sadsad x
asdasd
Kurban_Bayrami_Duyurusu.jpg (257 KB)
Filtre
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.52-C.17 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.52-C.17 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.52-C.06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.52-C.06 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.52-C.03 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.52-C.03 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.48-C.06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.48-C.06 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.48-C.03 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.48-C.03 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.48-C.01 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.48-C.01 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Çocuk Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.46-C.06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Çocuk Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.46-C.06 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Çocuk Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.46-C.03 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Çocuk Erkek,Kadın,Unisex Yuvarlak Çerçeveli Metal Polarize BXGÜNŞ 8006.46-C.03 FN (1)

Yuvarlak Güneş Gözlükleri, Modelleri ve Fiyatları 2024

Yaz aylarının en çok ihtiyaç duyulan parçalarından olan güneş gözlükleri, işlevselliğinin yanı sıra aksesuar olarak da tercih edilmektedir. Güneşin zararlı etkilerine karşı göz sağlığınızı korumak için mutlaka güneş gözlüğü kullanmanız gerekmektedir. Peki zararlı ışınlardan korunurken şıklığınızdan ödün vermemeye ne dersiniz? O halde sizlere yuvarlak gözlük modellerini öneririz. Gerek çerçevesi gerekse cam kalitesi ile müthiş bir kullanım konforu sunan yuvarlak gözlük modelleri, tarzınızın en güçlü tamamlayıcılarından oluyor.

Güneş gözlüğü modelleri arasından tercihte bulunurken yuvarlak formda tasarımlar ilginizi çekebilir. Modern görünümü ve cool ruhuyla stilinize bambaşka bir boyut kazandıran bu ürünler, stil sahibi bireylerin yüreğini hoplatıyor. Birbirinden şık ve özgün tasarımlar Asal Optik’te yerini alırken, yüksek kalitesiyle konforlu bir kullanım avantajı sunuyor. Harry Potter gözlüklerini anımsatan yuvarlak güneş gözlüğü tasarımları, 2024 gözlük modasının nabzını tutuyor. Birbirinden şık güneş gözlük modellerini, firmamız ayrıcalığı ile deneyimleyebilirsiniz.

Yuvarlak Güneş Gözlüğü Hangi Yüz Şekilleri için Uygundur?

Geçmişin ruhunun günümüz modernliğinde harmanlandığı yuvarlak güneş gözlükleri, farklı renk ve çerçeve tasarımında vücut buluyor. Son derece modern bir görünüme sahip olan bu gözlükler, yüzünüze taktığınız andan itibaren göz alıcı bir şıklık sergiliyor. Hem kadın hem de erkeklerin stiline hitap ederken incecik çerçevesiyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Yuvarlak güneş gözlüğü seçerken yüz şeklinizi çok iyi tanımanız gerekmektedir. Tarzınızı yansıtan bir parça olabilir fakat yüzünüze yakışması da en az stilinizden izler taşıması kadar önemlidir. Oval ya da kalp şeklinde yüz tipine sahipseniz yuvarlak gözlükleri kullanabilirsiniz.

Kemik yapınız şakaklarınızdan aşağıya doğru daha sivri bir şekilde geliyorsa yuvarlak gözlükler sizin için adeta biçilmiş bir kaftan! Yüz şeklinizi ortaya çıkaran bu tasarımlar, görünümünün verdiği şıklığın dışında son derece konfor sağlıyor. Camının ve çerçevesinin kalitesi ise uzun yıllar kullanım avantajı sunuyor. Yuvarlak gözlük seçiminde yüz şeklinizin yuvarlak olmaması gerekir. Yani gözlükle yüz tipiniz paralel olmamalıdır.

Yuvarlak Gözlük Çerçeveleri

Yuvarlak gözlük modelleri, çerçevesinin zerafetiyle ön plana çıkıyor. İncecik metal çerçeveler sezonun en çok sükse yaratan tasarımları arasında yerini alıyor. Hafif formu ile yüzünüzde ağırlık yapmıyor. Aynı zamanda dayanıklı yapısı sayesinde kırılmalara ve bükülmelere karşı direnç gösteriyor.

