sadsad x
asdasd
Filtre
BENX CLASSIC - BXGRL391 BENX CLASSIC - BXGRL391 (1)
BENX CLASSIC - BXGRL392 BENX CLASSIC - BXGRL392 (1)
MERLEN - MRL 302 MERLEN - MRL 302 (1)
ROCOCO - ROC 10569 ROCOCO - ROC 10569 (1)
BENX FANTASIA - BXFNTS 1303 BENX FANTASIA - BXFNTS 1303 (1)
BENX FANTASIA - BXFNTS 1305 BENX FANTASIA - BXFNTS 1305 (1)
BENX FANTASIA - BXFNTS 1304 BENX FANTASIA - BXFNTS 1304 (1)
BENX CLASSIC - BXGRL211 BENX CLASSIC - BXGRL211 (1)

Kıyafetler, ayakkabılar, aksesuarlar derken şimdi de optik çerçeveler unisex formda karşımıza çıkıyor. Değişen moda algısı gözlük çerçevelerine de yansıyor. Birbirinden şık ve cool tasarımlar gusto sahibi bireylerin fazlasıyla hoşuna gidecek! Kadın- erkek sınır tanımadan herkesin kullanabileceği unisex optik çerçeve modelleri ile gözlük takmak hiç bu kadar stil görünmemişti! 

Gözlük modasının nabzını tutan unisex çerçeveler, sayfamızda yer alan markaların özgün ve şık tasarımlarında vücut buluyor. Rengarenk tonlar ile harmanlanan modeller, her stile hitap edecek cinsten! Eşinizle, arkadaşınızla ya da kardeşiniz ile ortak kullanabileceğiniz unisex çerçeveli gözükler, görenleri kendine hayran bırakıyor. 

Unisex Çerçeve Optik Çerçeve Modelleri ile Tarzınızı Yansıtın

Optik gözlükler, göz sağlığıyla ilgili problem yaşayanlar için kullanılması zorunludur. Bu zorunluluğu rengarenk unisex çerçeveler ile stil bir hale dönüştürmeye ne dersiniz? O halde unisex optik çerçeve modellerinin birbirinden şık ve çarpıcı tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Bohem, minimalist, vintage, klasik ya da retro fark etmeksizin hangi tarza sahip olursanız olun, unisex çerçeveler sizi yansıtan geniş model seçeneği ile vücut buluyor. 

Unisex optik çerçeveler, farklı renk ve görünümler ile harmanlanıyor. Herkesin benimsediği vazgeçilmez bir stili vardır. Bunu taktığınız aksesuarlara da yansıtmanız gerekmektedir. Özellikle optik gözlüklerinizi sürekli takma zorunluluğunuz var ise, gözlük kullanmayı çekici bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca zorunluluk dışında sadece hoş bir imaj yaratmak için gözlük takmaktan hoşlanıyorsanız, rengarenk unisex çerçeveleri tercih edebilirsiniz. 

Unisex optik çerçevelerde popüleritesi yüksek olan yuvarlak tasarımlar, siyahın asaleti başta olmak üzere birbirinden güzel renklerle harmanlanıyor. Minimalist stilin vazgeçilmez parçası olan yuvarlak gözlükler kadın, erkek her yaş grubunun kullanabileceği görünümde karşımıza çıkıyor. Üstelik grilamidden üretilen bu çerçeve, kırılmalara ve bükülmelere karşı direnç gösteriyor. Hafif ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım avantajı sunuyor.

Kullanılan optik çerçeveler, hem kadın hem de erkek stiline hitap eden tasarımlarla gusto sahibi kişilerin ruhuna dokunuyor. Unisex optik çerçeve deyince akla ilk gelen modellerden bir diğeri ise köşeli formdakiler oluyor. Hiçbir zaman eskimeyen, modası geçmeyen ve her stil ile uyum sağlayabilen köşeli çerçeveler ile gözlük takmak sizin için vazgeçilmez olacak! Tarzınızın bir parçası haline gelecek olan gözlükler, sayfamızda yer alan unisex çerçeveler ile taçlandırılıyor. Birçok markanın özgün tasarımlarında kendini gösteren çerçeve modelleri ile stilinize etkili nüanslarda bulunabilirsiniz. 

