sadsad x
asdasd
Kurban_Bayrami_Duyurusu.jpg (257 KB)
Filtre
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9214-M06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9214-M06 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9027-M06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9027-M06 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9027-C.07 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9027-C.07 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9027-06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9027-06 FN (1)
CARETTA SUNGLASSES - CRTTAGÜNŞ 8821 CARETTA SUNGLASSES - CRTTAGÜNŞ 8821 (1)
1.249,17 TL
+ KDV
BENX SUNGLASSES - BXGÜNŞ9064 BENX SUNGLASSES - BXGÜNŞ9064 (1)
740,83 TL
+ KDV
MERLEN - MRLNGÜNŞ 4754 MERLEN - MRLNGÜNŞ 4754 (1)
449,17 TL
+ KDV
BENX SUNGLASSES - BXGÜNŞ9050 BENX SUNGLASSES - BXGÜNŞ9050 (1)
974,17 TL
+ KDV

Oval kelimesi güneş gözlüğü sektöründe bolca kullanılır. Genel olarak insanlarda yaygın olan bir yüz şeklini ifade etmek amacıyla kullanımı söz konusu olmaktadır. Ancak nasıl ki yüz şekli oval olan kişiler için en uygun güneş gözlüğü modellerini konuşuyorsak oval şekle sahip güneş gözlüklerinin kullanımından da bahsetmek gerekiyor.

Oval olarak tanımlanan şekil, yuvarlak hatlara sahip olan ancak tam bir çember formunda bulunmayan, yumurtanın şekline benzer bir şekildir. Birçok farklı objede tercih edilirken güneş gözlükleri de bunlardan bir tanesi olarak gösterilir.

Oval gözlük farklı ve dikkat çekici bir tasarım arayan insanlar için muhteşem bir seçim olabilecektir. Markalar çok fazla oval gözlük çeşidi sunmuyor olsa da her sene birkaç tane muhteşem ürüne rastlamak mümkün.

Oval Gözlükler Hangi Yüz Şekline Uygun?

Gözlük seçimlerindeki en önemli etmen kullanıcıların yüz şekilleri olabilir. Gözlükler eğer yüz şekillerini dengeleyici bir rol oynarsa her zaman güzel bir görünüm ortaya çıkacaktır. Oval güneş gözlüğü kullanırken de bu etmene dikkat edilmesi gerekmektedir.

Oval güneş gözlüklerinin oval yüz şekline sahip olan kişiler tarafından kullanımı çok uygun olmaz. Bu durumda yüzün oval yapısı desteklenmiş olacak ve beğenilmeyen bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Daha çok kare ya da elmas yüz tipine sahip olan kişiler tarafından bu gözlüklerin kullanımı uygun olacaktır. Daha köşeli bir yüz şekline sahip olan kişiler oval güneş gözlükleri ile yüzlerindeki keskin hatları dengeleyebilir ve çok daha güzel bir görüntü ortaya çıkarabilirler.

Oval Gözlükler Nasıl Kombin Edilir?

Gözlüklerin istenen görüntüyü ortaya çıkarmasında tercih edilen kıyafetin de uygun olması çok önemlidir. Son derece resmi bir kıyafet seçiminin üzerinde parlak kırmızı ve kalın çerçeveli bir gözlük tercih etmek mümkün olmaz.

Oval gözlükler genel olarak spor bir yapıya sahip olur. Çerçeve kısımları kalın olan oval gözlük modelleri salaş bir giyim ile muhteşem duracaktır. Takım elbise ya da abiye ile kullanımda bu ürünlerin tercihi doğru olmaz.

Şık bir giyim ile oval gözlük modelleri tercih edilecekse her zaman ince ve metal bir yapıda olan çerçevelerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Kalın Çerçeveli Oval Gözlük Modelleri

Oval gözlüklerin yalnızca kadınlara ya da erkeklere özel ürünler olduğunu söylemek çok mümkün değil. Kusursuz bir şekilde tasarlanan oval gözlükleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor.

Kalın çerçeveli gözlükler oval gözlükler arasında sıklıkla tercih edilen ürünlerden bir tanesi. Oldukça kalın bir çerçeveye sahip olan bu gözlükler özellikle spor ve farklı bir görünüm yakalamak isteyen kişilerin bir numaraları tercihi olarak gösteriliyor.