Yuvarlak çerçeveli gözlüklerle adeta bir stil ikonu gibi görünmeniz mümkün. Modern duruşu, sezonun en trend parçası olmaya aday! Elmacık kemikleri belirgin insanlarda son derece cool bir görünüm sergileyen bu tasarımlar, güneş gözlüklerinin yanı sıra optik gözlüklerde de öne çıkıyor.

Güneşin etkili ışınlarına yuvarlak güneş gözlüklerinizle karşı koyabilirsiniz. Göz sağlığınızı korurken gözlük trendini yakından takip edebilirsiniz. İncecik elbiseler, şortlar ve eteklerle kombin oluştururken, takacağınız güneş gözlüğü ile stilinize daha güçlü bir form kazandırabilirsiniz. Yüzünüzde ağırlık hissi oluşturmayan yuvarlak çerçeveler, konforunun yanı sıra modern bir çizgiye sahip oluyor. İnce ya da kemik yuvarlak çerçevelerle şıklığınıza etkili nüanslarda bulunabilirsiniz.

Renkli Yuvarlak Güneş Gözlükleri

Eğlenceli ve renkli bir stile mi sahipsiniz? O halde tarzınızı gözlüklerinize yansıtmaya ne dersiniz? Yuvarlak güneş gözlüklerinde en sık tercih edilen renk kuşkusuz siyahın asaleti oluyor. Hem şık hem de cool bir görünüm elde etmenizi sağlayan siyah yuvarlak güneş gözlükleri, klasikten vazgeçemeyenler için oldukça uygun bir alternatif! Fakat sadece siyahla sınırlı kalınmıyor! Geniş renk skalasına sahip olan yuvarlak gözlükler, bünyesinde barındırdığı eşsiz tonlarla yaz kreasyonuna uygunluk gösteriyor.

Bilindiği üzere yazın stillerle birlikte renkler de öne çıkıyor. Birbirinden güzel tonlar, kıyafetlerin yanı sıra aksesuarlara da yansıyor. Bu kapsamda güneş gözlüğü tasarımları da rengarenk görünümlerde vücut buluyor. Stilinize atıfta bulunmak istiyorsanız tercih edeceğiniz gözlük rengini beğeninize hitap eden tonlarda seçmeniz gerekmektedir. Pembe, mavi, yeşil ve sarı yuvarlak gözlükleri, rengarenk kombinlerle bir araya getirebilirsiniz. Daha soft tonlardan hoşlanıyorsanız toprak renkleri sizin için çok daha uygun bir alternatif olacaktır.

Yuvarlak Optik ve Güneş Gözlüğü Markaları

Yaz ayları için geri sayım başlarken; kıyafetler ve aksesuarlar sezona uygun modelleriyle vitrinlerde yerini almaya başladı! Özellikle sıcak yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından olan güneş gözlükleri, markaların farklı tasarımlarında kendini buluyor. 2024 gözlük modasında büyük bir etki yaratan yuvarlak güneş gözlükleri, moda severlerin ruhuna dokunuyor. En şık ve yüksek kalite modeller, Asal Optik’in geniş ürün yelpazesinde toplanıyor.

Güneş gözlüğü markaları, özellikle bu sezon yuvarlak çerçeve ağırlıklı tasarımlara yer veriyor. Modaya yön veren tasarımlar, firmamız bünyesinde adeta şıklık yarıştırıyor. Benx, Bolon ve Molsion marka gözlükler, birbirinden çarpıcı modelleriyle gusto sahibi kişilerin stil ruhuna dokunuyor. Aynı zamanda özgün çalışmalara yer veren Prosun, Benelite ve Merlen, yuvarlak gözlük tasarımlarıyla modanın nabzını tutuyor.

