadın ve çocuklara yönelik güneş gözlükleriyle beraber seçimlerinizi dilediğiniz gibi siz de yapabilirsiniz. İstediğiniz kategoride seçeceğiniz güneş gözlükleriyle beraber aradığınızı bulur, en iyi fiyatları internet sitesinde görüntüler ve anında sepete ekleyip satın alma işlemlerinizi çok basit şekilde sizlerde gerçekleştirebilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.