sadsad x
asdasd
Filtre
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9014-C.202 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9014-C.202 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BXGÜNŞ 8055.50 BENX SUNGLASSES - BXGÜNŞ 8055.50 (1)
1.057,50 TL
+ KDV
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9214-DM05 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9214-DM05 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9214-06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Oval Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9214-06 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.10 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.10 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.03 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.03 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.01 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Geometrik Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9060-C.01 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9059-C.10 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9059-C.10 FN (1)

Unisex Güneş Gözlükleri, Modelleri ve Fiyatları 2024

Unisex güneş gözlüğü: Hem kadınlar hem de erkekler için tasarlanan güneş gözlükleridir. Bu yüzden en çok tercih edilen aksesuarlar arasında unisex güneş gözlüğü gelmektedir. Hem kadınlar hem erkekler için tasarlanan unisex güneş gözlüğü modelleri tasarım olarak kullanışlı yapıya sahiptirler. unisex güneş gözlüğü çeşitleri genel olarak tarz biraz görüntü elde etmek için kullanılsa da aslında güneşin zararlı ışınlarından korumaktadır.

Asal Optik’te sezonun en çekici, en havalı gözlük modellerini bulabilirsiniz.  Özellikle yaz aylarının en çok tercih edilen aksesuarlarından olan güneş gözlükleri modelleri ile tarzınızı tamamlarken, aynı zamanda göz sağlığınızı da korumuş olacaksınız.

unisex güneş gözlüğü modelleri hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilmektedir. Sitemizde birçok markanın orijinal güneş gözlüklerini bulabilecek, stil sahibi bir duruş sergileyebileceksiniz.

Asal Optik’te güneş gözlükleri kategorisinde zevklerinize yüzünüze uygun, hem kadın güneş gözlüğü hem erkek güneş gözlüğü olarak kullanabileceğiniz unisex güneş gözlükleri yer alır. Farklı tasarım ve renk seçeneklerine sahip olan gözlükler arasından size en çok yakışacağını düşündüğünüz modeli tercih edebilirsiniz. Her ne kadar genel anlamıyla güneş gözlükleri dış görünüşe katkısı olan bir aksesuar olarak görülse de, göz sağlığınızı da koruduğu için gözlük satın almak isteyen herkes gözlük seçimi konusuna dikkat etmelidir.

Unisex Güneş Gözlüğü Modelleri

Unisex güneş gözlüğü kullanım alanları göz önüne alındığında birçok farklı tasarımlarda, büyüklükte, renkte güneş gözlükleri karşımıza çıkabilmektedir. unisex güneş gözlüğü koleksiyonumuzda size uzun ömürlü kullanım sunmuş olacak çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Güneş gözlüğü modelleri arasında unisex kullanım özelliği sunan güneş gözlükleri arasında çoğunlukla şu modelleri bulabilirsiniz:

Damla Model Güneş Gözlüğü

Damla güneş gözlüğü modelleri genellikle ince çerçeveye sahiptirler. Birçok markada bulunan damla model gözlüklerin camları çoğunlukla ayna görünümüne sahip camlarla da tasarlanabilmektedirler. Hem kadınlar hem erkek arasında yaygın bir kullanım kitlesi bulunan bu model güneş gözlükleri, üretildiği ilk zamanlarda pilotlar için tasarlanmıştırlar. Damla model güneş gözlükleri ray ban gibi markalarda da görmeye alışık olduğumuz sevilen modeller arasındadır.

Yuvarlak Model Güneş Gözlükleri

Yuvarlak tasarımlı güneş gözlükleri kalın yada ince çerçeveler ile karşımıza çıkmaktadır. Güneşin zararlı ışınlarından koruyan bu tasarımlar aynı zamanda kombinler için şık detaylardan biri haline gelecek aksesuarlar arasındadır.

Yuvarlak tonların nostaljisi yakın zamanda bizi terk etmeyecek. Yuvarlak gözlüklerinizi renkli camlarla güncelleyin ve 2024 yazının keyfini en üst düzeyde çıkarmaya hazırsınız.

