sadsad x
asdasd
Kurban_Bayrami_Duyurusu.jpg (257 KB)
Filtre
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.58-C.06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.58-C.06 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.58-C.03 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.58-C.03 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.58-C.02 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.58-C.02 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.58-C.01 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.58-C.01 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.56-C.06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.56-C.06 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.54-C.06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.54-C.06 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.54-C.03 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.54-C.03 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.54-C.02 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Damla Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8001.54-C.02 FN (1)

Güneş gözlüğünde kaliteli ve tanınmış markaları bir araya getirerek tüketici ile buluşturan Asal Optik, farklı yaş, zevk ve segmente geniş ürün yelpazesi ile ulaşmayı sürdürüyor. Bir markanın birçok farklı model ve renk seçeneği ile tasarladığı damla güneş gözlüğü modellerinin tedarik edilmesi sürecinde tüketicinin ihtiyaçlarını göz ederek özverili çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Güneş gözlüğünde en çok tercih edilen tasarımlar arasında damla güneş gözlüğü modellerinin yer aldığını rahatlıkla söylemek mümkün. Aynı markanın birbirinden farklı tasarımları ile BEN.X, Prosun, Molsion ve Bolon markalı güneş gözlüğü modellerinin çeşitli seçeneğini bir arada bulabileceğiniz Asal Optik online mağazamız, markaların en yeni ve trend güneş gözlüklerini de sizlerle buluşturuyor.

Görünümü bir su damlasını andırdığından damla güneş gözlüğü olarak adlandırılmasını sağlamıştır. Gözlüğün sert tasarımının şekillendirilebiliyor olması gözlüğün en iyi performansı sağlayabilecek farklı görünümlerde güneş gözlüğü modellerinin ortaya çıkmasını kolaylaştırdığını söyleyebiliriz. 

Damla Güneş Gözlüğü Markaları

Damla formunda üretimini yaptığımız güneş gözlüklerimizin bazı markalarına göz atalım.

Ben.x Markalı Damla Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü markalarından Ben.x, 25 yılı aşkın süredir sektörde yerini koruyarak bu gün hala en çok tercih edilen markalar arasındadır. Farklı renk ve modeli ile geniş koleksiyona sahip Ben.x markalı damla form güneş gözlükleri Asal Optik ayrıcalığıyla  satın alabilirsiniz. 

Ben.x damla güneş gözlüğü modellerimiz markanın yalnızca bir formda güneş gözlüğü modeli olup,  markanın diğer formda güneş gözlüklerini Asal Optik online alışveriş mağazamızdan inceleyebilirsiniz. Ben.x damla güneş gözlükleri TR90 hammaddesi kullanılarak üretilirler. Bu madde güneş gözlüğünün oldukça dayanıklı ve kaliteli olmasını sağlar. Aynı zamanda hafif bir tasarıma sahiptir.

Bolon Markalı Damla Güneş Gözlükleri

Dünyanın en bilinen gözlük markaları arasında yer alan Bolon Eyewear, rahat, dayanıklı ve ultra hafif olması nedeniyle kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Polarize cam ile güneşe karşı korumayı üstün düzeye çıkaran Bolon damla güneş gözlüklerinin tüm yüz tipine de uygun olduğu söylenebilir. Bolon markalı damla güneş gözlüğü ve diğer Bolon markalı güneş gözlüğü modellerini Asal Optik’te bulabilirsiniz. 

Molsion Markalı Damla Güneş Gözlükleri

Markanın modern çizgiler ile tasarlamış olduğu güneş gözlüğü modelleri trend ve yenilikçi tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Benzersiz tasarımları bilindik marka işaretleri ile tamamlayan Molsion markalı güneş gözlüğü modelleri arasında sizi yansıtan bir modeli mutlaka bulursunuz. Damla model güneş gözlüğü arayanlar için Molsion markası oldukça yerinde bir tercih olabilir. 

Prosun Markalı Damla Güneş Gözlükleri

Prosun markasının tasarlamış olduğu damla güneş gözlüğü modelleri çerçeve itibariyle birbirine benzer görünüm sunsalar da cam ve çerçevesinde yer verilen renk seçenekleri ile markanın güneş gözlük modellerini yakından takip edenlere adeta özel bir koleksiyon sunuyor. Damla formda Prosun markalı güneş gözlüklerine güvenli alışveriş seçeneği ile Asal Optik online mağazamızdan satın alabilirsiniz. 

Damla Formda Erkek Güneş Gözlükleri

Damla güneş gözlüğü erkek koleksiyonuna Ben.x, Bolon, Molsion ve Prosun markaların yer verdiğini söylemek mümkün. Markaların renk ve çerçeve stili bakımından birbirinden ayrılan pek çok damla güneş gözlüğü modeli bulunuyor. 

Erkek güneş gözlüğü modellerinde gözlük çeşitleri farklı çerçeve formlarında ve renk seçeneklerine sahiptir. Bunlar arasında polarize cam özelliği bulunan damla model güneş gözlük modelleri göz ve göz çevresi sağlık açısından oldukça başarılıdır. Tasarımındaki ince çizgiler ile birbirinden ayrılan damla erkek güneş gözlüğü modellerine Asal Optik güvencesi ile ulaşabilirsiniz. 

Damla Güneş Gözlüğü Kadın Koleksiyonu

Damla modeli güneş gözlüğü bayan koleksiyonu için her yıl bir yenisini ekleyen güneş gözlüğü markalarını yakından takip edenler için Ben.x, Prosun ve Bolon markalı güneş gözlük stoklarımızı düzenli olarak güncellediğimizi söyleyebiliriz. 

