sadsad x
asdasd
Kurban_Bayrami_Duyurusu.jpg (257 KB)
Filtre
BENX SUNGLASSES - BXGÜNŞ 8055.50 BENX SUNGLASSES - BXGÜNŞ 8055.50 (1)
1.057,50 TL
+ KDV
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.10 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.10 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.03 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.03 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.01 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.01 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9052-C.33 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9052-C.33 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9052-06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9052-06 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9052-0106 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9052-0106 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Kadın Geometrik Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8010.52-C.06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Kadın Geometrik Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8010.52-C.06 FN (1)

Gözlük, çerçeveli mercek ya da merceklerden meydana gelen bir aksesuardır ve araçtır. Görme bozuklukları olan kişilerin daha iyi görmesini sağlayan, gözleri güneşin zararlı ışınlarından korumaya yarayan, bir çerçeveye yerleştirilmiş çift saydam ya da renkli camdan oluşan gözlük, insanların günlük hayatlarında vazgeçemedikleri bir parçadır.

Geometrik Gözlük Modelleri

Yıllar içinde geçirdiği değişimle günümüze kadar gelen gözlük, son yıllarda moda ile bütünleşmiş, sağlığa olan faydalarının yanı sıra insanların tarzları için de kullandıkları bir aksesuar haline gelmiştir. Bu durum tek tip gözlük modellerinin ortadan kalmasına ve onlarca gözlük modelinin ortaya çıkmasına sebep olmuştur.

Öyle ki gözlükler sadece kullanım amaçlarına göre değil, camlarına, çerçevelerine, şekillerine hatta desen ve renklerine göre bile kategorilere ayrılmıştır. Güneş gözlükleri, optik gözlükler, spor gözlükleri, iş gözlükleri, renkli cam gözlükler bu kategorilerden yalnızca bir kaçıdır.

İnsanlar sağlıkları için gözlük kullandıklarında bile artık sıradan gözlük modellerini tercih etmemekte, günlük yaşamda da tarzlarına uygun olduğunu düşündükleri gözlük modellerini seçmektedirler. Asal Optik, tüm bu model arayışlarınıza cevap niteliğinde modeller sunmaktadır.

Bu geniş ürün skalası arasından seçim yapmak zor gibi görünse de, Asal Optikte tarzınıza, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir gözlük bulabilirsiniz. Bu gözlük modellerinden birisi de Geometrik Gözlüklerdir.

Geometrik Güneş Gözlüğü

Gözlerimizi güneşin yararlı ışınlarından korumak için kullandığımız araçlar olan güneş gözlükleri, bugün sadece bu amaçla kullanılmamaktadır. Güneş gözlükleri, camlarında bulunan özel filtreler sayesinden güneşten gelen zararlı UV ışınlarını hapsederek gözünüze ulaşmasını engeller.

Bu sayede yaz kış fark etmeden güneşli günlerde gözlerinizi kısmak zorunda kalmadan, herhangi bir rahatsızlık yaşamadan günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Gözünüz yorulmaz, ileriki yıllarda doğabilecek göz problemlerinin önüne geçmiş olursunuz.

Güneş gözlükleri genellikle güneşli gün sayısının daha çok olduğu yaz mevsiminde kullanılır. Fakat güneş her mevsim zararlı ışınlarını yayar ve kış dahil, güneşli olan her gün güneş gözlüğü kullanılmalıdır. Tüm bu faktörleri düşündüğümüzde kaliteli güneş gözlüğü seçiminin oldukça önemli olduğu gerçeği tekrar gün yüzüne çıkmaktadır.

BENX güneş gözlükleri, kaliteli camları ve geniş model skalasıyla arayışınız boyunca rotanızı çevirmeniz gereken bir markadır. Güneş gözlüğü seçiminizi yaparken seçim yapmak zor gibi görünebilir. Onlarca bilinen ya da bilinmeye marka arasında, ihtiyacınız olan gözlük modelini bulmak ve o markaya güvenmek zordur.

Geometrik Güneş Gözlükleri tam da bu noktada sizin kurtarıcınız olacaktır. Geometrik Güneş Gözlükleri çok sevilen, yüze tam oturan modellerdir. Her yüz tipine uygun seçenekleri vardır. Kare, oval, üçgen fark etmeden her yüz tipinin tercih edebileceği bir model olan Geometrik Güneş Gözlüğü, sizin için tam bir kurtarıcı olacaktır.

Geometrik Çerçeveli Güneş Gözlüğü

Geometrik Çerçeveli Güneş Gözlüklerinin yüz tiplerine uyma avantajının yanı sıra, her kombininize uyma özelliği de vardır. Sizi daha stil sahibi ve tarz gösterecek olan bu model, her mevsim kullanışlı ve her bütçeye uygundur. Siz de Asal Optik web sitesi ile tek tıklama ile bu gözlük modeline sahip olabilirsiniz.