Kedi Model Güneş Gözlükleri

Kedi gözü tasarımına sahip güneş gözlükleri hemen hemen birçok yüz tipine uyum sağlayabilmektedir. Adını çerçevesinin tasarımının kedi gözlerine benzetilmesinden almıştır. Bu model son yıllarda gözlük modelleri arasında oldukça popülerdir.

Yuvarlak Unisex Güneş Gözlüğü

Yuvarlak tonların nostaljisi yakın zamanda bizi terk etmeyecek. Yuvarlak gözlüklerinizi renkli camlarla güncelleyin ve 2024 yazının keyfini en üst düzeyde çıkarmaya hazırsınız.

Yavru Kedi Tarzı Güneş Gözlükleri

Yavru kedi tarzı gözlükler yeniden tasarlanmış olarak geldi, bu doğru, gözün köşesine sıkışmış değil, gözlüklere o çekiciliği vermek için birçok stil ve kaplama ile yeni bir nüans getiriyor. 2024 gözlük trendi büyük gözlük stilini takip ettiğinden, stil daha iyi görmeye izin vermenin yanı sıra zarafet, çekicilik ve harika tadı teşvik ediyor. 

Şeffaf Çerçeve Unisex Güneş Gözlükleri

2024’ün trend güneş gözlükleri listesinde yer vereceğimiz şeffaf çerçeveli güneş gözlükleri, tercih edilebilecek unisex modellerden. Temiz ve sofistike bir görünüm için değerlendirilebilecek bu seçenek, gözlük nedeniyle yüzde oluşan gölge tonların azalmasını ve yüzün daha net görünmesini sağlar. Zarif aksesuarlar ve minimal moda sanatıyla eşsiz bir görünüm elde edilebilir. Hafif çerçeve tonları da bu gruba dahil edilebilir. 

Geniş Unisex Güneş Gözlükleri

Asal Optik online mağazası üzerinden büyüleyici şekil ve renklere sahip geniş unisex güneş gözlüklerine sahip olabilirsiniz. Geniş güneş gözlükleri, bazı yüz tipleri için çok dikkat çekici ve göz kamaştırıcı olabilirken, gözleri geniş bir koruma alanı içerisinde tutar. 

Büyük ölçülerle tarzınızı geliştirin ve daha çekici görünmek için farklı aksesuarlarla kombin oluşturun. Cesur seçimler yaparak kendinizi şımartın.  

İnce Unisex Güneş Gözlükleri

İnce güneş gözlüğü çerçevelerinden hoşlananlar için yepyeni tasarımlarla göz dolduran modeller bulunuyor. Tasarımcıların, keyifli kullanımlar için dizayn ettiği ince unisex güneş gözlükleri ile görünümünüze şıklık katacak, ekstra ince tasarımlarla kendi tarzınıza uyum yakalayacak bir modele sahip olacaksınız. 

Kare Model Güneş Gözlükleri

Genellikle klasik bir tarzı olan kişiler çoğunlukla kare tasarıma sahip güneş gözlüğü kullanmaktadır. Kare model güneş gözlüklerinde camlarının sıklıkla siyah ya da kahverengi olduğu göze çarpmaktadır.

Oval Model Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü markalarının arasından çok sık gördüğümüz modellerden biridir oval güneş gözlüğü modelleri. Bu modeller gözlük camlarının güneşe karşı çok dayanıklı olması sayesinde zararlı güneş ışınlarına karşı da iyi bir koruma sağlamaktadırlar. Oval model güneş gözlüklerini günlük yaşantınızda tercih edebileceğiniz gibi klasik tarzdaki kombinlerinizle de kullanabilirsiniz.

Asal Optik’te her zaman en özgün ve en çok tercih edilen sezonun trend güneş gözlüklerini bulabilirsiniz. unisex güneş gözlüğü koleksiyonlarımız iyi güneş gözlüğü markaları tarafından tasarlanmıştır. İster neon renklerle eğlenceli dokunuşlar elde edin, isterseniz aynalı ve renkli tasarıma sahip güneş gözlükleri ile havalı gözükün, dilerseniz klasik tasarımlarımız arasından seçimler yapın.

