sadsad x
asdasd
Kurban_Bayrami_Duyurusu.jpg (257 KB)
Filtre
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9014-C.202 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Erkek,Kadın,Unisex Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9014-C.202 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9275-DM05 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9275-DM05 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9275-C.28 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) Polarize BXGÜNŞ9275-C.28 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) UV400 BXGÜNŞ9275-C.01 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) UV400 BXGÜNŞ9275-C.01 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) UV400 BXGÜNŞ9275-06 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç,Yetişkin Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) UV400 BXGÜNŞ9275-06 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) UV400 BXGÜNŞ9265-DM05 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) UV400 BXGÜNŞ9265-DM05 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) UV400 BXGÜNŞ9265-C.33 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) UV400 BXGÜNŞ9265-C.33 FN (1)
BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) UV400 BXGÜNŞ9265-C.10 FN BENX SUNGLASSES - BENX SUNGLASSES Güneş Genç Kadın Köşeli Çerçeveli Grilamid (TR90) UV400 BXGÜNŞ9265-C.10 FN (1)

Güneş gözlüğü dendiğinde herkesin aklına gelen belirli bir şekil olur. Köşeli güneş gözlüğü birçok kişinin aklına gelen ilk gözlük modeli oluyor. Bunun sebebi de halkımızın köşeli gözlükleri oldukça sevmesi ve sıklıkla tercih etmesi.

Güneş gözlüklerinin cam ve bunu takip edecek şekilde çerçeve kısımları kare ya da dikdörtgeni andıran bir şekle sahipse bu gözlükler köşeli gözlük olarak isimlendirilmektedir. Daha keskin hatlara sahip olan bu modeller her zaman şık bir tercih olarak gösterilebilir.

Köşeli gözlük almak isteyen kişiler çok sayıda model arasından ürünlerini bulacaklarını bilmelidir. Asal Optik üzerinden alışverişler yapılırsa yüzlerce farklı köşeli gözlük arasından seçim yapılır ve alışverişler tamamlanabilir.

Köşeli Gözlükler Hangi Yüz Şekline Uyum Sağlıyor?

Kadın ya da erkek güneş gözlüğü satın alınırken dikkat edilmesi gereken konularda ilki yüz şekline uyup uymadığıdır. İnsanlar yüzlerine göre doğru bir gözlük modelini tercih ettiklerinde adeta gözlükler yüzlerine oturur. Onlar için özel olarak üretilmiş hissi verir. Yanlış seçimlerde gözlükler başka bir kimseden ödünç alınmış gibi duracaktır.

Köşeli gözlükleri satın almayı düşünen kişilerin yüzleri yuvarlak hatlara sahip olmalıdır. Gözlüklerin köşeli yapısı bu yuvarlak hatları dengeler ve son derece güzel bir görüntü ortaya çıkar. Oval, yuvarlak ya da kalp yüz şekline sahip olan kişiler köşeli gözlükleri alıp keyfini sürmeye başlayabilirler. Doğru bir güneş gözlüğü tercihi ile birlikte her an muhteşem gözükmek mümkün olacaktır.

Kadınlarda En Çok Tercih Edilen Köşeli Gözlük Modelleri

Kadınlar köşeli gözlük modelleri arasından seçim yapacaklarında oldukça fazla modeli incelemeleri gerekecektir. Çok farklı formalarda köşeli güneş gözlükleri tasarlanabilir. Bu durum kadınların karşısına çok farklı ürünlerin çıkmasını sağlayacaktır.

Kadınlar genel olarak köşeli gözlüklerde metal çerçevelere yönelim göstermezler. Sert plastik malzemeden elde edilen köşeli gözlükler kadınların ilk tercihi olmaktadır. Çerçeveler oldukça büyük ebatlarda olabilir. Yüz şeklinde göre çok büyük çerçeveler ile hoş bir görüntü yakalanabilmektedir.

Kadınlar köşeli gözlük seçimi yaparken yalnızca estetik özeliklere dikkat etmezler. Gözlük camlarının polarize cam olması da önemlidir. Bu özelliğe dikkat ederek seçilecek muhteşem gözlükler ile istenen kombinler oluşturulabilir.

Erkeklerde En Çok Tercih edilen Köşeli Gözlük Modelleri

Erkekler güneş gözlüklerinde köşeli modelleri bolca tercih ederler. Köşeli ve sert geçişleri olan gözlükler son derece maskülen bir görüntü ortaya çıkarır. Erkeksi görünümü elde eden gözlükler de erkeklerin kısa sürede dikkatini çekmeyi başaracaktır.