Sıcak yaz günlerinde rujları ya da ojeleri ile gözlüklerini aynı renkte kullanmak isteyen kadınlar kalın çerçeveli oval gözlükler ile muazzam bir görüntü yakalayabilirler. Yaz aylarının coşkusunu dışa vurmak istiyorsanız hiç düşünmeden bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Metal Çerçeveli Oval Gözlükler

Kalın çerçeveleri gören kişiler oval gözlük kadın kullanıcılar için uygun bir ürün diye düşünebilir. Ancak tasarlanan metal çerçeveli oval gözlükler düşüncesini tek başına değiştirmeyi başaracaktır.

Oval gözlüklerde metal çerçeveler en çok tercih edilen modelleri ortaya çıkarmaktadır. Altın, gümüş ya da bakır renklerindeki metal çerçeveler ile oval camlar muhteşem bir görüntü ortaya koyar.

Metal çerçeveli oval gözlük kadın için de son derece doğru bir tercih olur. Kalın çerçeveleri gözlüklerin kadınlara uygun olması metal çerçevelerin yalnızca erkekler tarafından kullanılabileceğini göstermez. Herkes için uygun olan harika bir gözlük satın almak için en doğru tercihlerden bir tanesi metal çerçeveli oval gözlükler olacaktır.

Yüksek Camlı Oval Gözlük Modelleri

Kareden bahsederken tüm kenarlarının eşit uzunluğa sahip olduğu ve birbirine dik olduğu gibi kesin tanımlar yapılabilir. Ancak oval bir şekilden bahsederken bu tarz takımları kullanmak mümkün olmaz. Oval olarak isimlendirilen geometrik yapı düzensiz olduğu için birçok farklı şekilde karşımıza çıkabilir.

Farklı geometrik şekiller oval gözlük modelleri ile karşımıza gelecektir. Oval olarak tanımlanan geometrik şekil yumurtaya benzetiliyor olsa da genişliği ve yüksekliği daha yüksek güneş gözlüklerinden bahsedebiliriz.

Yuvarlak hatları sebebiyle oval olarak tanımlanan bu gözlükler yüksek bir yapıda olduğundan kareye yakındır. Birçok kişinin yüzüne uyum sağladığından sıklıkla tercih edilmektedir.

Kısa Camlı Oval Gözlük Modelleri

Ovalin biçimsiz şekli farklı bir şekilde de kullanılabilir. Nasıl ki oval bir şeklin yüksekliği arttırılarak kareye daha yakın bir şekil elde ediliyorsa bu uzunluk düşürülerek ince bir dikdörtgene benzeyen bir şekil de elde edilebilir. Bunlar tam anlamıyla bir imaj gözlüğü olacaktır.

Kısa camlı oval gözlük modellerinde camlar o kadar kısadır ki gözün tamamını kapamaz. Genellikle göz bebeğinin hizasında kullanılır ve dışarıdan gözün diğer kısımları rahatlıkla görülebilmektedir. Özellikle canlı renklerde bir oval gözlük alacak kişiler için muhteşem bir seçenek olacaktır.

Çok sık rastlanmayan ve farklı özelliklere sahip olan kıyafetler ile kullanılabilen muhteşem bir oval gözlük seçeneği olacaktır.

Oval Gözlüklerde Farklı Cam Renkleri

Oval güneş gözlükleri her zaman farklı renkleri ile karşınıza çıkabilir. Tam anlamıyla bir imaj gözlüğü olarak tanımlandığından birçok farklı renkte üretimi olan modellerden bir tanesidir. Siyah ya da kahve tonlarındaki klasik camlar bulunuyor olsa da çok daha etkileyici renkleri görmek de mümkün olacaktır.

Oval güneş gözlüğü alırken farklı renkleri tercih etmek isteyen kişiler kırmızı, pembe ya da turkuaz gibi renklere sahip güneş gözlüklerini kolaylıkla bulabilirler. Markalar her tarzda bu renklere yer vermese de oval gözlüklerde her zaman bu farklı renkleri alıcılara sunmayı tercih etmektedir.