Gözlük markaları arasında yer alan Kitalaya, Rococo ve Ondaon, yuvarlak optik çerçeveleriyle şıklığın yanı sıra konforlu bir kullanım sunuyor. Yüksek kalite ve dayanıklılık kapsamında çalışmalarına yön veren markalar, Asal Optik’te buluşuyor. Birbirinden özgün tasarımlar sadece bir tık uzaklığınızda!

Yuvarlak Kadın Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü, kadınların en güçlü aksesuarlarından biridir. Hatta bazı kadınların tutkusu haline gelmiştir. Bu kapsamda ele alınan yuvarlak güneş gözlükleri, her kombin ile uyum sağlama özelliğine sahiptir. İncecik metal çerçeveleri yaza damgasını vururken, birbirinden şık tasarımlarda vücut buluyor.

Yuvarlak kadın güneş gözlüğü modelleri, birbirinden farklı şıklıklarda Asal Optik’te bululuyor. Her kadının zevk ve stiline hitap eden tasarımlar arasından seçimini yapabilirsiniz. Üstelik çerçeve kalitesi deneyimlemeye değer konfora sahip! Hatta sadece yaz aylarında değil, her mevsim kullanılabilme özelliğini bünyesinde barındırıyor. Eşsiz renk seçeneği ve zarif yapısıyla, kadınların stilindeki en güçlü tamamlayıcılarından oluyor. İster ilkbahar ister sonbahar mevsimlerinde kullanabileceğiniz yuvarlak güneş gözlükleri, birçok stil ikonunun da tercihi oluyor.

2024 gözlük kreasyonunun altını üstüne getiren yuvarlak tasarımlar, şıklığı ve cool görünümü ile diğer tüm güneş gözlüğü modellerini geride bırakıyor. Geçmişin vintage ruhuna sahip olan yuvarlak gözlükler, günümüz modernliği ile harmanlanarak beğeninize sunuluyor. Hem elbise hem yazlık tshirt-şort kombinleriyle nefis bir uyum sergiliyor. En sade kombine bile bambaşka bir boyut kazandıran yuvarlak gözlükler, sezonun popüler ürünlerinden biri oluyor. Tarzınıza ve beğeninize hitap eden yuvarlak formda gözlük modellerini incelemek için rotanızı Asal Optik’e çevirebilirsiniz. Dilediğiniz renk ve modelde bulabileceğiniz tasarımlar, yüksek kalite standartlarında hizmetinize sunuluyor.

Yuvarlak Erkek Güneş Gözlüğü

Sadece kadınlar değil, erkekler de görünüşü ve stiliyle çekici görünmek ister. Saat, fular ya da güneş gözlüğü gibi aksesuarlarla özgüvenlerini yükselterek, daha asil bir görünüme kavuşurlar. Güneş gözlükleri, doğru seçildiğinde erkeklerin stilini iyileştiren etkiye sahiptir. Her renk ve tasarıma sahip, her türden erkeğin zevkle beğeneceği güneş gözlükleri, tarzınıza etkinlik katıyor.

Etkileyici ve gözlerinizi korurken görünümünüzü iyileştiren erkek güneş gözlüklerinin pek çok çeşidi bulunuyor. Özellikle yuvarlak erkek gözlükleri, pek çok erkek tarafından tercih edilen modellerden biridir. Fonksiyonelliği, korumayı ve stili birleştiren yuvarlak erkek güneş gözlükleri, stil sahibi erkekleri bekliyor. Yuvarlak güneş gözlüklerini yuvarlak yüze sahip olan erkekler kullanmamalıdır. Bu gözlükler kafanızı daha büyük gösterebileceği gibi yüzünüzde uygun durmayacaktır.