Pek çok farklı tarz ve renk seçeneği bulunan damla modeli güneş gözlüklerinde fiyatların da bir hayli değişken olması, kaliteli güneş gözlüklerine ulaşmayı kolaylaştırıyor. Kadın damla güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan Prosun markası ise damla güneş gözlüklerde sayılı model ile sevenlerinin karşısına çıkmış görünüyor. 

Estetik Görünümüyle Damla Form Güneş Gözlükleri

Çeşitli boyut ve renk seçenekleri ile damla form güneş gözlüklerini neredeyse tüm yüz tipi için uygun olduğunu söylemek mümkün. Yüze oturuşu itibariyle elmacık kemiklerini belirginleştiren bir görünüme sahip damla güneş gözlükleri oval yüz yapısına sahip kişiler için özellikle tavsiye edilmektedir. 

Asal Optik damla güneş gözlük koleksiyonunda yer verdiği Bolon, Prosun, Molsion ve Ben.x gibi ünlü güneş gözlüğü markalarının en trend modelleri ile tanışmaya hazır olun. Estetik, şık, kaliteli, esnek ve oldukça hafif güneş gözlükleri ile güzel bir yaza merhaba deyin. 

En Trend Damla Güneş Gözlüğü Modelleri 

Güneş gözlüğü bir aksesuar olmanın ötesinde sağlık açısından özellikle güneş ışınlarının çok yoğun olduğu yaz aylarında kullanılması önemle tavsiye edilir hale gelmiştir. Göz ve göz çevresi sağlığına dikkat edenler her yaz hatta kış aylarında güneş gözlüğü kullanmaya özen göstermektedir. 

Güneş gözlüğü kullanmayı alışkanlık haline getirenler içinse güneş gözlüğü artık bir ihtiyaç haline geliyor. Her gün çantamızda, saçlarımızın arasında veya gömleğimizin cebinde taşıdığımız bu aksesuarın hem şık ve kaliteli hem de sağlık için gerekli korumayı sağlıyor olması önemsenir. Güneşin zararlı etkilerine karşı üstün koruma sağlayan bir güneş gözlüğü elbette tasarımdan daha önemlidir.

Hem kaliteli hem de hoş tasarımlı güneş gözlük üreticileri sayesinde ayrılmaz bir parçanız haline gelen güneş gözlüğünün artık her tarza uygun olacak şekilde geniş ürün yelpazesine sahip olduğu bir gerçektir. Güneş gözlüğü markalarının tasarımları arasında stilinizi yansıtan bir markaya mutlaka rastlarsınız. Pek çok markanın yer aldığı Asal Optik damla güneş gözlüğü koleksiyonunu ile belki de artık o aradığınız marka ile tanışma vakti gelmiştir. 

Damla güneş gözlüğü koleksiyonumuzda kadın, erkek ve unisex olacak şekilde farklı markaların farklı tasarımlarını inceleme fırsatı bulacaksınız. Her markanın damla güneş gözlüğü modellerini birbirinden ayıran özel tasarım çizgileri vardır. Bu sayede en ünlü güneş gözlük markaları birbirinden ayrılır ve her zevke hitap eden seçenekleri bulabileceğiniz bir pazar ortaya çıkar. 

Sizler de en sevilen markaların güneş gözlüğü modelleri arasında sizi yansıtacak bir modele rastlayabilin diye bizler pek çok markanın damla güneş gözlüğü modellerini bir araya getirdik. 

Damla Güneş Gözlük Fiyatları

Damla güneş gözlük modelleri form itibari ile çok benzer olsa da ünlü markaların tasarımları ile şekillenen güneş gözlükleri adeta bu kadar benzerliğin içinde ne kadar da farklılaşma olabileceğini gösteriyor. Renk ve tarz bakımından birbirinden farklı damla güneş gözlüğü modellerine rastlayabiliyoruz. Fiyatları bakımından ise damla güneş gözlük modelleri markaya, markanın tasarımına, tasarlanan güneş gözlüğünde kullanılan malzemeye göre değişirken, çeşitli alternatifleri beraberinde getirmektedir. 

Asal Optik damla güneş gözlük koleksiyonumuzda yer verdiğimiz Bolon, Prosun, Molsion ve Ben.x markaların tasarımları arasında damla güneş gözlük fiyatları farklılık gösterdiği söylenebilir. Bunlar arasında Bolon damla güneş gözlük fiyatlarının diğerlerine göre daha yüksek olduğu dikkat çekecektir. Uygun fiyata yüksek kaliteli bir güneş gözlüğü satın almak isteyenler ise Ben.x markalı güneş gözlüklerini tercih etmektedir. 

Orijinal güneş gözlüğü kullanmanın önemli olduğu unutulmamalıdır. UV 400 korumalı bir güneş gözlüğü, gözlerinizin güneşin zararlı etkilerinden korunmasını sağlar. Kaliteli markaların güneş gözlük fiyatları sanıldığının aksine çok yüksek olmak zorunda değildir. Çerçeve mekanizması, gözlük camı rengi ve çerçeve rengi gibi çeşitli özellikler fiyatların değişken olmasını sağlamıştır. Bazı markaların ise belirli bir segmenti hedef alarak en yüksek kalitede ve özel tasarım güneş gözlükleri tasarlamayı tercih ettiği söylenebilir. 

İhtiyaçlarınıza, tarzınıza ve bütçenize uygun bir gözlüğü Asal Optik’te mutlaka bulursunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.