Sitemizde camın ve çerçevesinin harika uyum içerisinde olduğu yüzlerce model unisex güneş gözlüğü arasından mutlaka size ve yüz hatlarınıza uyum sağlayacak olan bir model bulacaksınız. Gözünüze ve tarzınıza hitap eden seçeneklerimizi tüm aksesuarlarınız ile uyum içerisinde kullanabileceksiniz.

Güneş gözlükleri kullanım amacına bağlı olmak üzere farklılıklar gösterebilir. Asal Optik’te kalite çok önemli bir kriterdir. Modayı size sunarken, kaliteli güneş gözlüklerini uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Özellikle yaz aylarında daha konforlu ve rahat olmanızı sağlayacak güneş gözlükleri araç kullanırken, yürüyüşte ve daha birçok yerde en sık kullandığınız aksesuarınız halini alacak.

Güneş gözlüklerinin camları her yerde kullanabilmeniz ve size güvenli bir kullanım sağlayabilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu yüzden polarize cam tercih edilmekte ve yansıma, parlama gibi durumlarla sizi karşı karşıya bırakmamaktadır.

Unisex Güneş Gözlüğü Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Güneş gözlüğü satın almak aslında oldukça dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gereken bir iştir. Eğer bir güneş gözlüğü satın almaya karar verdiyseniz bu süreci mümkün olduğunda iyi yönetmeniz gerekmektedir. Basit bir güneş gözlüğü alışverişi gibi gözükse de, aslında güneş gözlüğü satın alırken dikkat edilmesi gereken birden çok detay vardır.

İlk olarak, alınacak olan gözlüğün orijinal olması en önemli detaylardan biridir. Sahte güneş gözlükleri göz sağlığınıza olumsuz şekilde etki edebileceği gibi gözlük alırken orijinal ürün garantisi veren yerlerden alışveriş yapmanız önerilmektedir. Çünkü orijinal gözlük size hem daha uzun vadede bir kullanım sunacaktır hem de göz sağlığınız için konforlu bir kullanım deneyimi yaratacaktır. Satın almayı düşündüğünü gözlüğün sertifikasını kontrol ederek orijinal olup olmadığını anlayabilirsiniz. Genellikle orijinal olarak satın almış olacağınız güneş gözlüklerinin yanında gözlük kutusu ve temizleme bezi de verilmektedir.

Gözlük seçimi yaparken, yüz şeklinize uygun bir model tercihi yapmanız hem gözlüğü kullanımda size kolaylık sağlamış olacak hem de yüz hatlarınıza yakıştığı için tarz bir görünüme kavuşmuş olacaksınız. Yüzünüze en çok yakışan gözlük modeline karar verdiğinizde, gözlüğünüz adeta sizin bir parçanızmış gibi hissedeceksiniz. Yüzünüze en çok yakışacak olan unisex güneş gözlüğü modellerine Asal Optik web sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tüm gözlüklerde olduğu gibi güneş gözlüklerinde de tercihinizi etkileyen faktörlerden biri de gözlüğün camının kalitesi olmalıdır. Aslında bu doğrultuda kalitesine güvendiğiniz ve hatta bildiğiniz markalardan da tercih yapabilirsiniz. Her ne kadar gözlüğün tasarımı genel olarak seçiminizi etkilese de, öncelik olarak her zaman göz sağlığınızı ön planda tutmalısınız. Bu yüzden öncelikle gözlüğünün camının kalitesini incelemeniz gerekmektedir. 

Bir güneş gözlüğünün iyi bir cama sahip olabilmesi için UV ışınlarına karşı koruma sağlayıcı bir özelliğinin olması gerekmektedir. Güneş gözlüğü camları tarz ve renk olarak birbirinden farklılıklar gösterebildiği için kullanım alanlarına göre de değişebilmektedir. 

Örneğin deniz kenarında kullanmak isteyeceğiniz gözlük camıyla, araç kullanırken tercih edeceğiniz gözlük camı farklılık gösterebilmektedir. Kısaca özetleyecek olursak, aslında çok fazla dikkat gerektirecek olan durumlarda görme sıkıntısı yaşamamanız için duruma uygun bir renge sahip camdan yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Kaliteli bir güneş gözlüğünün CE belgesi bulunmaktadır. CE tescil belgesi sayesinde seçtiğiniz gözlüğün minimum güvenlik koşullarına uyum sağladığını görebilirsiniz.