Eğer oval veya kalp şekline sahip yüz tipiniz bulunuyorsa, yuvarlak erkek güneş gözlükleri tam size göre. Asal Optik kalitesiyle birleşen yuvarlak erkek güneş gözlükleri, sizlere en iyi seçenekleri sunuyor. Erkeklerin de görünüşüne önem verdiği günümüzde, özellikle yuvarlak gözlükler tarz sahibi erkeklerin ilk seçeneği oluyor. Her bütçeden her ihtiyaca cevap verebilen yuvarlak erkek güneş gözlükleri, gözlerinizin sağlığını bozmadan daha modern bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Siz de hem kaliteli hem uygun fiyatlı hem de her erkeğe yakışacak yuvarlak güneş gözlükleri arıyorsanız, Asal Optik’le doğru adrestesiniz. Pantolon tişört kombininizi bile üst seviyeye çıkaracak yuvarlak erkek güneş gözlükleri, her sene yenilenen modelleriyle sizleri bekliyor.

Yuvarlak Optik Gözlük Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Yuvarlak çerçeveler güneş gözlüğü tasarımlarında kullanıldığı gibi optik gözlük modellerinde de sıkça karşımıza çıkıyor. Film izlerken, cep telefonu ile ilgilenirken ve bilgisayar ekranına bakarken kullandığımız optik gözlükler, işlevselliğinin yanı sıra şık bir görünümü de beraberinde getirmelidir.

Optik gözlük seçiminde tercihinizi yuvarlak modellerden yana kullanmak istiyorsanız öncelikle yüz şeklinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Elmacık kemiği belirgin ve çeneye doğru sivrilen bir yüz hattına sahipseniz yuvarlak gözlükler tam da sizlere göre! Aynı zamanda kalp ve kare yüz şekline sahip olanlar da bu tasarımları değerlendirebilir. Stiliniz geçmişin vintage ruhundan besleniyorsa yuvarlak optik gözlükleri tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız her aksesuarın stilinizden izler taşıması en doğru karar olacaktır!

Yuvarlak çerçeve seçimlerinde hafif yapıda olanları tercih etmeniz gerekmektedir. Böylece yüzünüzde ağırlık hissetmeyecek, konforlu bir şekilde kullanabileceksiniz. Aynı zamanda “kalite” unsurunu da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Güvenilirliğinden emin olduğunuz firmalara yönelmelisiniz. Asal Optik olarak, sayfamızda yer alan tüm gözlük modellerinin yüksek kalitesinin arkasındayız. Büyük bir işçilik ve şık detaylarla üretilen tasarımlar, dayanıklı olma özelliğiyle uzun yıllar kullanım avantajına sahip oluyor.

Optik gözlük- çerçeve seçiminde yuvarlak tasarımları tercih ettiyseniz, sadece görüntüsüne değil sağlam olmasına da önem vermelisiniz. Bu kapsamda bünyemizde yer alan gözlükler, kırılmalara ve bükülmelere karşı yüksek düzeyde dayanıklılık göstermektedir. Yuvarlak gözlüklerde çerçeve seçimleri en çok dikkat edilen detaylar arasında yer alıyor. Daha çok ince yapılı ve hafif tasarımlar tercih ediliyor. Bu sayede burun kemiğiniz ve kulak arkanız rahat ederken, keyifle kullanabilme olanağı tanınıyor.

Yuvarlak optik çerçeve seçimlerinde fiyat konusunu kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Gözlük satın almak için çok uçuk bütçeler yerine makul rakamlar ayırarak stilinize hitap eden modeli sayfamızdan sipariş edebilirsiniz. Gözlük fiyatları konusunda büyük bir esneklik gösteren Asal Optik, her bütçeye uygun tasarımlara yer veriyor. Yuvarlak formda gözlük tasarımlarından birine sahip olmak istiyorsanız, online mağazamızdan sadece bir tık ile sipariş verebilir, işleminizi saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek kalite ve şıklığın bir arada olduğu tasarımlar için rotanızı Asal Optik’e çevirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.