BENX Geometrik Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü seçerken oldukça titiz olmalısınız. Dikkate almanız gereken en önemli nokta, alacağınız gözlüğün orijinal olup olmadığıdır. Çünkü göz sağlığı riskli bir konudur. Asal Optik bu seçimi yaparken güneş gözlük markalarının içinde kaybolmamanızı sağlar. Kendi markası olan BENX ile sizlere kaliteli ve uzun ömürlü güneş gözlükleri sunar.

Güneş gözlüklerini satın alırken dikkat etmeniz bir diğer önemli nokta camlarının kalitesidir. Güneş gözlükleri gözlerinizi UV ışınlarından korumalıdır.  BENX sertifikalı ve güvenlik kontrolü yapılmış gözlük modelleriyle hem Türk Malı hem de kaliteli gözlükler üretmektedir.

Gözlük modeli seçerken geniş ürün skalasında kaybolabilirsiniz. Bu durumda Geometrik Güneş Gözlüklerini tercih edebilirsiniz. Güneş gözlüğü fiyatları genelde bütçeyi zorlar fakat Asal Optik kendi markası olan BENX ile sizlere her bütçeye uyabilecek gözlükler sunmaktadır.

BENX geometrik güneş gözlükleri ile hem her yüz tipine uyacak gözlükler bulabilirsiniz. Farklı geometrik modellerden esinlenerek tasarlanmış gözlükler arasından kadın-erkek, her cinsiyete uygun model bulup, keyifli bir alışveriş yaşayabilirsiniz.

Geometrik Erkek Güneş Gözlükleri

Geometrik güneş gözlükleri, diğer modellerin aksine hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Geometrik şekillerden esinlenerek üretilen bu gözlüklerin içinde her iki kullanıcı da kendine uygun bir modeli kolaylıkla bulabilir.

Kare, beşgen, dikdörtgen gibi modeller daha çok erkek kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. Örneğin bir hafta sonu spor kıyafetlerini giymiş bir erkek kullanıcı, geometrik güneş gözlüğü ile anında şık bir görünüme kavuşabilir.

Geometrik Kadın Güneş Gözlükleri

Modanın her sektöründe olduğu gibi güneş gözlüğü modeli seçerken kadınlar için birçok farklı seçenek vardır. Bu onlarca gözlük modelinin içinde seçim yapmak oldukça vakit alabilir. Her mevsim kullanılabilen, her yüz tipine uygun, bütçe dostu geometrik gözlük modeli bu seçimi oldukça kolaylaştırıyor.

Asal Optik, kaliteli gözlük camlarıyla geometrik gözlük modellerini sizlere sunmaktadır. Farklı çeşitleriyle sizi stil sahibi bir görüntüye kavuşturacak ve her mevsim kullanabileceğiz geometrik gözlük modelini tercih edebilirsiniz.

Geometrik Kadın Güneş Gözlüklerini plajda takılarınızla kombinlediğinizde bohem bir hava oluşturabilirsiniz. Ya da klasik bir takım ile kombinleyerek havalı bir görünüm sağlayabilir, spor kıyafetlerinizi şıklaştırabilirsiniz.

Geometrik Güneş Gözlüğü Tercihi

Geometrik Güneş Gözlükleri, her tarza ve yüz tipine olan uygunluğu, geniş model seçenekleri ve bütçe dostu olmasıyla son zamanların en çok tercih edilen modellerinden biridir. BENX geometrik güneş gözlükleri, kaliteli ve uzun ömürlü modelleriyle sizlerle buluşmaktadır.

Asal Optik olarak, %100 Yerli Sermaye ve Türk Malı olan BENX markamızla sizlere geniş bir ürün skalası sunmaktan gurur duyarız. Modanın nabzını tutan ve her sezon kullanılabilen gözlük modellerimizden biri olan Geometrik Gözlük ve diğer tüm modellerimizi denemek için rotanızı Asal Optik’e çevirebilirsiniz.

Web sitesinde oluşturduğu hızlı, güvenilir ve keyifli alışveriş yöntemiyle işlemlerinizi tek tıklamaya indirirken, trendlerden düşmeyen tasarımlarıyla sizlere birçok optik ve güneş gözlük modeli sunmaktadır. Web sitemizi inceleyerek ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, fiyat ve gözlük özellikleriyle ilgili tüm konularla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Her bütçeye uygun fiyat aralığımız ve kaliteli, uzun ömürlü gözlük modellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Gözlük ararken marka karmaşasından yorulduysanız ve yerli kaliteli bir gözlük arıyorsanız Asal Optik tam size göre.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.