Güneş gözlüğünüzü seçerken tabi ki çerçeve seçiminin de yeri büyük. Eğer tercih edeceğiniz güneş gözlüğünde çerçeve kaliteli bir malzemeden üretilmişse, gözlüğünüzü uzun yıllar, kolay deforme olmadan sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Dilerseniz Asal Optik’teki yüzlerce seçenekle, kaliteli  ve ihtiyacınıza yönelik güneş gözlükleri inceleyebilirsiniz.

Güneş gözlüğünüzü güvenilir yerlerden satın almak çok önemlidir. Birçok yer size sahte ve markasız ürünler satarak, aynı zamanda yüksek meblağlar ödemenize de sebep olabilirler.

Gözlüklerinizi sık sık düşüren biriyseniz güneş gözlüğü seçiminizi yaparken, kırılmaya dirençli olan gözlük modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Örneğin polikarbonattan üretilmiş olan camların bu anlamda dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Unisex Güneş Gözlükleri ile Zararlı Güneş Işınlarından Kendinizi Koruyun

unisex güneş gözlükleri güneşin zararlı ışınlarının filtrelenmesi için büyük öneme sahiptir. Güneşin ışınlarından koruma sağlaması için güneş gözlüğünün, UV blokaj özelliğinin de olması gerekmektedir. Özellikle yaz aylarında kişilerin daha fazla güneş ışınına maruz kalacağını düşünürsek, mümkün olduğunca güneş ışınlarından korunmanın yollarını denemekte fayda var.

Güneş gözlüğünüzü öncelikli olarak güneşten korunmak için kullanmak istiyorsanız mutlaka gözlüğünün camının rengini de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Çünkü kişilere daha konforlu ve sağlıklı bir kullanım sunabilmesi için özellikle aydınlık günlerde kahverengi, lacivert, siyah renk seçeneğine sahip güneş gözlüklerini değerlendirebilirsiniz. 

Bu renk cama sahip olan güneş gözlükleri koyu renk olmaları sayesinde gözünüze gelebilecek parlak ışıkları filtrelemektedir. Buna karşın camının rengi daha açık renk güneş gözlükleri hemen hemen her zaman kullanılabilecek özelliktedirler. Eğer farklı renk alternatiflerine sahip güneş gözlüklerine sahipseniz dışarı çıkacağınız saatleri göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilirsiniz.

unisex güneş gözlükleri her sezon beğenilen ve kaliteli seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır. Asal Optik’te her sezon eşsiz tasarımlarla üretilmiş olan güneş gözlükleri bulabilirsiniz. Tarz ve şık bir görüntüye kavuşurken, aynı zamanda güneş ışınlarına sizi daha az maruz bırakacak olan unisex güneş gözlüklerine Asal Optik ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.  

Unisex Güneş Gözlüklerinin Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Kaliteli bir güneş gözlüğü bazen yüksek meblağlar ödenerek satın alınabiliyor. Durum böyle olunca gözlüğü uzun süre kullanmak isteriz. Güneş gözlüğünüzü uzun yıllar kullanmak istiyorsanız öncelikle ona iyi bakmanız gerekmektedir. Gözlüğünüze iyi bakmanız için de dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır.

Güneş gözlüklerinin en önemli kısımlarından biri de camlarıdır. Eğer gözlüğünüzü uzun süre, kusursuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız camını çizilmelere karşı korumanız gerekmektedir. Camları çizilmiş olan bir güneş gözlüğündeki görünüm hem size rahatsızlık verecektir hem de göz sağlığınız için hoş bir durum olmayacaktır.

Gözlüklerinizi ayakta tutan kısımlar olan vidalar da gözlüğünüzün önemli detaylarından biridir. Vidalarınızı ara sıra kontrol ettirmenizde fayda var. Bunun yanı sıra güneş gözlüğünüzde meydana gelebilecek lekelere karşı özel olarak hazırlanmış olan solüsyonlardan satın alabilirsiniz. Sprey ürünler bu işlem için yüksek oranda yardımcınız olacaktır.