Erkeklerde köşeli gözlük tercihlerinin ilk sırasında siyah çerçeveli ve aynı renk camlı gözlükler gelir. Yüz şekline göre camın büyüklüğünde değişimler yaşanmaktadır. Tüm bunların yanı sıra metal çerçeveler de oldukça popüler bir seçim olabilir. Özellikle bronz ya da altın renginde olan metal çerçeveler köşeli gözlüklerde harika durmaktadır.

Köşeli Gözlük Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köşeli gözlük satın alırken dikkat etmeniz gereken çok sayıda farklı etmen söz konusudur. Bu etmenlere ne kadar fazla özen gösterirseniz alacağınız gözlükleri o kadar uzun süre kullanma imkânını bulursunuz.

Araştırma ve karşılaştırma yapmadan kısa sürede vereceğiniz kararların yanlışlığı kısa süre içerisinde ortaya çıkacaktır. Böyle bir sorun yaşamamak adına hangi etmenlere dikkat edilmesi gerektiğini bilmelisiniz.

Çerçevenin Kalitesi

Güneş gözlüklerini gösteren etmenlerin başında çerçeveler gelir. Çerçevenin dış hatları, kalınlığı ya da rengi son derece önem arz eder. Estetik açıdan bu etmenlere dikkat etmeniz doğru çerçeveye karar vermeniz için yeterli değildir.

Çerçevelerde dikkat edilmesi gereken etmen her zaman kalitesi olmalıdır. Asal Optik tarafından satışa sunulan markaların tamamında yüksek kalite yakalanabilmektedir.

Camın Kalitesi

Güneş gözlüklerinde camın kalitesi çok büyük bir etmen olarak kabul edilir. Güneş gözlüğü fiyatları genellikle camın kalitesine göre değişmektedir. Polarize olmayan camların kesinlikle tercih edilmemesi gerekecektir. Gözlüklerin estetik açıdan kattıkları düşünülürken gözlüğün göz için sunduğu koruyucu etmenlerin göz ardı edilmemesi gerekmektedir. 

Cam Rengi

Güneş gözlüğü satın alırken gözlük camının rengi her zaman önemli bir kriter olmuştur. Bir yandan güneş ışınlarının göze ulaşmasını engelleyen camlar bir yandan da estetik açıdan gözlüğe şıklık kazandırır. Sitemizde yer alan köşeli gözlük modelleri çok farklı cam renkleri ile sizlere sunulmaktadır. Satın almadan önce gözlük camı rengine de karar verilmesi gerekir.

Gözlüğün Dayanıklılığı

Satın alınacak olan gözlüklerde en önemli etmenlerden bir tanesi dayanıklılıktır. Kısa süreli kullanım sonrasında farklı bölgelerinde deformasyonlar olan, ilk günkü şekilde hareket etmeyen ve güzel bir görüntü ortaya koymayan gözlüklerin tercih edilmemesi gerekmektedir. Dayanıklı olmayan gözlüklerden uzak kalabilmek için her zaman kaliteli ürünler satan adreslere yönelim gösterilmelidir.

Gözlük Fiyatları

Erkek ya da kadın güneş gözlüğü alırken göz sağlıkları ön planda tutulur. Ancak her zaman fiyatlar da önemli bir kıstastır. Güneş gözlüğü için ödenmesi gereken ücretlere bir sınır konması çok mümkün olmaz. Ancak her zaman elde edilen kaliteye uygun bir ödeme yapılması gerekir. Amaç yüksek kaliteyi uygun fiyatlara satın almak olmalıdır ki Asal Optik bu alışverişin en doğru adresi olacaktır.

Köşeli Gözlüklerde Kalın Çerçeve Modası

Güneş gözlüğü çerçeveleri çok farklı görüntülere sahip olabilmektedir. Bazen şekil olarak net bir geometrik şekle sahip olmayan çerçeveler bazen de çok kalın bir yapıda olabilir. Hem kadınlarda hem de erkeklerde kalın çerçeveli güneş gözlükleri son dönemde sıklıkla kullanılmaya başlandı. Bu akım köşeli gözlükleri de ciddi şekilde etkilemiş durumda.

Satın alınacak olan gözlüklerde kalın çerçeveli modeller gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Gözlükleri çok daha fazla ön plana çıkaran ve dikkatleri çeken bu modeller doğru kombinlendiğinde harika duracaktır. Sade bir kıyafet seçilmişse kalın çerçeveli gözlükler harika bir aksesuar olabilir.

Metal Çerçeveli Köşeli Gözlük Modelleri

Metal çerçeveler tüm gözlük türlerinde olduğu gibi köşeli gözlüklerde de popüler seçimlerden bir tanesi olarak gösterilebilirler. İnce bir yapıda olan metal gözlük camının tamamını ya da bir kısmını çerçeve olarak geçer ve tek parça halinde gözlüğün ön kısmını oluşturur. Metallerin parlaklığı ve sağlamlığı bu modellerde en çekici özellikler olarak sunulabilir.