2020 yılının en popüler unisex çerçeve modellerinden biri ise oval tasarımlar oluyor. Kadın erkek fark etmeksizin her kişinin yüz şekline uyum sağlayan bu tasarım, adeta stil sahibi kişilerin ilgi odağı konumunda!  Spor-şıklığın sembolü haline gelmiş oval çerçeveler ile sokak stiline damganızı vurabilirsiniz. Şık bir şapka ile meç ederek tarzınızda etkili dokunuşlar yaratabilirsiniz. 

Kare formda vücut bulan köşeli unisex çerçeveler, bal rengi ile harmanlanarak beğeninize sunuluyor. Stiliniz sade bir şıklıktan yana ise bu tasarımda tarzınızın etkilerini bulabilirsiniz. Ayakkabıdan kolyeye, şapkadan gözlüğe kadar her aksesuarınızın kendi arasında uyumluluk göstermesi gerekir. Sayfamızda yer alan unisex optik çerçeve modelleri, geniş renk seçeneği ile tüm stillere atıfta bulunuyor. 

Peki ya incecik yuvarlak metal çerçevelere ne dersiniz? Her yaş grubuna hitap eden bu tasarımlar, hafif yapısı ve cool görünümü ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Sapının ve çerçeve kısmının zerafeti ise hem kadın hem de erkeklerin beğenisini kazanıyor. Son zamanlarda sükse yaratan metal yuvarlak unisex optik çerçeve, şıklığı ve kaliteyi simgeliyor. 

Unisex metal çerçeveler, şimdi de altıgen formu ile vücut buluyor. Cool bir görünüm elde etmek isteyenler altıgen optik çerçeveleri tercih ederek hayal ettiği stile bürünebilir. Göz sağlığı için gerekli olan optik gözlükler, bu zarif çerçeveler ile bir araya geldiğinde şık bir aksesuara dönüşüyor. Göz sağlığınızı korurken şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız metal unisex altıgen çerçeveler ile stilinizi konuşturun! 

Unisex Renkli Optik Çerçeveler Stilinize Dokunuyor!

Eğlenceli bir stile mi sahipsiniz? Renkli giyinmekten çok mu hoşlanıyorsunuz? O halde stilinizi kullandığınız optik gözlüklere yansıtmaya ne dersiniz? Değişen moda algısı ile birlikte birçok aksesuar cinsiyet ayırt edilmeksizin herkesin kullanabileceği formda tasarlanıyor. 

Unisex optik çerçevelere de yansıyan bu durum, her kişinin tarz ve beğenisine hitap ediyor. Özellikle son zamanlarda renk konusunda sınırlar kalkıyor. Klişelerin önüne geçilerek pembe çerçeveleri erkek kullanabilirken, mavi renktekileri kadınlar tercih edebiliyor. Moda böyle birşey! Her an değişebilir ve bu değişim stillerin oluşmasında büyük etkiler yaratabilir. 

Unisex renkli optik çerçeveler ile göz sağlığınızı korurken, modern bir duruş yakalayabilirsiniz. Bohem tarzın vazgeçilmez aksesuarlarından olan rengarenk çerçeveler, stilinizin en etkili nüanslarından oluyor. Kırmızı, mavi, siyah gibi tonlarla harmanlanarak modaseverlerin beğenisini kazanan unisex optik çerçeveler, meç edildiği parçalar ile nefis bir uyum sergiliyor. Sapı ve çerçeve kısmı ton sür ton olarak karşımıza çıkan modellere ne dersiniz? Birbirinden farklı tonların yer aldığı tasarımlar; yüksek kalite , konfor ve şıklıkla buluşuyor. 

Renkli, çılgın ve dikkat çekici bir tarza sahipseniz sayfamızda yer alan unisex çerçeveler tam da size göre! Kadın- erkek herkesin ilgi odağı olan bu tasarımlar ile sokak stilinizi konuşturabilirsiniz. Göz alıcı tarzınızı rengarenk çerçeveler ile bütünleştirebilirsiniz. Kıyafetinizdeki her detay ile ahenk yaratacak olan renkli optik çerçeveler, hem yuvarlak hem de köşeli modellerde vücut buluyor. Üstelik altıgen ve oval tasarımda olanlar ana renklerin cazibesiyle harmanlanıyor. Siz de en sevdiğiniz rengi gözlüklerinizde kullanarak bambaşka bir aura yaratabilirsiniz. Göz sağlığınızı korurken, gözlük takma zorunluluğunu stil bir forma dönüştürebilirsiniz. 