Bakımı kadar muhafazası da önemli olan güneş gözlüklerinin muhafaza edilmesi de ayrıca dikkat edilmesi gereken konulardandır. Gözlüğünüzü kullanmadığınız zaman kendi kutusunda saklamanız iyi olacaktır. Böylelikle gözlüğünüzde deformasyonlar meydana gelmesini ve gözlüğünüzün camlarının çizilmesinin önüne geçmiş olabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Unisex Güneş Gözlüğü Camları Hangileridir?

Çerçevesi kadar bir güneş gözlüğünün en havalı ve çekici yerlerinden biri de şüphesiz ki camlarıdır. Gözlük camları özellikle son yıllarda bir hayli farklı renk alternatiflerine sahip olmaya başladı. Güneş gözlüğünüzde tercih edeceğiniz renk, size mümkün olduğunca kullanımda da kolaylık sağlayacak bir renk olmalıdır. Zengin renk seçeneklerine sahip unisex güneş gözlüklerinde tabi ki tarzınıza göre bir seçim yapabilirsiniz.

Güneş gözlüğü camı rengi seçimini yaparken sarı renkli cama sahip olan modellerin parlaklığı ve ışığı aza indirgediğini unutmamak gerek. Özellikle aşırı ışık yüzünden baş ağrısı gibi istenmeyen durumlar yaşanıyorsa bu sarı renkli gözlük camları tercih edilebilir.

unisex güneş gözlüklerinde genellikle siyah ve kahverengi cama sahip modeller çok tercih edilmektedir. Özellikle güneş ışığında siyah renk, ışık ve parlaklığı kırdığı için kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Hatta siyahın, gelen ışığı en çok kesen renk olduğunu söyleyebiliriz. Yalnızca bununla da kalmayarak siyah renkli cam, yorgun olduğunuz zamanlarda da konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerden biridir.

Güneş gözlüğünüzü yaz döneminde kullanmak istiyorsanız biraz daha renkli cama sahip modellerden bir seçim yapabilirsiniz. Mavi, turuncu gibi canlı renklere sahip güneş gözlüğü camlarını tercih ederek yazın şehirde ve tatilde kendinize harika kombinler oluşturmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Unisex Güneş Gözlüğü Fiyatları

unisex güneş gözlüğü fiyatları, seçeceğiniz ürünün kalitesine ve modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Asal Optik’te her bütçeye uygun, farklı fiyat aralıklarında güneş gözlükleri bulabilirsiniz. Farklı marka alternatiflerine sahip güneş gözlüklerinde sitemizde dönemsel olarak kampanyalar da olabilmektedir. Bu dönemlerde birçok ürünümüze daha uygun fiyat seçenekleriyle de sahip olabilmeniz mümkün. Bu yüzden sitemizi sürekli olarak takip ederek, kampanyalarımızı da kaçırmamış olursunuz. Bu sayede sitemiz üzerinden kazançlı bir alışveriş deneyiminin tadını çıkartabilirsiniz.

Sizlere unisex güneş gözlükleri arasında geniş ürün yelpazesi sunan Asal Optik’te beklentileriniz doğrultusunda bir fiyat aralığında ürün bulabilirsiniz. Öncelikle kriterlerinizi belirlemeniz ve nasıl bir güneş gözlüğü istediğinize karar vermeniz yeterli olacaktır. Hem beklentilerinizi belirledikten sonra güneş gözlüğü seçiminizi de daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetleri doğrultusunda sizlere hizmet veren Asal Optik’te kaliteli ve uygun fiyatlı unisex güneş gözlüklerine ulaşmanız çok kolay. Sitemiz üzerinden 7/24 kesintisiz bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kendinizi şımartıp yeni bir güneş gözlüğü almak istiyorsanız Asal Optik’deki modelleri incelemeden önce kararınızı vermeyin. Her sezon size apayrı bir hava katacak olan modellerimiz eminiz ki size çok yakışacak. Daha fazla vakit kaybetmeden özel olarak tasarlanmış olan tüm güneş gözlüğü modellerimizi incelemek istiyorsanız unisex güneş gözlüğü kategorimizi ziyaret etmeye bir an önce  başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.