Metal çerçeveli güneş gözlük modeli dendiğinde akla ilk olarak altın renkli çerçeveler gelir. Altın rengini sevmeyen ya da çok fazla dikkat çekici bulan kişiler için gümüş ya da bronz renk seçenekleri de bulunmaktadır. Tamamına Asal Optik üzerinden ulaşmanız mümkün olur.

Köşeli Gözlüklerde Renkli Cam Tercihi

Gözlük seçiminde de etkili olan cam rengi gözlüğün görünüşünde çok büyük etkiler yaratır. Klasik siyah camlar her zaman kullanışlı bir seçim olabilirken buna alternatif onlarca farklı renkten bahsetmek mümkündür. Renkler estetik özelliklerin yanı sıra kullanıcılara da farklı etkiler sunabilirler.

Gözlük rengine karar verilirken kullanım alanına ve şekline dikkat edilmesi önerilir. Eğer resmi kıyafetler ile kullanılacak bir gözlük ihtiyacı varsa bu durumda siyah ya da gri renklerden çok fazla uzaklaşmak doğru olmaz. Pembe ya da turkuaz renkler uygun bir seçim olmayacaktır.

Günlük kullanım için dikkat çekici modellere yönelmek istediğinizde cam rengiyle istediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. Asal Optik gibi size bu özgürlüğü sunan bir adresten alışveriş yapmanız şarttır.

Köşeli Gözlüklerde Polarize Cam Tercihi

Gözlük satın alırken camların kalitesine ve özelliklerine her zaman dikkat edilmesi şart. UV ışınlarını yeterli seviyede engellemeyen gözlüklerin sağlık açısından hiçbir faydası olmaz. Bu sebeple de güneş gözlüğü kullanılırken her zaman polarize cam tercihinin yapılması gerekmektedir.

Köşeli gözlükler çok popüler olduğu için polarize cam özelliği olan ürünleri bulmak zor olmaz. Sitemizde yer alan köşeli gözlüklerin tamamına yakını polarize cam özelliği ile sizlere sunulmaktadır. Çok uygun fiyatlara alacağınız bu gözlükler ile hem muhteşem görünüp hem de göz sağlığınızı korumayı başarabilirsiniz.

Yüksek Kalitede Köşeli Gözlük Alışverişi

Güneş gözlüğü alırken karşınıza çok farklı kalite düzeylerinde ürünler çıkabilir. Tercih edilen kalite ve bunun için ödenecek olan fiyat tamamen sizin inisiyatifinizde olacaktır.

Gözlük satın alırken en üst kalitede gözlüklere yönelmek şart olmaz. Ancak göz sağlığınızın korunması ve paranızın boşa gitmemesi adına belirli bir kalite düzeyinin üzerinde yer alan ürünlere yönelmeniz gerekmektedir.

Köşeli gözlükler çok fazla tercih edildiğinden ucuz fiyatlarla çok kalitesiz ürünler satın alınabilir. Bu ürünler yalnızca birkaç defa kullanılabilen sağlıksız ürünler olacaktır. Bunlar yerine Asal Optik üzerinden muhteşem gözlükler satın alabilirsiniz. Ödeyeceğiniz ücretlere karşılık alacağınız kalite çok yüksek seviyelerde olacak ve sizlere muhteşem bir hizmet sunacaktır.

Köşeli Gözlüklerde En İyi Fiyatlar

Köşeli güneş gözlüğü alırken yalnızca kaliteli ürünlere yönelmek doğru olmaz. Aynı zamanda uygun fiyatlarla satışa sunulan ürünlerin bulunması gerekmektedir. Asal Optik her zaman kaliteyi uygun fiyatlarla sunan bir adres olduğundan her gün binlerce kişi gözlük alışverişlerini sitemiz üzerinden gerçekleştirmektedir.

Sitemizde onlarca farklı markanın ürünü satışa sunulur. Markalar arasından seçimlerinizi yaparken filtreleme özelliklerini kullanabilir ve direkt olarak ihtiyacınız olan ürünleri ortaya çıkarabilirsiniz. İsterseniz polarize cama sahip olanları, isterseniz metal çerçeveleri, isterseniz de farklı cam rengine sahip olan ürünleri filtreleyebilirsiniz.

Aradığınız gözlüğü bulduğunuzda muhteşem fiyatlar ve harika ödeme seçenekleri ile birlikte alışverişlerinizi tamamlayacaksınız. Günün her saatinde harika fiyatlarla gözlük alışverişi yapmak için ürünleri incelemeye başlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.