Unisex Optik Çerçeve Markaları’nda Eşsiz Modeller Sizleri Bekliyor

Unisex kavramı hayatımıza girdiğinden beri gerek aksesuarlar gerekse kıyafetler farklı bir boyut kazanıyor. Özellikle optik çerçevelerde çeşitli avantajlar elde ediliyor. Eşinizle ya da sevgilinizle aynı gözlüğü takmak istiyorsanız unisex optik çerçeveleri tercih edebilir, muhteşem bir uyum yakalayabilirsiniz.

Unisex çerçeve markaları, bünyesinde barındırdığı geniş ürün yelpazesi ile her zevke hitap edebilme özelliğine sahip oluyor. Benx ve Merlen markasının özgün tasarımları, rengarenk optik çerçevelere bambaşka bir boyut kazandırıyor. Aynı zamanda Molsion ve Benelite de birbirinden şık modelleriyle her kadın-erkeğin stiline dokunuyor. Asal optik olarak bünyemizde yer alan unisex optik çerçeve markalarında zengin ürün seçeneğini sizlerle buluşturuyoruz. Yüksek kalitede en şık çerçevelerden faydalanmak istiyorsanız sayfamızı ziyaret etmek için acele edin!

Unisex Çerçevelerde Uygun Fiyat Avantajından Faydalanın

Optik gözlük kullanma zorunluluğunuz var ise, farklı çerçeve tasarımlarıyla duruma bambaşka bir hava katabilirsiniz. Bu noktada optik çerçeve unisex modellerini inceleyebilirsiniz. Hem kadınlar hem de erkekler için tasarlanan bu ürünler, nefis bir şıklık yaratıyor. Tarzınızı rengarenk çerçeveler ile taçlandırarak çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Optik gözlük kullanıyorsanız, çerçeve alımında yüksek bütçeler ayırmanıza gerek olmadığını belirtmek isteriz. Sayfamızda yer alan markaların özgün ve kaliteli tasarımları, uygun fiyat avantajını da beraberinde sunuyor. En şık unisex çerçeveler, son derece uygun rakamlarla sizleri bekliyor. Bu noktada önem vermeniz gereken detay dayanıklılık ve kalite oluyor. 

En Kaliteli Unisex Optik Çerçeveler

Optik çerçeve seçiminde bazı kriterleri atlamamanız gerekmektedir Bunlardan biri kuşkusuz çerçevelerin hafif yapıda olması gerekliliğidir. Çünkü hafif formda olanlar, yüzünüzde ağırlık yapmayacak ve gözlüğü yok gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda kulak arkası ve burun kemiğini de rahatsız etmeyerek müthiş bir kullanım konforu sunacaktır. Bu yüzden çerçeve satın alırken mutlaka konforlu olmasını göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. 

Optik çerçeve alımında karar vermeden önce dayanıklılık unsuru en çok özen gösterilmesi gereken ayrıntılardandır. Alınan üründe kırılma ve bükülme gibi problemler ile karşılaşmayı kimse istemez. Bu yüzden beğendiğiniz optik çerçevenin markasını detaylı bir şekilde incelemeniz ve karşılaştırma yapmanız gerekmektedir. Size konfor sağlayabilecek ve uzun yıllar kullanım ömrü vaad eden ürünlere yönelmelisiniz. Bu noktada marka bilinirliği önem taşıyor. 

Unisex çerçeveleri satın alırken markanın kalitesinden emin olmalısınız. Bu kapsamda tercihinizi garantili tasarımlardan yana kullanmanız gerekir. Böylece dilediğiniz zaman değişim yapabilir, bir sorun ile karşılaştığınızda mağduriyet yaşamayacağınızı bilirsiniz. 

Asal Optik olarak bünyemizde yer verdiğimiz tüm ürünlerde 2 yıl garanti fırsatı sunuyoruz.Yüksek kalite, şıklık ve konforun yanı sıra uygun fiyat avantajını da sizlerle buluşturuyoruz. Her tarza ve beğeniye hitap eden unisex çerçeve tasarımlarını bir araya topladık. Benzersiz modellerle stilinizde etkili nüanslar yaratmak istiyorsanız web sitemizden geniş ürün yelpazemizi inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.