Asal Optik adresi üzerinden muhteşem cam renklerine sahip oval gözlükleri satın alabilir ve harika kombinler elde edebilirsiniz.

Polarize Camlı Oval Güneş Gözlükleri

Oval güneş gözlüğü satın alırken estetik kaygıları ön planda tutuyor olabilirsiniz. Bu durum sağlık konusunda tamamen dikkatsiz davranmanıza ve yanlış seçimler yapmanıza sebep olmamalıdır. Estetik açıdan çok beğendiğiniz sağlıksız bir güneş gözlüğünü almanız hatalı bir tercih olur.

Güneş gözlüklerinde sağlık açısından en önemli etmen gözlük camlarıdır. Eğer gözlük camları polarize özellikte olmazsa gözleri tam anlamıyla korumayı başaramaz. Böyle bir durum olduğunda güneş gözlüğü yalnızca kombinleri tamamlayan bir aksesuara dönüşecektir.

Sitemiz üzerinden polarize camlı, sağlıklı ve harika görünen oval güneş gözlüklerini inceleyebilirsiniz. Her yönden kusursuz gözlükleri satın almanız hiç zor olmayacak.

Yüksek Kalitede Oval Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlüğü alırken şekli ne olursa olsun kalitenin ön planda olması gerekli olacaktır. Kalitesiz bir güneş gözlüğü alarak bundan memnun bir şekilde kullanmaya devam etmek mümkün olmaz. Gözlük çerçeveleri, camları ya da diğer parçaları kaliteli malzemelerden seçilirse ortaya belirli bir maliyet çıkar. Bu maliyet fiyatlara yansıdığı için çok ucuza kalite bir güneş gözlüğü almak mümkün olmaz.

Kaliteli güneş gözlüklerini çok ucuza alamayacak olmanız bu ürünler için binlerce lira ödemenizin gerekli olduğu anlamına gelmez. Asal Optik bu konuda sizlere kusursuz bir hizmet sunar. Yüksek kalitede oval güneş gözlüğü modellerine ulaşmanız için en iyi adrestir. Bunun yanı sıra bu yüksek kalitedeki oval güneş gözlükleri için talep edilen ücret piyasadaki en uygun seviyededir.

Oval Güneş Gözlüklerinde Onlarca Marka

Oval güneş gözlükleri herkes tarafından tercih edilen bir model değildir. Bu sebeple de güneş gözlüğü satışı yapan adresler genellikle bu ürünleri bulundurmazlar. Oval güneş gözlüğü almak ve çok sayıda ürün arasından seçim yapmak istiyorsanız Asal Optik üzerinden alışverişlerinizi yapmanız gerekli.

Birçok farklı markanın satışını gerçekleştiren Asal Optik oval güneş gözlüklerinde de muhteşem seçenekler sunmaktadır. Onlarca farklı marka tarafından üretilen ürünleri sizlere sunan sitemizde aradığınız gözlüğü bulamama ihtimaliniz olmaz. Rahatlıkla istediğiniz gözlüğü bulup alışverişleri tamamlayabilirsiniz.

Oval Güneş Gözlüklerinde Muhteşem Fiyatlar

Güneş gözlüğü satın alırken kaliteli ürünleri almak isteyen kişiler her zaman belirli bir bedeli gözden çıkarırlar. Gözlük sektöründe bu ücretlerin bir sınırı olduğunu söylemek zordur. Çok yüksek ücretlerle satışa sunulan ve yüksek talep gören gözlüklerden bahsetmek mümkün olur. Tabi ki bu gözlükler herkesin hedefi olmaz. İnsanlar kendileri için en uygun gözlükleri almak isteyeceklerdir.

Sitemiz satışa sunduğu ürünlerde her zaman kalite/fiyat oranına dikkat eder. Gözlüklerin kalite seviyesine göre talep edilmesi gereken ücretler bellidir. Firmamız bu ücretlerin üzerine çıkmadan kaliteli güneş gözlüklerini minimum fiyatlarla sizlere ulaştırırlar.

Aradığınız güneş gözlüğü modelini bulduktan sonra güvenli bir biçimde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.